Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Перша допомога для собак
( 6 Votes )
Написав Наталія Івашків Переглядів - 13729   
Понеділок, 16 листопада 2009 10:26
Перша допомога для собакКожен хто заводить собаку, повинен бути готовим до того, що з його підопічним може трапитись якийсь неприємний випадок, або він може просто захворіти. У таких ситуаціях необхідно невідкладно звертатись до лікарів-ветеринарів. Номери телефонів та адреси найближчих клінік повинні знаходитись в доступному місці. Перш ніж лікар, якого викликали приїде, чи допоки хвору тварину транспортують до лікарні Ви можемо - знаючи послідовність дій та основні засади - розпочати попередні дії.

Основні засади:

 

 
Запорука здорових щенят - правильно підготовлена до родів сука
( 13 Votes )
Написав Юрій Кордюкевич Переглядів - 11656   
Вівторок, 15 вересня 2009 15:17
роди_псівВакцинація собаки до пологів - обов'язкова процедура, рівноцінно як і профілактична обробка від бліх, кліщів та гельмінтів. Коли все це зроблено, здавалось би, можна спокійно «народжувати» та вигодовувати потомство. Проте, не поспішаймо і не забуваймо про годівлю і моціон (активний спосіб життя) тварини. Перегодована тварина страждає ожирінням, а це безслідно не проходить і під час пологів може спричинити слабкі перейми та потуги, більший часом проходження плоду по родових шляхах, народження нежиттєздатних щенят. Вагітна сучка не повинна вести пасивний спосіб життя - обмеження в русі можливе близько за два тижні до родів.
 
Мисливським псам також потрібна допомога
( 5 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 5834   
Четвер, 27 серпня 2009 09:56
ветеринарна_клінікаНе таємниця, що кожен потребує професійної медичної допомоги. Не є винятком і наші чотирилапі друзі, собаки. Сьогодні гостем Порталу є директор ветеринарної клініки у місті Львові Юрій Лехів, який розповів не тільки про власну справу, а дав поради усім власникам собак, в тому числі й мисливцям як правильно доглядати своїх друзів.
 
Розмноження псів
( 9 Votes )
Написав Олена Кос, Вальдемар Олдак Переглядів - 11261   
Понеділок, 27 липня 2009 11:09

сука_цуцикиБільшість власників сук думають про отримання потомства від своєї улюблениці. Отже, варто вміти розпізнати найкращий момент для в'язки, а також знати, як повинен виглядати цей процес.

 

Рішення про отримання потомства від суки повинне бути дуже добре осмислене. Було багато стурбованих «власників-вихователів», які просили допомогти продати щенят, які починали розоряти дім. Згадується дотепна приказка: «Не думав, що робив, то роби, як думав».

 
Піроплазмоз собак
( 5 Votes )
Написав Ostt Переглядів - 11659   
Неділя, 15 лютого 2009 15:17

Збудник хвороби - паразит Piroplasma canis. Має більші розміри, чим піроплазми інших тварин. Майже повністю заповнює весь еритроцит. На початку захворювання частіше зустрічаються одиночні паразити. Потім збільшується число парно грушовидних форм. Збудник локалізується в еритроцитах, інколи в плазмі крові, нейтрофілах, мононуклеарах і ін.
Переносниками збудника піроплазмозу собак є дорослі іксидові кліщі роду Dermacentor.


Збудник передається кліщами трансоваріально. Кліщі попадають на собак навесні з настанням теплої погоди і появою першої рослинності. Весняний спалах супроводжується найбільшою кількістю хворих собак. Осінню, як правило, число хворих тварин невелике.Окрім собак хворіють єнотовидні собаки, лисиці і інші хутрові звірі. Частіше захворюють мисливські собаки.


Інкубаційний період хвороби 6-10, рідше 20 діб.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com