Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Зимова рибалка
Ловля карася на мормишку з льоду
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1035   
Четвер, 12 січня 2017 10:26

карась на мормишку з льодуКарась - один з найулюбленіших об'єктів полювання як для початківців, так і для досвідчених рибалок. У теплу пору року його успішно ловлять на поплавочні і донні вудки. Однак відмінних уловів цієї риби можна домогтися і взимку - на багатьох водоймах вона зберігає активність протягом усього сезону ловлі з льоду.

 
Особливості налаштування снасті для ловлі ляща з льоду
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1305   
Четвер, 05 січня 2017 08:00

Ловля ляща з льодуВажлива умова успіху ловлі ляща - делікатність і акуратність снасті. Існує і протилежна точка зору, яка передбачає використання міцних і товстих жилок для підстраховки, однак улови при такому підході зазвичай скромніші.

 
4 техніки проводки мормишки з підсадкою для успішної ловлі плотви
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1067   
Понеділок, 02 січня 2017 11:26

Ловля плотви на мормишку з підсадкою мотиляЛюбителі зимової ловлі плотви діляться на тих, хто рибалить з насадкою і тих, хто обходиться без неї. При цьому більшість вважає за краще саме риболовлю з насадочною мормишкою - така ловля дозволяє домогтися гарних результатів з меншими зусиллями. Техніка проводки цієї приманки досить проста, і її під силу освоїти навіть початківцю. Нагадаємо, що питання де ловити плотву ми розглядали дещо раніше.

 
Вибір балансира для ловлі окуня
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 745   
Понеділок, 02 січня 2017 11:07

Вибір балансиру для ловлі окуняЛовля окуня на балансири не так популярна, як рибалка з мормишкою, проте кожен хоча б раз у житті повинен спробувати її. Розглянемо, як підібрати уловисту приманку для ловлі окуня і як нею працювати, щоб спокусити смугастого на клювання.

 
Де ловити плотву взимку?
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 837   
Понеділок, 02 січня 2017 10:54

lovlya plotvy na mormyshku 3ebfadПлотва, як і окунь, являє собою один з головних трофеїв початківців і досвідчених рибалок. Вона зберігає активність протягом усього сезону ловлі з льоду і завжди готова порадувати любителів такої риболовлі своїми клюваннями. Незважаючи на те, що ця рибка може здатися всюдисущою, по водоймі вона розподіляється дуже нерівномірно. Щоб домогтися гарних уловів, треба знати, де її шукати.

 
Де ловити "мормишечного" окуня?
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 905   
Понеділок, 02 січня 2017 10:37

Ловля окуня на мормишкуЩоб добитися відмінних результатів в ловлі смугастого хижака, перш за все потрібно зуміти знайти на водоймі активну рибу. Багато рибалок не приділяють пошуку належної уваги, вважаючи, що в дні, коли окунь клює, він клює скрізь. Це серйозна помилка, яка може звести всі зусилля рибалки до нуля.

 
Як правильно подати безмотилку?
( 1 Vote )
Написав Lusik Переглядів - 1009   
Понеділок, 26 грудня 2016 10:05

Безнасадочні мормишкиРиболовля з безнасадочними мормишками - не найпростіший вид зимової ловлі, однак в разі правильної подачі приманки вона виявляється дуже здобутливою. До того ж безмотилка передбачає активне переміщення по водоймі, а значить, нудьгувати з нею не доведеться.


Техніка проводки безнасадочних мормишок


Основа техніки проводки безнасадочних мормишок - безперервне часте коливання удильника, яке задає приманці коливання певної частоти. Новачків можуть налякати рекомендації на кшталт тих, що частота цих коливань повинна складати близько 5-6 в секунду, адже витримати такий темп дуже непросто.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 11

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com