Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Зимова рибалка
Як ловити білу рибу на течії взимку?
( 0 Votes )
Написав Ігор В Переглядів - 23   
П'ятниця, 20 січня 2017 15:43
Детальніше...Зимова ловля риби на мормишку в місцях з середньою течією часто буває не зовсім успішною. На течії доводиться застосовувати досить важкі мормишки, що відразу позначається на улові. Якщо окунь таку мормишку ще атакує, то білу рибу (плотву, підлящика, густеру, головня) велика мормишика насторожує і клювання стають випадковими. Це змушує рибалку міняти місце, вишукуючи ділянки з більш спокійним характером течії. Але в річках найчастіше таких місць небагато, і їх пошук забирає багато часу. Та й взимку риба не завжди знаходиться в тихих вирах. Конкуренція за їжу змушує підводних мешканців покидати спокійні глибини і шукати корм на течії під крутими берегами, на глибоких плесах з середнім перебігом, на перепадах глибин біля входів в вири. Як же ловити білу рибу на течії взимку?
 
Особливості успішної зимової ловлі щуки на жерлиці
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 46   
Понеділок, 16 січня 2017 19:03

Детальніше...Мабуть, немає більш популярного і в той же час ефективного способу ловлі щуки з льоду, ніж жерлична риболовля. Досить налаштувати снасть, насадити живця, опустити його під лід - і залишається тільки чекати клювань. Правда, при ловлі на одній і тій же водоймі комусь вдається витягнути десяток хвостів за риболовлю, а хтось задовольняється двома-трьома щучками.


Як правильно поставити жерлиці


Для установки жерлиці потрібно вибирати класичні перспективні для ловлі точки:

  • руслові бровки;
  • ями і підводні височини;
  • коряжники;
  • кордони очеретяних заростей.


Деякі новачки думають, що живця досить опустити під лід, і щука сама обов'язково знайде його, проте це не так. При ловлі на мілководдях живця дійсно можна розташувати як біля дна, так і прямо під льодом. Але у всіх інших ситуаціях довжина відпустки жилки має велике значення для успіху риболовлі. Підбирати її треба з таким розрахунком, щоб живець перебував в придонному шарі, але не на самому дні, а в 5-10 см над грунтом. Саме в цьому випадку можна розраховувати на максимальний улов.


Щоб підібрати правильну довжину відпустки жилки, спочатку треба відпустити на дно оснащення без живця так, щоб грузило впало на грунт, і вибрати слабину. Після цього необхідно зробити кілька обертів котушкою, щоб спочатку вибрати жилку, розташовану між грузилом і гачком, а потім - ті самі додаткові 5-10 см. Щоб визначити, скільки обертів потрібно зробити, варто попередньо провести вдома виміри з лінійкою.


Також важливо правильно підібрати кількість жилки, яку щука зможе вільно змотати після клювання. При ловлі в коряжнику або біля стіни очерету буде достатньо кількох метрів, а в разі, якщо рибалка відбувається на чистому дні, жилку можна не фіксувати - хижачка не забере більше 12-15 метрів.

Підсікання


Після того, як жерлиця виставлена, залишається тільки не пропустити клювання, щоб вчасно зробити підсічку. Багато, рибалок помітивши червоний прапорець, мчать до жерлиці, що є духу, але в більшості випадків це не найкраще рішення. Справа в тому, що щука прекрасно чує кроки рибалки, а значить, вона може злякатися і виплюнути живця. Тому краще не поспішати і дати їй спокійно заглотнути приманку.


Визначити кращий момент дуже непросто, але прийнято вважати, що підсікати потрібно після того, як щука перестала змотувати жилку. Виняток становить ловля в коряжниках і біля заростей очерету, коли підсічку потрібно робити якомога раніше, щоб не дати хижачці заплутати снасть.


При правильному підході ловля щуки на жерлиці буде дуже здобутливою протягом всієї зими і на будь-яких водоймах. Така рибалка напевно принесе безліч позитивних емоцій і незабутніх вражень.

via email

 

-----

Ищите где выгодно купить технику для дома? Я, например, холодильник брал в Элмаге и теперь всем рекомендую. Хорошие цены, любезные и проффесиональные консультанты, а также, быстрое обслуживание и доставка никого не оставят равнодушным.

 
Ловля карася на мормишку з льоду
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 130   
Четвер, 12 січня 2017 10:26

Детальніше...Карась - один з найулюбленіших об'єктів полювання як для початківців, так і для досвідчених рибалок. У теплу пору року його успішно ловлять на поплавочні і донні вудки. Однак відмінних уловів цієї риби можна домогтися і взимку - на багатьох водоймах вона зберігає активність протягом усього сезону ловлі з льоду.

 
Особливості налаштування снасті для ловлі ляща з льоду
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 354   
Четвер, 05 січня 2017 08:00

Детальніше...Важлива умова успіху ловлі ляща - делікатність і акуратність снасті. Існує і протилежна точка зору, яка передбачає використання міцних і товстих жилок для підстраховки, однак улови при такому підході зазвичай скромніші.

 
4 техніки проводки мормишки з підсадкою для успішної ловлі плотви
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 204   
Понеділок, 02 січня 2017 11:26

Детальніше...Любителі зимової ловлі плотви діляться на тих, хто рибалить з насадкою і тих, хто обходиться без неї. При цьому більшість вважає за краще саме риболовлю з насадочною мормишкою - така ловля дозволяє домогтися гарних результатів з меншими зусиллями. Техніка проводки цієї приманки досить проста, і її під силу освоїти навіть початківцю. Нагадаємо, що питання де ловити плотву ми розглядали дещо раніше.

 
Вибір балансира для ловлі окуня
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 171   
Понеділок, 02 січня 2017 11:07

Детальніше...Ловля окуня на балансири не так популярна, як рибалка з мормишкою, проте кожен хоча б раз у житті повинен спробувати її. Розглянемо, як підібрати уловисту приманку для ловлі окуня і як нею працювати, щоб спокусити смугастого на клювання.

 
Де ловити плотву взимку?
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 161   
Понеділок, 02 січня 2017 10:54

Детальніше...Плотва, як і окунь, являє собою один з головних трофеїв початківців і досвідчених рибалок. Вона зберігає активність протягом усього сезону ловлі з льоду і завжди готова порадувати любителів такої риболовлі своїми клюваннями. Незважаючи на те, що ця рибка може здатися всюдисущою, по водоймі вона розподіляється дуже нерівномірно. Щоб домогтися гарних уловів, треба знати, де її шукати.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 9

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com