Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Травматизм собак дома и на охоте
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4602   
Четвер, 20 листопада 2008 18:09

травматизм собак Взяв на себя большую ответственность воспитания и заботы о подружейной собаке, многие со временем понимают, что не готовы справиться с такой задачей и спешат избавиться от обузы. В лучшем случае продают или отдают даром, но не редкость просто выбрасывают, как случилось с одной трехмесячной сучкой курцхаара, которую поздно вечером выбросили с третьего этажа. Хорошо в это время женщина выгуливала своего спаниеля и подобрала щенка, выходила.

 

 
Атопічний дерматит у собак
( 3 Votes )
Написав МЕДВЕДЄВ Костянтин Стальович - АВТОРЕФЕРАТ Переглядів - 6961   
Середа, 15 жовтня 2008 19:56

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ.

 

Актуальність теми. Вкриваючи тваринний організм ззовні, шкіра, з одного боку, зазнає різноманітних, часто несприятливих впливів, зовнішнього середовища, а з іншого, зберігаючи постійність гомеостазу  тваринного організму і являючись важливою його складовою частиною, реагує майже на всі, нерідко малопомітні,  зміни останнього. Все це обумовлює різноманітність і складність морфо-функціональних характеристик шкіри, що накладає виражений відбиток на особливості виникнення, клінічного перебігу та функціонування саногенетичних і патогенетичних механізмів хвороб шкіри. Останні за своєю різноманітністю набагато перевищують особливості патологічних процесів у інших тканинах і органах тваринного організму.

Вивчення хвороб шкіри собак у зв’язку зі значною поширеністю, різноманітністю і складністю дерматологічних проблем,  представляється досить актуальним, оскільки у науці про ці хвороби залишається ще багато білих плям, та й сама ветеринарна дерматологія помітно відстає від розвитку інших напрямків патології тварин. У значній мірі це обумовлено розпорошеністю основних розділів цієї важливої у практичному відношенні ветеринарно-медичної дисципліни серед інших (патанатомії, терапії, хірургії, паразитології, епізоотології), де дерматологічні проблеми нерідко вважаються другорядними.

 

 
Коротко про хвороби у собак
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12965   
Середа, 15 жовтня 2008 19:44

hvora_sobaka.jpgХвороби собак, можуть бути заразними (інфекційними, инвазионными) і незаразними. Найнебезпечніші інфекційні хвороби , викликувані хвороботворними мікроорганізмами, - сказ, ауески хвороба, чума, парвовирусный энтерит, інфекційний гепатит, лептоспіроз, бруцельоз, трихофития, туберкульоз, туляремія. Инвазионные хвороби (дипилидиоз, эхинококкоз і ін.) викликаються гельмінтами й різними эктопаразитами (блохи, кліщі й ін.)

 
Очерки об инфекционных болезнях собак
( 5 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 9166   
Середа, 17 вересня 2008 17:17

demodekoz.jpgДемодекоз - внутрикожное паразитарное заболевание, вызываемое мелкими клещами рода Demodex. В настоящее время описано более ста сорока видов этих клещей, которые паразитируют у различных животных. Болезнь имеет широкое распространение в различных странах мира и у собак протекает в виде дерматитов и гиперкератозов. Человек так же болеет демодекозом, но у него паразитируют свои виды (D.brevis, D.folliculorum) и выделение от человека собачьего вида клеща пока ещё не описано. Возможность перекрестного заражения не установлена.

 

1. ВОЗБУДИТЕЛЬ БОЛЕЗНИ

Возбудитель демодекоза у собак - очень маленький клещ Demodex canis (длина 220-300 мкм ширина 42-48 мкм) имеет удлиненное ланцетовидное тело (похожее на лавровый лист), которое расчленено на голову, грудь и брюшко. Его подковообразная голова снабжена подвижным хоботком, имеет верхние и нижние челюсти, а также трехсегментные щупальца на верхней челюсти. Клещ имеет четыре пары коротких трехчленистых лап.

 
Вирощування щенят
( 4 Votes )
Написав Анна Переглядів - 20299   
Четвер, 17 квітня 2008 12:17

 

cucenya_2.jpg У перші години і дні після народження ніякого догляду щенята не потребують. Його повністю інстинктивно здійснює сама сука. Вона розриває навколоплідну плівку, відгризає пуповину, масажує щенят язиком і носом до тих пір, поки вони не почнуть дихати.При народженні може бути присутній лише господар собаки. Сторонні тільки нервують суку.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 4 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com