Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Аксесуари
Ліхтар необхідний кожному мисливцю, рибалці, туристу
( 8 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11084   
Неділя, 07 березня 2010 09:04

 

TK12 Fenix Для того, щоб ліхтар був корисним і практичним, він повинен відповідати ряду вимог, які визначаються тим, де і для чого він буде використовуватись. В продажу є велика кількість ліхтарів відмінних між собою за розмірами, якістю, ціною. Як визначитись, який з них вибрати? Основними критеріями вибору є якість, надійність, довгий термін служби, сила світлового потоку тощо. Не малу роль відіграє ціна і термін гарантії.

 
ACROPOLIS – мисливство та риболовство з комфортом
( 22 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 10970   
Вівторок, 29 грудня 2009 17:20

Acropolis-товари для мисливців та рибалокТі хто не виходять на полювання чи не виїжджають на риболовлю, помилково вважають ці заняття хобі. Це не просто захоплення, таке як плетіння гачком чи колекціонування  марок і не лише приємне проведення вільного часу, це – невід’ємна частина життя. Мисливський інстинкт закладений в нас природою, і життя в соціумі не змогло заглушити його в нас – мисливців та рибалок. Беручи в руки рушницю чи спінінґ, ми знову єднаємося з природою, відділеною від нас асфальтом і бетоном великих міст, відволікаємось від надокучливих побутових проблем.

http://www.huntingukraine.com/go2.php?http://acropolis-case.com/

 

 
Фірма “MAZURY”та "HD Print Poligrafia": поліграфія для мисливця і не тільки
( 13 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 6192   
Вівторок, 11 серпня 2009 17:12
AFW MazuryПортал для мисливців, рибалок та любителів природи знайомить своїх читачів із польською поліграфічною фірмою, Агенцією фотографічно-видавничою «Мазури» (Agencja Fotograficzno - Wydawnicza "MAZURY" та "HD Print Poligrafia"), як існує на ринку вже майже два десятки років. Один із напрямів роботи студії - виготовлення наклейок, календарів, листівок, а також спеціального одягу для мисливців.
 
Майстер з Косова Іван Фіцич: Про шкіру, унікальність мисливців та Природу
( 17 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 23822   
Четвер, 09 квітня 2009 13:42

patrontash_sivan_fitsychМодникам тепер усюди дорога. І повірте, це не стосується дівчат на подіумах чи панянок, що бігають по дорогих бутіках. Модним можна бути й на полюванні, адже і тут треба мати свій стиль. Мова йде не тільки про одяг, а й про аксесуари та спорядження. Журналіст HuntingUkraine поспілкувався із майстром Іваном Фіцичем з карпатського міста Косова, що на Франківщині, який вже не перший десяток років займається виробами зі шкіри. Головна тематика завідувача майстернями кафедри дизайну відділу художніх виробів зі шкіри Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв – мисливське спорядження:

 

 
Почему HANNAH а не иначе?
( 7 Votes )
Написав Юрій Переглядів - 10014   
П'ятниця, 25 липня 2008 23:34

low1.jpg

 

Приближается сезон охоты. Пришло время заняться выбором нужных аксессуаров в предвкушении интересной охоты. И когда все оружие готово, нужно вспомнить где переночевать в ночь, перед охотой. Вот наши аргументы по выбору палаток.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com