Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Банер
Зимова рибалка
Насадка для зимової рибалки з жовтка курячого яйця
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 173   
Неділя, 21 грудня 2014 13:45

Куряче яйцеЖовток курячого яйця може бути відмінною насадкою для зимової рибалки. Не багато рибалок знають про цю насадку, і про те, що вона може врятувати рибалку навіть в самі не "кльові" дні. Розберемося, що потрібно, і як власне, правильно користуватись насадкою для зимової рибалки з жовтка курячого яйця.

 
Розшевелимо окуня: зимові оснащення для ловлі пасивного окуня
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 162   
Неділя, 21 грудня 2014 14:13

Ловля окуня взимкуПри зимовій ловлі окуня з льоду іноді буває так, що окунь «чіпає» приманку, але не хоче її брати. Для того щоб припинити порожні клювання, потрібно до жилки 10-15 см вище блешні прикріпити на окремому повідці гачок № 3-3,5 з довгою цівкою, на який потрібно намотати червону нитку для імітації мотиля.

 
Особливості зимової ловлі судака
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 318   
Середа, 17 грудня 2014 13:18

Зимова ловля судака

Зима - не привід складати снасті в комору. З приходом холодів багато любителів рибної ловлі вирішують відкласти своє хобі до настання весни, а зимовий період використовують для сімейного відпочинку і подорожей, адже саме в цей період завдяки Різдвяним знижкам можна дозволити придбати собі путівку, що в інші сезони коштує надто дорого. І велика частина рибалок правильно роблять, тому як ловля судака взимку істотно відрізняється від ловлі в літній період і вимагає хорошої фізичної і моральної підготовки. Зимова риболовля буде супроводжуватися не тільки проходженням десятка кілометрів і бурінням сотні-другої лунок, але й досить небезпечним і не завжди зручним пересуванням по льоду на морозі.

 
Вдосконалення мормишки
( 0 Votes )
Написав Awpis Переглядів - 722   
Середа, 05 листопада 2014 11:13

Вдосконалена мормишкаПрийшла мені якось ідея трохи вдосконалити свою мормишку. Справа була взимку, а так як я сам не володію навичками поводження з паяльником, то основну роботу мені допоміг виконати мій знайомий, якого без перебільшення можна назвати завзятим рибалкою. Так, для слова, рибалить мій товариш вже майже 30 років, так що надивився всякого. Приємно з ним їздити, стільки історій наслухаєшся ...

 
Особливості ловлі окуня на мілководді
( 3 Votes )
Написав Володимир Єгоров, rsn.ru Переглядів - 485   
Субота, 22 лютого 2014 10:07

Ловля окуня на мілководдіЗвичайне явище в період глухої зими: засніжене озеро, рідкісні рибалки, риба не реагує, а відчути радість клювання хочеться. Як бути? Знайти таке місце, де склалися специфічні умови для прогнозованої активності хижої риби! У нашому випадку - окуня.

 
Поплавочна вудочка під кінець зими
( 6 Votes )
Написав Володимир Переглядів - 3847   
Субота, 23 лютого 2013 14:23

Поплавочна вудочка взимкуНа зимовій рибалці добре налаштована поплавочна вудка дозволяє домагатися непоганих результатів. Ловлять на цю снасть переважно ляща, плотву і трохи рідше густеру і вірхівку.

 

Типи удильників для ловлі з поплавцями широко відомі і прості по конструкції. Найбільш часто застосовуються традиційні «кобилки» з твердого дрібнопористого пінопласту. 

 

При лові підлящика і ляща на поплавкову вудку ставлять жилку діаметром 0,09-0,14 мм, найкраще прозору. На відміну від крупної плотви, підлящики створюють досить слабкий опір при виважуванні. Інша справа - ловля солідного ляща, але і в цьому випадку визначальну роль відіграє не товщина жилки, а ширина лунки, в яку велика риба повинна проходити вільно.

Щоб зимова риболовля не перетворилась на великі проблеми слід добре подбати про відповідний одяг. Рибальський костюм norfin extreme 3 надійно вбереже Вас від холоду і інших перепитій зимової погоди.  

 
Ловля озерного окуня: тактика
( 1 Vote )
Написав Микола Линник Переглядів - 585   
П'ятниця, 21 лютого 2014 18:49

Ловля озерного окуняЗ усіх зимових хижаків окунь - самий всеїдний. Однаково успішно його можна ловити на будь-яку з існуючих сьогодні приманок. Однак, як вже зазначалося вище, попадання на феєричне клювання відбуваються не завжди і не у всіх. Тому набагато розумніше буде готуватися до зимової ловлі окуня, який відносно розбірливий у приманках. Крім того, справжній «горбач» під кілограм для наших водойм риба досить рідкісна. Найчастіше рибалкам доводиться мати справу з «полосатиками» вагою 200-300 г, які від своїх більших побратимів дещо відрізняються за характером харчування. Виходячи з цих міркувань, для глухої зими я б поставив безнасадочну мормишку в перший ряд приманок, а вертикальну блешню і балансир відсунув б на другий.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 7

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com