Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Донка
З донкою на середніх і малих весняних річках
( 3 Votes )
Написав Олексій Горянов Переглядів - 2296   
Субота, 22 лютого 2014 11:05

З донкою на весняних річкахНавесні удача супроводжує рибалку на самих різних річках - від маленьких до великих. Після просвітління води риба стає більш рухливою. Вона активно шукає корм, часто змінює стоянки і часом тримається в самих непередбачуваних місцях. У цей час її цілком успішно можна ловити фідером або пікером.

 
Робота над помилками
( 0 Votes )
Написав Андрій Думчев Переглядів - 1699   
Понеділок, 09 грудня 2013 18:53

Андрій ДумчевНезабаром перший лід. У повітрі вже кружляють перші білі мухи, а калюжі до ранку покриваються тонкою крижаною скоринкою. Душа вже проситься на снігові крижані простори, і просто немає сил чекати, коли ж прийде ця пора. Але є одна важлива справа, а саме: перед льодоставом з'їздити на комерційну водойму недалеко від будинку і половити карасів на фідер.Чим хороша риболовля в цей час, так це тим, що не треба вставати ні світ ні зоря. Можна цілком спокійно приїхати до 9 години і абсолютно точно не спізнитися на ранкове клювання. У моїх діях немає ніякої суєти, я не поспішаючи заварюю в термосі гарячу каву, по дорозі заїжджаю в магазин за насадкою, а прибувши на водойму, деякий час ще розмовляю з керуючим про перспективи сьогоднішнього клювання. З його слів, вчора був хороший кльов карася і, як не дивно, коропа. Майнула думка: клює вчора і завтра ... невже поїду ні з чим? Сплативши путівку, заїжджаю на стоянку.

 
Фідерні годівнички (частина 2)
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2318   
Вівторок, 29 жовтня 2013 18:09

Відкриті фідерні годівниціВ продовження нашої розмови про фідерні годівниці, розглянемо деякі найбільш поширені види годівниць.

 

Open-end feeder - відкрита фідерна годівниця

 

Найбільш універсальний і поширений тип годівниці, її обов'язково варто мати у своєму арсеналі і досвідченому і починаючому рибалці. Можна навіть сказати, стандарт де - факто для фідера. Розрахована, зазвичай, на закид середньої дальності. Як правило, всі годівниці підвантажені.

 

 
Фідерні годівнички (частина 1)
( 0 Votes )
Написав Mark Переглядів - 1969   
Вівторок, 29 жовтня 2013 17:28

Фідерні годівничкиГоловні вимоги дофідерної годівниці - якісна сітка, надійне кріплення вантажу, наявність вбудованого вертлюжка для кріплення до жилки. На жаль, годівниць знадобиться досить багато, якщо ви не прихильник ловлі в одному-єдиному місці. Та й у цьому випадку в різний час розкид може досягати 20 і більше грам. Пам'ятайте, годівниці - витратний матеріал. Для початку діапазону між сусідніми вагами в 10 грам цілком вистачить.

 
Донна ловля осіннього головня
( 0 Votes )
Написав Олексій Хлудов Переглядів - 1876   
Четвер, 10 жовтня 2013 16:17

Донна ловля осіннього головняВосени, коли вода в річці стає холодною, головень починає тяжіти до глибоких місць. У цей час його успішно можна ловити донкою.


Восени головень, зібравшись в зграю, може стояти в ямах, чекаючи корм, що зноситься сюди течією. На середніх річках глибина таких ям не повинна перевищувати 3-4 м;  якщо яма глибше, головень буде шукати кормові ділянки на перекаті, стоячи за підводними височинами, камінням, корчами. На початку вересня великі головні ще можуть триматися на тиховодді, що межує з швидкою водою. Такі ділянки можуть утворюватися нижче островів, біля країв мисів, біля мостів, гребель, повалених на воду дерев. Ранньою осінню на середніх за величиною річках головень так само, як і влітку, ще може дотримуватися берегових укриттів, тому ефективними бувають закиди під кущі протилежного берега, на ділянки поблизу трави і звалів.

 
Ловля річного карася на фідер
( 0 Votes )
Написав Олексій Хлудов Переглядів - 3417   
Понеділок, 29 липня 2013 09:29

Ловля річного карася на фідерУ багатьох річках водиться срібний карась. Там, де достатньо корму, він швидко росте і добре ловиться донними снастями. Найбільш ефективною донною снастю є фідер. При правильній подачі підгодовування карась збирається в точці ловлі досить швидко. За ранкову або вечірню зорьку, як правило, не становить особливих труднощів зловити 3-4 кг риби.

 
Особливості ловлі товстолобика на пінопласт
( 9 Votes )
Написав lusik Переглядів - 10553   
Вівторок, 17 липня 2012 14:17

Ловля товстолобикаТовстолобик - зграєва риба, що харчується мікроскопічними водоростями (фітопланктоном). Кращим часом року для ловлі товстолоба, є червень, серпень, і початок вересня. Погода на клювання цієї риби фактично не впливає, за винятком різкого перепаду тиску. Постараємось розкрити деякі деталі ловлі товстолобика.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

сторінка 2 з 3

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com