Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Вибір надувного човна для риболовлі
( 1 Vote )
Написав gonefishing.org.ua Переглядів - 933   
Четвер, 13 грудня 2018 12:28

Надувний човенНадувний човен для риболовлі, річ безумовно дуже корисна, але прийнявши рішення про покупку, кожен, хто не мав раніше човна стикнеться з величезним вибором моделей, фірм та модифікацій. То який же все таки обрати? В даній публікації розповім про своє суб'єктивне бачення надувного човна для риболовлі, на що я би звернув увагу при його виборі.

 
Човен - річ серйозна
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 6086   
Четвер, 07 лютого 2013 14:00

Човен на водіЛьвівщина затвердила нові правила користування малими суднами

Львівська обласна рада, у зв'язку із введенням в дію «Положення про Державну інспекцію України з безпеки на морському та річковому транспорті», затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 № 447 та внесенням змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1147 «Про прикордонний режим», на виконання вимог статей 3, 4 Закону України «Про транспорт», відповідно до статей 8-1, 67 Водного кодексу України, частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; враховуючи висновок постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку, затвердила нову редакцію Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Львівської області. Відповідне рішення № 661 депутати прийняли під час XХІІ сесії VI скликання Львівської облради 28 грудня 2012 року.

 
Як правильно зберігати гумовий човен?
( 3 Votes )
Написав Mark Переглядів - 5587   
П'ятниця, 01 лютого 2013 13:48

Гумовий човенЗ очевидних причин, в зимовий час надувний гумовий човен не потрібен ні рибалкам ні мисливцям. Оскільки надувні човни при недотриманні умов зберігання дуже швидко виходять з ладу то розглянемо як правильно зберігати цей атрибут ловця, щоб він і по завершенні зими зберіг свої властивості та справно виконуав покладені на нього функції.

 
Найкращі човни від «SHTEL»
( 41 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12677   
Середа, 16 грудня 2009 12:49

Надувний човен shtelВідтепер любителі рибалки у хорошій компанії, прогулянок на воді, мисливці і навіть прихильники дайвінгу та інших водних розваг мають значно ширші можливості зреалізувати свої бажання. На українському ринку з'явилися надувні човни з ПВХ матеріалів "SHTEL". Завдяки поєднанню у них надійності та доступної ціни, такі човни дуже ймовірно, стануть для любителів відпочивати на водоймах не розкішшю, а напрочуд необхідним і улюбленим засобом пересування.

 
 
Човен безпосередній атрибут Ловця
( 7 Votes )
Написав Борейко Роман Переглядів - 3344   
Середа, 28 жовтня 2009 15:19

ЧовенЛюди прагнули жити біля води, і природно використовувати речі такі, що плавають. Колоди або в'язки очеретів можуть зв'язуватися разом, аби сформувати плоти; порожнисті матеріали можуть бути вдосконалені, аби стати каное або човном. Як тільки придумали принцип водонепроникного корпусу з'являються плавальні елементи.

 
 


Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com