Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Банер
Зимова рибалка
Вдосконалення мормишки
( 0 Votes )
Написав Awpis Переглядів - 388   
Середа, 05 листопада 2014 11:13

Вдосконалена мормишкаПрийшла мені якось ідея трохи вдосконалити свою мормишку. Справа була взимку, а так як я сам не володію навичками поводження з паяльником, то основну роботу мені допоміг виконати мій знайомий, якого без перебільшення можна назвати завзятим рибалкою. Так, для слова, рибалить мій товариш вже майже 30 років, так що надивився всякого. Приємно з ним їздити, стільки історій наслухаєшся ...

 
Особливості ловлі окуня на мілководді
( 2 Votes )
Написав Володимир Єгоров, rsn.ru Переглядів - 361   
Субота, 22 лютого 2014 10:07

Ловля окуня на мілководдіЗвичайне явище в період глухої зими: засніжене озеро, рідкісні рибалки, риба не реагує, а відчути радість клювання хочеться. Як бути? Знайти таке місце, де склалися специфічні умови для прогнозованої активності хижої риби! У нашому випадку - окуня.

 
Поплавочна вудочка під кінець зими
( 6 Votes )
Написав Володимир Переглядів - 3683   
Субота, 23 лютого 2013 14:23

Поплавочна вудочка взимкуНа зимовій рибалці добре налаштована поплавочна вудка дозволяє домагатися непоганих результатів. Ловлять на цю снасть переважно ляща, плотву і трохи рідше густеру і вірхівку.

 

Типи удильників для ловлі з поплавцями широко відомі і прості по конструкції. Найбільш часто застосовуються традиційні «кобилки» з твердого дрібнопористого пінопласту. 

 

При лові підлящика і ляща на поплавкову вудку ставлять жилку діаметром 0,09-0,14 мм, найкраще прозору. На відміну від крупної плотви, підлящики створюють досить слабкий опір при виважуванні. Інша справа - ловля солідного ляща, але і в цьому випадку визначальну роль відіграє не товщина жилки, а ширина лунки, в яку велика риба повинна проходити вільно.

Щоб зимова риболовля не перетворилась на великі проблеми слід добре подбати про відповідний одяг. Рибальський костюм norfin extreme 3 надійно вбереже Вас від холоду і інших перепитій зимової погоди.  

 
Ловля озерного окуня: тактика
( 0 Votes )
Написав Микола Линник Переглядів - 482   
П'ятниця, 21 лютого 2014 18:49

Ловля озерного окуняЗ усіх зимових хижаків окунь - самий всеїдний. Однаково успішно його можна ловити на будь-яку з існуючих сьогодні приманок. Однак, як вже зазначалося вище, попадання на феєричне клювання відбуваються не завжди і не у всіх. Тому набагато розумніше буде готуватися до зимової ловлі окуня, який відносно розбірливий у приманках. Крім того, справжній «горбач» під кілограм для наших водойм риба досить рідкісна. Найчастіше рибалкам доводиться мати справу з «полосатиками» вагою 200-300 г, які від своїх більших побратимів дещо відрізняються за характером харчування. Виходячи з цих міркувань, для глухої зими я б поставив безнасадочну мормишку в перший ряд приманок, а вертикальну блешню і балансир відсунув б на другий.

 
Ловля озерного окуня: теорія
( 2 Votes )
Написав Микола Линник Переглядів - 297   
П'ятниця, 21 лютого 2014 18:16

Ловля озерного окуняЩоб узимку бути з уловом, рибалці потрібно вирішити два завдання: знайти активну рибу і точно підібрати приманку. Сперечатися про те, яка з приманок в той чи інший проміжок зими виявляється затребувана, абсолютно марно. Кінцевий вибір залежить від багатьох чинників: типу водойми, розміру риби, її основної кормової бази і т. д. Не можна скидати з рахунків і уподобання самого рибалки. У кожного з нас є свої, засновані на особистому досвіді, уявлення про уловистість тієї чи іншої приманки. Особисто мені більше до душі безнасадочна мормишка. А ось тактика пошуку уловистих місць і техніка їх облову визначаються ступенем активності риби. І з цим важко сперечатися.

 
Патронташ зимового рибалки
( 1 Vote )
Написав Герман Веселов Переглядів - 337   
Вівторок, 18 лютого 2014 20:55

Патронташ зимового рибалкиЯкщо зимового рибалку порівняти з мисливцем, то їх реквізит мало чим відрізняється. Замість рушниці  льодобур. Багато рибалок ходять, як і мисливці, з рюкзаком за спиною, однак ящик - це зручніше. У нього можна багато чого покласти. І вудки, і коробку з приманками, і підгодовування для риби, і літровий термос з чаєм, і їду на весь день, і т.д. Ящик зручно переносити в руці, взявшись за ремінь або пристосувавши за спину за допомогою рукоятки льодобура. На ящику, зрештою, можна чудово сидіти і близько лунки, і біля імпровізованої скатертини - самобранки на снігу під час рибальського перекусу.

 
Майстерність ловлі риби в період глухої риби
( 1 Vote )
Написав Андрій Яншевский Переглядів - 333   
Вівторок, 18 лютого 2014 19:28

Майстерність ловлі риби в період глухої зимиПо першому льоді, по останньому льоді, в тих випадках, коли виїзд на риболовлю розтягується на кілька днів, ще можна переключатися з однієї ловлі на інші спосіб і рибу. І навіть якщо ви поїхали на тиждень, то, як показує практика, є сенс витратити майже весь час на цілеспрямовану ловлю.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 6

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com