Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ода таксі
( 3 Votes )
Написав Федір Левицький Переглядів - 928   
Вівторок, 05 липня 2016 10:16
Ода Таксі

Dackel, dachshund, jamnik, teckel, worshond, gravhund, bassotto, Taksas, jazavičar, mäyräkoira – так різні народи називають найвпізнаванішу собаку світу. Найменшу мисливську собаку, з короткими лапами і довгим тулубом, про них ще говорять: «велика собака, але добре упакована». Так, собака дійсно величава, оригінальна, розумна та кмітлива, володіє високим інтелектом, стійкою психікою, сильним і вольовим характером з вираженою індивідуальністю та особистістю які визначають особливості її характеру. Звісно всі здогадались, що мова йде про таксу – одну з найдавніших порід собак.

 
Собака продовжить Вашу молодість
( 0 Votes )
Написав mignews Переглядів - 3159   
Четвер, 07 серпня 2014 17:38

Собака продовжує молодістьСобака - не лише друг людини. Вона ще й допомагає своєму господареві зберегти молодість.


До такого висновку прийшли шведські вчені, провівши відповідний експеримент, участь в якому взяли 547 осіб.


Дослідження полягало в наступному: фахівці видали добровольцям акселерометр, прилад, який збирає інформацію про фізичну активність. Його результати показали, що учасники, які мають вдома собаку, ходять приблизно стільки, скільки це роблять люди, молодше на десять років.

-----

Сучасні гаджети хоч і характеризуються високою надійністю, все одно час від часу ломаються. Якщо з Вами трапилась подібна проблема не варто відразу купувати новий, сміло звертайтесь в ремонт по посиланню - naprawa iphone. Це буде значно дешевше. До речі, тут же можна і кардинально змінити зовнійшній вигляд Вашого девайсу.

-----

 
Вчені з'ясували, завдяки чому собаки так добре ладнають з людиною
( 0 Votes )
Написав Журнал "Навколо світу" Переглядів - 4187   
Понеділок, 24 лютого 2014 10:50

СобакаГрупа угорських вчених виявила, що в мозку собак, як і в мозку людини, є відособлена структура, що дозволяє розпізнавати голоси собі подібних. Причому у випадку з собаками вона реагує не тільки на голоси родичів, але і на звуки мови людини. Про це повідомляє Current Biology.

 
Собаки пішли не від вовка?
( 2 Votes )
Написав Наука і Життя Переглядів - 2140   
Вівторок, 21 січня 2014 13:21

Собаки пішли не від вовка?Собаки - наші найвідданіші друзі в світі тварин. Але вчені все ще ніяк не можуть з'ясувати, звідки ж вони взялися.

 

Згідно з останніми генетичними даними предки всіх сучасних собак були одомашнені в одному місці , а не в різних куточках світу. І їх предками були не вовки.

 
Декілька порад собачатникам початківцям
( 3 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 4199   
Четвер, 27 червня 2013 13:14

Поради собачатникамВи коли-небудь бачили, як собака спить? Вона злегка смикає лапками, брилі трохи піднімаються, вона тихо потявкує і сопе. Можливо, вона представляє себе біжучою по безкрайньому полю, а, можливо, вона у сні грає зі своїм кращим другом - хто знає: У будь-якому випадку вона-щаслива! Хочете зробити її такою ж щасливою і тоді, коли вона прокинеться? 

 

Ось вам кілька порад, як цього досягти.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 15

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com