Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Зимова рибалка
Патронташ зимового рибалки
( 2 Votes )
Написав Герман Веселов Переглядів - 1455   
Вівторок, 18 лютого 2014 20:55

Патронташ зимового рибалкиЯкщо зимового рибалку порівняти з мисливцем, то їх реквізит мало чим відрізняється. Замість рушниці  льодобур. Багато рибалок ходять, як і мисливці, з рюкзаком за спиною, однак ящик - це зручніше. У нього можна багато чого покласти. І вудки, і коробку з приманками, і підгодовування для риби, і літровий термос з чаєм, і їду на весь день, і т.д. Ящик зручно переносити в руці, взявшись за ремінь або пристосувавши за спину за допомогою рукоятки льодобура. На ящику, зрештою, можна чудово сидіти і близько лунки, і біля імпровізованої скатертини - самобранки на снігу під час рибальського перекусу.

 
Майстерність ловлі риби в період глухої риби
( 2 Votes )
Написав Андрій Яншевский Переглядів - 1371   
Вівторок, 18 лютого 2014 19:28

Майстерність ловлі риби в період глухої зимиПо першому льоді, по останньому льоді, в тих випадках, коли виїзд на риболовлю розтягується на кілька днів, ще можна переключатися з однієї ловлі на інші спосіб і рибу. І навіть якщо ви поїхали на тиждень, то, як показує практика, є сенс витратити майже весь час на цілеспрямовану ловлю.

 
Судак за свій рахунок
( 3 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1228   
Понеділок, 17 лютого 2014 14:56

Судак за свій рахунокЦе буде друга рибалка по судакові в цьому сезоні. Перша була невдала, але зате я набув досвіду. У мене з'явилася правильна вудка з котушкою «Нельма - Z» , що для наших глибин дуже актуально, і жилкою діаметром 0,34 мм відомого японського бренду. Загалом, мінімально необхідне спорядження для ловлі судака у мене було.


Можна сказати, що на цю рибалку я потрапив випадково. Під час чергової вилазки дзвонять друзі і, в який вже раз, кличуть на судака. Відмовляти вже незручно, адже перестануть на риболовлю кликати! Але все ж з тисячею вибачень відмовляюся. Нарікаю на те, що другий поспіль вихідний на роботі не дадуть. Приїжджаю з рибалки, солю плотву (наловив на «безмотилку»), а з розуму не виходить запрошення на ловлю судака. На всяк випадок ще раз передзвонив друзям. Виявляється, їх екіпаж ще неукомплектовано, в машині є два місця. Що робити? Зараз або ніколи? Вирішую питання з начальством, беру відгул за свій рахунок ... і я в команді.

 
Довгоочікувана пауза
( 3 Votes )
Написав Борис Кузнєцов Переглядів - 1069   
Понеділок, 17 лютого 2014 14:28

Довгоочікувана паузаНе будучи прихильником чітких схем при грі блешнею, на зимовій рибалці я не забиваю голову різними розрахунками: скільки разів потрібно підкинути блешню або скільки зробити коротких помахів вудилищем, а скільки довгих... Блешнею я граю довільно, виходячи з активності судака і спостережень за іншими рибалками, якщо такі є в полі зору.

 
Чим вмовити окуня?
( 2 Votes )
Написав Олександр Токарєв Переглядів - 1993   
П'ятниця, 14 лютого 2014 11:59

Чим вмовити зимового окуняОкунь сама, напевно, всесезонна і численна риба. І матросики з палець, і важкі горбачі клюють всю зиму, з першого до останнього льоду. Лише в найбільш затяжну негоду з виючими хуртовинами або дрібною мрякою буває якесь ослаблення в клюванні окунів. Але це стосується великого окуня. Дрібний хапає приманки і мормишки з мотилем, здається, в будь-яку погоду. І все ж кращими періодами для ловлі окунів вважаються перший і так званий останній лід. У середині зими, в «глуху зиму», активність окуня знижується, але і в цей час досвідчені рибалки не залишаться без риби.

 
Тримач кивка для зимової вудочки
( 1 Vote )
Написав Андрій Панов Переглядів - 1479   
П'ятниця, 14 лютого 2014 11:28

Тримач для зимового кивкаЯк відомо кивки для зимової вудки можна робити з різних матеріалів, цьому присвячено безліч статей. А ось про тримач для кивка інформації мало. Куплені не завжди хороші: або не підходять по внутрішньому діаметру, або на морозі перестають фіксувати кивок. А від того, як тримається кивок на хлистику, залежить гра блешні і візуалізація клювання. Тому, щоб не зіпсувати виходу на зимову рибалку слід заздалегідь звернути увагу на те які, ж у Вас тримачі для кивка. Щоб бути напевно готовим, рекомендуємо виготовити тримачі для кивків самостійно.

 
Безінерційна жерлиця
( 2 Votes )
Написав rsn.ru Переглядів - 2303   
Неділя, 26 січня 2014 17:26

Безінерційна жерлицяЗгадайте, скільки холостих переверань на зимових вудках і вистрілів прапорців на жерлицях відбувається під час підлідної риболовлі. Однією з причин є те, що риба атакує насадку, але часто, відчувши опір снасті, кидає її. А що, якщо запропонувати рибі таку снасть, щоб вона працювала без найменшого опору, за принципом безінерційної котушки?

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 6 з 11

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com