Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Виховання мисливського пса: загальні рекомендації
( 3 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 5790   
Середа, 21 березня 2012 13:04

Мисливські собакиВи хочете, щоб Вашого мисливського пса на полюванні не потрібно було контролювати, а можна було спокійно полювати не переживаючи і не нервуючись? Ви хочете, щоб собака була кмітливою і ніяка ситуація не могла б поставити її в глухий кут? Хороша поведінка, фізичне і душевне здоров'я мисливського собаки залежать від правильного виховання.

 
Пам’ятка Фарбера - Кілька питань щодо підготовки фарберів та слідопитів
( 15 Votes )
Написав Leszek Ciupis - Переклад Юрія РУДЕНКО Переглядів - 5875   
Вівторок, 13 грудня 2011 13:12

Кілька питань щодо підготовки фарберів та слідопитівВарто відповісти на кілька простих запитань про підготовку слідопитів, які найчастіше задають любителі цієї справи, яка є, безсумнівно, мистецтвом пошуку підранків.

Чи правда, що коли ставити штучний слід при допомозі одного слідового черевика, пес не винюхає слідів людини?

- Слід людини за кілька годин перестає давати запах. Відбувається так вже по 4-6 годинах після його постановки. Запах ратиці залишається на довше, а саме, на кілька днів.

 

 
По кров'яному сліду: важко у навчанні - легко в бою
( 7 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 4378   
Понеділок, 28 листопада 2011 13:59

Майстер-клас по кров'яному слідуВажко напевне назвати точну цифру кількості недостатньо влучних пострілів протягом сезону на полюванні копитних в масштабах ловецьких угідь України, але вона, безперечно - величезна. Підранок переважно йде і гине десь на поживу вовкам та лисицям, а у стрільця залишається осад від даремно загубленої животини. Така картина у наших західних колег спостерігається доволі рідко, оскільки майстерність пошуку по кров’яному сліду там поставлена на високому рівні, а отже й нам колись все ж таки треба ширше долучатися до світового досвіду у цьому плані. Черговим кроком у цьому напрямку й стало нещодавнє проведення дводенного майстер-класу клубом «HuntingUkraine на базі мисливського господарства «Тустань», що на Львівщині.

 
Заручники відомчих інтриг
( 3 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 2515   
П'ятниця, 09 липня 2010 11:41
Тисячоліттями людство виводило певні породи чотириногих помічників, роблячи акцент, перш за все, на розвитку їхніх безцінних робочих якостей. Важко навіть уявити скількі праці й уміння при цьому було затрачено нашими пращурами і треба зазначити, що навіть у часи лихоліття, влада завжди старалася зберегти цей унікальний генофонд породних собак. (Наприклад, за часів Другої світової у блокадному Леніграді на породних мисливських собак видавалися хлібні карточки). Та нині у нас все змінилося і за часів незалежності України, ця благородна справа зазнає чималих втрат і  на догоду вузьковідомчим інтересам деяких чиновників від … охорони природи!
 
Чого вимагати від дратхаара
( 5 Votes )
Написав Шкарпетко В.О. Переглядів - 7815   
Середа, 24 лютого 2010 12:41

Чого вимагати від дратхаараНе таємниця, що популярність дратхаарів як універсальних собак зростає. З часів Радянського Союзу, «хранителями породи» аспект різнобічності континентальних лягавих ставився на другий план, а тим часом більшість мисливців тримали жорсткошерстих лягавих саме за їх здібності працювати в любих умовах і по різній дичині, не змінилась ситуація й зараз. Багато суддів оцінюють собак за радянськими стандартами, а в експертизі основних робочих якостей як і раніше ігноруються апортування, робота в воді, по кров'яному сліду, злобність до звіра. Континенталів судять як і острівних лягавих, хоча по своїй суті це різні породи.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 3

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com