Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Нахлист
10 порад нахлистовику-початківцю від майстра інструктора Оле Норда
( 2 Votes )
Написав Ole Nord Переглядів - 2880   
Середа, 23 листопада 2016 09:42

Нахлист для початківця

З безлічі сучасних активних видів риболовлі ви для себе вибрали нахлист - ловлю на штучну мушку. Вам подобається краса цієї риболовлі, ви заворожено дивитесь на пов'язаних мушок і на виконання закидування. Нахлист - гармонійний вид взаємодії з природою. Прагнення до гармонії з навколишнім середовищем - одна з основних ознак нахлисту. Два шляхи в нахлисті йдуть пліч-о-пліч і вам вирішувати чи йти по обом відразу або триматися якогось одного. Це нахлистовий закид і в'язання мушок. Обидва ці шляхи доповнюють один одного і дозволяють максимально широко використовувати всі сучасні досягнення, доступні нахлистовику. Я хотів би поділитися п'ятьма порадами в кожному з шляхів, для тих, хто тільки починає пізнавати нахлист.

 
Ловля щуки на стример
( 0 Votes )
Написав Ганс Айбер і Вольфганг Шульте Переглядів - 2180   
Середа, 12 жовтня 2016 11:28

Ловля щуки на стример

Щука часом поводиться непередбачувано. Її не влаштовують звичні приманки: блешні, твістер, живець і т.п. Не впадайте у відчай. Спробуйте спокусити цю всюдисущу розбійницю на більш делікатну приманку - пухнастий стример, який рідко якого хижака залишить байдужим. Про техніку і тактику ловлі на цю приманку розповідають Ганс Айбер і Вольфганг Шульте.

 

Уявіть собі таку картину. Велика зубаста хижачка в очікуванні здобичі причаїлася в гущі водоростей на краю поля латаття. До сих пір вона не звертала ніякої уваги на традиційні спінінгові приманки, що підкидали їй мало не під самий ніс. Цілком ймовірно, від фатального кидка її утримував сумно набутий досвід. Але ось щука помітила щось незвичайне: поруч з нею, за півметра від поверхні води, з'явилося "щось", дуже схоже на рибку з спокусливими рухами і ясно нагадує хижакові про присутність живої істоти. Розохочена хижачка робить блискавичний кидок, а потім, після хвилюючого єдиноборства, впевнено доставляється на берег. Великодосвідчена щука, довжиною близько метра, довгі роки не дозволяла провести себе ні на які інші приманки, на цей раз попалася на правильно піднесений стример.

 
Нахлистовий шнур
( 3 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3504   
Вівторок, 10 листопада 2009 16:19

Нахлистовий шнурНахлистові шнури виготовляються з синтетичних ниток.

 

Вага шнура: Це те, що стосується плавучості шнура.

 

Вони бувають плаваючі (floating), нейтральної плавучості, це означає надповільнотонучі (intermediate), повільнотонучі (slow sinking), швидкотонучі (fast sinking), надшвидкотонучі (super fast).

 

Є шнури, у яких тонуть тільки перші 2-4 метри, тобто шнури з тонучим кінчиком (sink tip).

 
Нахлистове вудлище
( 4 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3435   
Вівторок, 10 листопада 2009 15:51

Нахлистова вудочкаДіляться нахлистові вудилища на одноручні і дворучні.


Дворучне вудилище більш важке і довге ніж одноручне і підходить для «боротьби» з великою рибою, має довгу рукоятку, розділену на дві частини катушкотримачем.


Одноручні вудилища мають ряд відмінностей між собою:

 

 

 


Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com