Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Наші собаки влітку
( 1 Vote )
Написав Еме Соваж Переглядів - 13159   
Понеділок, 25 липня 2016 10:09

nashi sobaky vlitkuДля багатьох літо - синонім спеки і подорожей. У цей період наші собаки найбільш уразливі, тому необхідно знати заходи надання їм першої допомоги при найбільш поширених нещасних випадках. Ці заходи ми розглянемо окремо, особливо акцентуючи увагу на практичних прийомах, які треба знати, щоб якомога швидше надати чотириногому другу долікарську допомогу. Ці навички, можливо, врятують життя вашому другу, дозволивши вам приємно помандрувати.

 
Як самоcтійно робити ін'єкції собаці
( 0 Votes )
Написав А.Е.Баpанов Переглядів - 13208   
Понеділок, 13 травня 2013 14:51

Укол собаціШвидкість дії вводимих ліків, точність їх дозування робить ін'єкції незамінними. Коли потрібно швидко надати допомогу собаці; коли захворювання вимагає тривалого лікування строго дозованими препаратами; коли препарати є тільки у вигляді розчинів в ампулах; коли лікарський препарат неможливо дати собаці в рот, слід вдатися до ін'єкції.


Власник собаки повинен пам'ятати, що введення лікарських препаратів шляхом ін'єкцій вимагає певної навички і перші спроби можуть бути не блискучими, але невдалі результати не повинні викликати розчарування.

 
Догляд за собакою при укусах змій і комах
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 5503   
Четвер, 03 травня 2012 13:38

Собака і зміяВ літній час досить часто собаки потерпають від укусів комах та змій, особливо часто це трапляється у тварин, які подовгу знаходяться в умовах вільного вигулу за містом. Укуси викликають різко хворобливі набряки тканин, в деяких випадках можливий розвиток гострих алергічних реакцій по типу анафілактичного шоку з летальним результатом, тому що більшість укусів супроводжуються введенням в кров (зі слиною) досить потужних алергенів, які є токсинами для організму собаки. У будь-якому випадку, необхідно перед виведенням собак у місця, де можливий напад на них різних комах (бджіл, мурах, ос, мух і т.д.), обробляти їх репелентами - препаратами, що відлякують комах і кліщів.

 
Допомога собаці при тепловому ударі та профілактика перегріву
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 3275   
Четвер, 26 квітня 2012 15:55

Тепловий удар у собакиОсобливості терморегуляції собак роблять їх чутливими до високих температур, тому що охолодження організму відбувається за рахунок випаровування води з шкірних покривів і слизових оболонок, і зокрема, за рахунок посилення дихання. Таким чином, у собак, що мають будь-яку патологію верхніх дихальних шляхів або легенів, або особливості будови морди, а також гладкошерсті темні тварини (як відомо, темні предмети нагріваються швидше), мають підвищений ризик перегріву. Такі собаки особливо погано переносять спеку, тому що при наближенні температури повітря до температури тіла, охолодження за рахунок посиленого дихання стає менш ефективним.

 
Основні відомості про зуби собаки
( 3 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 12544   
Середа, 21 березня 2012 12:29

Зуби собакиКрасиві зуби собаки є справжньою гордістю її власника. Однак, щоб вони були такими, треба вміти як їх берегти і як доглядати за ними, тому про собачі зуби і про догляд за ними треба знати якомога більше.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com