Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Зимова рибалка
Особливості успішної зимової ловлі щуки на жерлиці
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1508   
Понеділок, 16 січня 2017 19:03

Щука на жерлицю?Мабуть, немає більш популярного і в той же час ефективного способу ловлі щуки з льоду, ніж жерлична риболовля. Досить налаштувати снасть, насадити живця, опустити його під лід - і залишається тільки чекати клювань. Правда, при ловлі на одній і тій же водоймі комусь вдається витягнути десяток хвостів за риболовлю, а хтось задовольняється двома-трьома щучками.

 
Ловля карася на мормишку з льоду
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1134   
Четвер, 12 січня 2017 10:26

карась на мормишку з льодуКарась - один з найулюбленіших об'єктів полювання як для початківців, так і для досвідчених рибалок. У теплу пору року його успішно ловлять на поплавочні і донні вудки. Однак відмінних уловів цієї риби можна домогтися і взимку - на багатьох водоймах вона зберігає активність протягом усього сезону ловлі з льоду.

 
Особливості налаштування снасті для ловлі ляща з льоду
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1390   
Четвер, 05 січня 2017 08:00

Ловля ляща з льодуВажлива умова успіху ловлі ляща - делікатність і акуратність снасті. Існує і протилежна точка зору, яка передбачає використання міцних і товстих жилок для підстраховки, однак улови при такому підході зазвичай скромніші.

 
4 техніки проводки мормишки з підсадкою для успішної ловлі плотви
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1173   
Понеділок, 02 січня 2017 11:26

Ловля плотви на мормишку з підсадкою мотиляЛюбителі зимової ловлі плотви діляться на тих, хто рибалить з насадкою і тих, хто обходиться без неї. При цьому більшість вважає за краще саме риболовлю з насадочною мормишкою - така ловля дозволяє домогтися гарних результатів з меншими зусиллями. Техніка проводки цієї приманки досить проста, і її під силу освоїти навіть початківцю. Нагадаємо, що питання де ловити плотву ми розглядали дещо раніше.

 
Вибір балансира для ловлі окуня
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 825   
Понеділок, 02 січня 2017 11:07

Вибір балансиру для ловлі окуняЛовля окуня на балансири не так популярна, як рибалка з мормишкою, проте кожен хоча б раз у житті повинен спробувати її. Розглянемо, як підібрати уловисту приманку для ловлі окуня і як нею працювати, щоб спокусити смугастого на клювання.

 
Де ловити плотву взимку?
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 922   
Понеділок, 02 січня 2017 10:54

lovlya plotvy na mormyshku 3ebfadПлотва, як і окунь, являє собою один з головних трофеїв початківців і досвідчених рибалок. Вона зберігає активність протягом усього сезону ловлі з льоду і завжди готова порадувати любителів такої риболовлі своїми клюваннями. Незважаючи на те, що ця рибка може здатися всюдисущою, по водоймі вона розподіляється дуже нерівномірно. Щоб домогтися гарних уловів, треба знати, де її шукати.

 
Де ловити "мормишечного" окуня?
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1022   
Понеділок, 02 січня 2017 10:37

Ловля окуня на мормишкуЩоб добитися відмінних результатів в ловлі смугастого хижака, перш за все потрібно зуміти знайти на водоймі активну рибу. Багато рибалок не приділяють пошуку належної уваги, вважаючи, що в дні, коли окунь клює, він клює скрізь. Це серйозна помилка, яка може звести всі зусилля рибалки до нуля.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 11

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com