Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Чи потрібна нам ФМСУ?
( 1 Vote )
Написав Роман НОВІКОВ Переглядів - 17550   
Середа, 22 березня 2017 12:42

ФМСУФедерація мисливського собаківництва України, проблеми та перспективи

 

Нещодавно переглядав один із мисливських форумів і в темі про собаківництво наштовхнувся на запитання одного з форумчан: «Навіщо стояти на обліку в ФМСУ, якщо отримати польовий диплом, а відповідно і допуск до в'язки, стає все проблематичніше? Чи не простіше перейти до КСУ? Змінив родовід, платиш такі ж внески, зробив племінний огляд і в'яжеш. Грошей у результаті витратиш менше, отримаєш родовід FCI*, позиціонуєш собаку як компаньйона, і вперед! Чи потрібна нам, власне кажучи, ця ФМСУ взагалі?». Відповідає на ці та інші запитання президент Федерації мисливського собаківництва України Анатолій Голубченко.

 
Ода таксі
( 3 Votes )
Написав Федір Левицький Переглядів - 3579   
Вівторок, 05 липня 2016 10:16
Ода Таксі

Dackel, dachshund, jamnik, teckel, worshond, gravhund, bassotto, Taksas, jazavičar, mäyräkoira – так різні народи називають найвпізнаванішу собаку світу. Найменшу мисливську собаку, з короткими лапами і довгим тулубом, про них ще говорять: «велика собака, але добре упакована». Так, собака дійсно величава, оригінальна, розумна та кмітлива, володіє високим інтелектом, стійкою психікою, сильним і вольовим характером з вираженою індивідуальністю та особистістю які визначають особливості її характеру. Звісно всі здогадались, що мова йде про таксу – одну з найдавніших порід собак.

 
Собака продовжить Вашу молодість
( 0 Votes )
Написав mignews Переглядів - 15214   
Четвер, 07 серпня 2014 17:38

Собака продовжує молодістьСобака - не лише друг людини. Вона ще й допомагає своєму господареві зберегти молодість.


До такого висновку прийшли шведські вчені, провівши відповідний експеримент, участь в якому взяли 547 осіб.


Дослідження полягало в наступному: фахівці видали добровольцям акселерометр, прилад, який збирає інформацію про фізичну активність. Його результати показали, що учасники, які мають вдома собаку, ходять приблизно стільки, скільки це роблять люди, молодше на десять років.

 

 
Вчені з'ясували, завдяки чому собаки так добре ладнають з людиною
( 0 Votes )
Написав Журнал "Навколо світу" Переглядів - 11825   
Понеділок, 24 лютого 2014 10:50

СобакаГрупа угорських вчених виявила, що в мозку собак, як і в мозку людини, є відособлена структура, що дозволяє розпізнавати голоси собі подібних. Причому у випадку з собаками вона реагує не тільки на голоси родичів, але і на звуки мови людини. Про це повідомляє Current Biology.

 
Собаки пішли не від вовка?
( 3 Votes )
Написав Наука і Життя Переглядів - 5239   
Вівторок, 21 січня 2014 13:21

Собаки пішли не від вовка?Собаки - наші найвідданіші друзі в світі тварин. Але вчені все ще ніяк не можуть з'ясувати, звідки ж вони взялися.

 

Згідно з останніми генетичними даними предки всіх сучасних собак були одомашнені в одному місці , а не в різних куточках світу. І їх предками були не вовки.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 16

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com