Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Інші
Рисячі очі - гострий зір!
( 17 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 7818   
Середа, 16 травня 2012 18:02

РисьЗа гостротою зору з цим звіром може конкурувати лише сокіл, а за чутливістю слуху - сови. Навіть за суцільної темряви хижак полює так само впевнено, як і білого дня. Саме тому з цією кішкою асоціюється, перш за все, сторожкість і таємничість. Саме тому мало кому навіть з єгерів, які постійно живуть у глухому лісі та, зазвичай, уважно прислухаються до будь-якого звуку та придивляються до будь-якого підозрілого руху, щастить побачити її вживу. Навіть легкий скрип кроків людини чи тупотіння псячих лап рись вловлює здалеку, визначає їх напрямок руху та легко уникає небажаної зустрічі. Здебільшого це не панічна втеча, а спокійний відступ у бік, але й він іноді переростає в дивне бажання кішки поспостерігати за чужаками. Добовий пошуковий шлях самотньої рисі становить добрий десяток кілометрів (у товаристві кошенят – менший).

 
Марал - Cervus elaphus maral
( 12 Votes )
Написав Олег Хорошун Переглядів - 7394   
П'ятниця, 04 червня 2010 17:07
Марал Cervus elaphus maralХто хоча б одного разу бачив марала, не скоро забуде це горду й благородну тварину. Марал (Cervus elaphus maral) - це підвид європейського благородного оленя. Це великі і сильні звірі: зріст дорослої тварини досягає 160 см, вага - 300 - 350 кг.

 

 
Не будіть звіра у ... карпатському ведмеді!
( 13 Votes )
Написав Іван КРАЙНІЙ Переглядів - 6881   
П'ятниця, 15 січня 2010 21:22
ursus arctos hunting ukraineПросити лапу у володаря гірських лісів Карпат нерозсудливо, але й жахатися його не варто, окрім кількох «нештатних» ситуацій.

Бувалі в бувальцях любителі походів Карпатськими горами, котрих тягне сюди, як примагнічених, вважають, що той мандрівник, який на власні очі - хоча б раз - не бачив тутешнього бурого ведмедя (не у вольєрі, зрозуміло, а в природному середовищі), - принаймні невдаха. Автор цих рядків за тринадцять років перебування на Івано-Франківщині сходив тутешні гори мало не вздовж і впоперек.

 

 
До методики вивчення стаціального розташування глушця
( 4 Votes )
Написав Кратюк О.Л. Переглядів - 4449   
Четвер, 03 грудня 2009 14:42
Глушець Tetrao urogallusГлушець (Tetrao urogallus Linnaeus, 1758) - вид занесений до Червоної книги України. У зв'язку з цим, важливого значення набувають відомості не лише про чисельність, екологію та біологію виду, а й детальна інформація щодо стадій його перебування.
 
Квагга Equus quagga quagga / Boddaert, 1785
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5974   
Вівторок, 03 листопада 2009 12:54

Equus_quagga_quaggaКвагга (Kwagga) - найвідоміша серед великих африканських тварин, зниклих з вини людини. До середини 19 століття на неозорих просторах південно-африканських саван паслися незліченні стада копитних. Серед них і Квагга.

 

 
Дрохва (Otis tarda) в Чехії
( 9 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 11537   
Середа, 22 липня 2009 17:43
otis_tardaУ лютому минулого року чеський міністр навколишнього середовища Мартін Бурсік підписав міжнародну угоду Меморандум Порозуміння про охорону центральноєвропейської популяції дрохви. Що це означає? Які передумови виникнення такого документу? В часописі «Світ мисливства» ро ситуацію, що склалась з дрохвою в Чеській Республіці і загалом в Європі пише спеціаліст відділу навколишнього середовища південно-моравського краю Власта Скорпікова.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 3

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com