Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Трижды рожденный
( 5 Votes )
Написав Slavamaz Переглядів - 4338   
Четвер, 05 січня 2012 23:10

В этот день я не мог спокойно сидеть дома. О собственной собаке я мечтал давно, мечтал как получу членский билет нашей охотничей организации, разрешение на ружьё и буду целыми днями пропадать в милых серцу угодьях. У нас были собаки, отец был заядлым охотником, но это были его собаки, которыми он занимался сам и это были в основном немецкие легавые (дратхаары и курцхаары), а я особое пристрастие питал к спаниелям, этим милым и умным длинноухим существам. И вот, когда я узнал что сука Е. Белинского ощенилась, сразу заказал себе одного щенка, которого сам хотел обучить всему, о чём должен знать каждый охотничий пёс.

 
Всеукраїнський клуб німецького ягдтер'єра КСУ
( 5 Votes )
Написав Анатолий Демьяненко Переглядів - 7788   
П'ятниця, 30 грудня 2011 17:29

vknjВсеукраинский клуб немецкого ягдтерьераДорогі друзі!

 

Шановні власники німецьких ягдтер’єрів!
Вітаю вас з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!

Бажаю здоров'я, радості, удачі, здійснення всіх бажань! Нехай улюблені помічники вам приносять радість вдома, на виставках, на змаганнях і, обов'язково, на полюванні!
Будьте веселі і щасливі!

Завжди раді бачити справжніх любителів ягдтер’єрів в нашому Клубі!

 

 
Андре Марті і Великий блакитнй з Гасконі
( 4 Votes )
Написав Le Chasseur de Sanglier - Переклад Ostt, Юрій РУДЕНКО Переглядів - 4939   
Субота, 05 листопада 2011 15:05

Великі блакитні гончакиРазом з Роже Башала та Андре Лагардом – Андре Марті є символічною фігурою в Клубі. Він полює кабана в Корбьєр з великим блакитним гасконцем.

 

«- Великі блакитні гончаки - це старовинна порода, початок історії якої йде з Середньовіччя і Гастона Фоебюса, який полював зі згрєю цих собак на вовків, ведмедів і кабанів в П’ємонті.

Цей великий гончак розглядає околиці з висоти свого росту, потужний і стійкий. Специфічні якості породи – це старанність і мудрість в контакті зі звіром. Тонкий нюх - це основа, яка дозволяє переслідувати звіра протягом 3-4 годин, - з тремтінням в голосі розповідає Андре Марті - арбітр, який судив Великих блакитних гасконців під час національної виставки 2010 року.- Великий блакитний гасконець наділений голосом особливо сильним і дзвінким. Цей голос має специфічну характеристику, він змінюється тон і тремтить. Ця важлива якість, особливо в горах, дозволяє слідкувати за ходом полювання та за розвитком експресії. Голос змінюється по мірі переслідування: по сліду, зряче переслідування, контакт.

Цей могутній голос з треморою перевертає угіддя, звір не затримується перед зграєю Великих блакитних гасконців.

Важливою є й сама краса полювання з цим гончаком - це не перевершена насолода гоном.»

 
Роздуми затятих гончатників - Великого блакитного гончака
( 17 Votes )
Написав Le Chasseur de Sanglier - Переклад Ostt, Юрій РУДЕНКО Переглядів - 5384   
Субота, 05 листопада 2011 14:41

Великий блакитний з ГасконіКлод Лішьєр є особою, про яку неможливо не згадати, говорячи про Великого гасконського гончака. Він є власником собак цієї породи вже протягом 30 років, а його батько тримав цих гончаків ще раніше і заколисував свого сина історіями про цих собак.

 

Коко, як його називають близькі, завжди підтримував розвиток цієї породи. В “Мисливці на кабанів” (№ 34 за листопад 1999 року) він сформулював побажання ефективного прогресу в цьому. Фото в компанії Жільбера Маркаціо з його зграєю собак ілюструє перемогу Великих гасконських гончаків ( 98 атестатів) на атестаційному полюванні в Лісі Орт ан Шафет.

 
Вовкогона плекатимуть у Львові
( 9 Votes )
Написав Юрій РУДЕНКО Переглядів - 4375   
Четвер, 13 жовтня 2011 21:42

Великий Блакитний Гасконський Гончак Вальдемар ОлдакВіднедавна утримувати чисельність поголів’я вовків  на  прийнятному рівні в Україні дедалі важче, адже на вимоги Євросоюзу у нас запроваджено строкові обмеження полювання на сіроманців. Для часткового вирішення цього болючого питання нещодавно у Львів (уперше в Україні) з Французської провінції Гасконь завезли цуценят рідкісної породи вовкогонів — великого блакитного гончака, який (чи не єдиний із сучасних порід собак) здатний дати гідний бій сіроманцям.

«Плекатимуть вовкогонів у нашому місцевому розпліднику «vom Berufsjeger» («Від професійного мисливця»), який уже тривалий час діє під егідою Міжнародної кінологічної федерації та Кінологічної спілки України.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 4 з 16

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com