Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Фахова допомога при проблемах з відтворенням у тварин у Львові
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5762   
П'ятниця, 25 листопада 2011 12:10

КлінікаФахова допомога при проблемах з відтворенням у тварин, а також штучне осіменіння та можливість зберігати статеві клітини практично необмежений час у замороженому вигляді.

 

Беручи до уваги сучасні тенденції і досягнення у біотехнології відтворення дрібних тварин, зокрема собак, а також діагностики захворювань пов'язаних з порушеннями в репродуктивних органах, Лабораторія Фізіології і Патології Відтворення Тварин Інституту Біології Тварин НААН пропонує наступні послуги:

 
Як полегшити життя собаці під час спеки ?
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 5149   
Четвер, 21 липня 2011 08:14

Літня спека і на собак впливає

Аномально жарка погода уже не дивина, а скоріше закономірність. Люди знаходять різні способи, щоб пережити ці дні. Одні намагаються бути ближче до водойм, інші - рятуються під прохолодою кондиціонерів.

 

Полегшити життя, під час спеки, господарі намагаються і своїм домашнім вихованцям - собакам.

 
Мобілка для собаки - не розкіш!
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 5226   
Середа, 08 червня 2011 16:06

 

Важко знайти більш болючішу втрату, аніж втрата найвірнішого друга. А серед живих створінь такими для нас, як відомо, є лише собаки, навіть попри те, що тривалість їхнього життя аж надто коротка у порівнянні з людським. Тож спробуємо проаналізувати небезпеки, які можуть передчасно розлучити з нашим чотириногими друзями.

 
Що повинно бути в аптечці для тварини?
( 0 Votes )
Написав Бондаренко О.Б., Бондаренко С.А. Переглядів - 3677   
П'ятниця, 08 жовтня 2010 10:33

Що повинно бути в аптечці для тварини?Комплект ветеринарної аптечки

На перший погляд, перелік інструментів і медикаментів, що входять до складу аптечки, може здатися надто великим. Однак, для надання допомоги тварині в різних ситуаціях, коли час обчислюється годинами, а інколи і секундами, у Вас під рукою повинно бути все найнеобхідніше. Запропонований нами набір позбавить Вас від необхідності витрачати дорогоцінний час на пошуки препаратів. Наявність такої аптечки й інструкції з її застосування зробить Вам у важку хвилину неоціненну послугу при наданні долікарняної допомоги й допоможе провести маніпуляції швидко, уміло, з максимальним лікувальним ефектом.

 
Демодекоз - внутрішньошкірне паразитарне захворювання, що викликається кліщами
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 14651   
Понеділок, 20 вересня 2010 10:08

Демодекоз - внутрішньошкірне паразитарне захворювання, що викликається кліщамиДемодекоз - викликається дрібними кліщами роду Demodex (Demodicidae), захворювання Demodecosis

На даний момент описано більше ніж сто видів цих кліщів, які паразитують у різних видів тварин. Хворба має широке поширення в різних країнах світу і у собак перебігає у вигляді дерматитів і гіперкератозів. Людина також хворіє демодекозом, який у неї викликається окремими видами (D.brevis, D.folliculorum), виявлення у людини кліщів собачого виду поки що не встановлено, а можливість перехресного зараження не доведена.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 2 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com