Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ножі
Русские ножевые стали
( 15 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12974   
П'ятниця, 28 листопада 2008 21:40

ножевые стали1. Углеродистые стали.

Стали типа наших У7-У16 и буржуйской 1095. Сюда же можно отнести легированные марганцем стали (в том числе и любимую многими 65Г). Весьма популярны, но, на мой взгляд, недостатков намного больше, чем плюсов. В первую очередь, хотя это многих удивит, низкая прочность и ударная вязкость (без ковки и/или термоциклической обработки). Во вторых, как это опять же не удивительно, сложность ТО - в первую очередь узкий интервал закалочных температур (особенно, для доэвтектоидных и эвтектоидных сталей) - стоит чуть перегреть - пиши пропало. В третьих - низкая износостойкость, несмотря на высокие достижимые значения получаемой твердости. Низкая закаливаемость и прокаливаемость, высокая деформация при закалке. Низкая стабильность свойств. Ржавеют опять же.. Все вышесказанное не относится к ножам Мастеров - в их исполнении углеродка может быть очень неплоха.

 
Почему HELLE лидер?
( 31 Votes )
Написав Юрій Переглядів - 22465   
Субота, 26 липня 2008 15:50

1.jpgФирма производит уникальные по качеству, традиционные скандинавские ножи. Фирма расположена в небольшой северной деревне Холмедал, в одном из норвежских фиордов с 500 жителями. В Helle работает около 40 человек. Ножи делают вручную. Знаменита благодаря фирменной ламинированной стали.  ФЛезвие представляет из себя бутерброд из слоя высокоуглеродной стали, посредине и двух слоев нержавеющей стали по бокам.

 

 

 
Якісні мисливські ножі від фірми "Kopromed"
( 34 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 97197   
Вівторок, 03 червня 2008 10:29

kopromed_html_3d8b2ea7.jpg

Минули вже часи, коли ми були приречені купувати ножі посередньої якості , або ніби хороші «ручної роботи», а в одночас такі, які не мають нічого спільного з ремісництвом, і тільки особи , що мали зв'язок з «заходом» були власниками справжніх мисливських ножів. Ситуація змінилася, однак і зараз не дуже добре. Нас закидують різноманітними пропозиціями з Далекого Сходу, які найчастіше (хоча не завжди вірно) асоціюються з товарами відповідного рівня. На жаль, також і з країн Європи до нас приходять ножі дуже низької якості. Це є особливо небезпечно для покупців, які наприклад, вироби з Німечини,  завжди вважають якісними і довговічними. Якщо подивитись правді в вічі, то пропозиція справді добрих ножів в магазинах України є дуже убогою. Думаю, що це в деякій мірі також і наша вина, мисливців, рибалок, туристів бо ми не формуємо відповідного попиту на якісний продукт.

 
Найвідоміші виробники ножів
( 21 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 24729   
Понеділок, 12 травня 2008 15:15
image002.jpg www.benchmade.com.gif www.fallkniven.com.jpg
 


Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com