Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Шукали ловецькі таланти
( 6 Votes )
Написав Володимир ПАЛЬЦУН / Юрій РУДЕНКО Переглядів - 5084   
П'ятниця, 01 липня 2011 12:52

Виставка мисливських собак у ЛьвовіЧорні хмари струшують зі свого розірваного вітром лахміття холодну мокву, дорога у ряботинні калюж і болотних струпів… Просто не віриться, що надворі літо, що ця вулиця носить ім’я видатного живописця-лірика Миколи Пимоненка, а не якогось карикатуриста, що, зрештою, це Львів, а на календарі 26 червня. Не вірилося не тільки журналісту, що забрів у цю місцину у службових справах, а й дуже багатьом людям, що зібралися на тутешньому стадіоні.  Але прийшли вони сюди не самі, а зі своїми улюбленцями – фокстер’єрами, курцхаарами, хортами, лайками, гончаками… Інші породи чотирилапих, нові для нас, можете дописати самі. А якщо не знаєте, поцікавтесь у мисливців, та загляньте у суддівські реєстри цієї виставки.

 
Аборигенний Афганський хорт
( 4 Votes )
Написав Ольга Нежникова, переклад - Сергій Копилець Переглядів - 5245   
Середа, 20 квітня 2011 11:51

aisha_ris_stАфганський хорт безперечно знайомий кожному. Та мало хто знає, що ті розкішні витончені істоти з густою довгою, майже до землі, вовною, яких ми бачимо на вулицях та виставках, насправді «окультурений», дуже видозмінений, завдяки довгій селекції, нащадок справжнього афганського хорта. Хоча він і дотепер зберігся у своєму первісному стані, аборигенний афганський хорт перебуває нині на межі зникнення. Про цю рідкісну та унікальну породу я й хочу розповісти.

 
Азійський хорт тази і полювання з ним (частина 6)
( 2 Votes )
Написав А. О. Слудський, переклав - Сергій Копилець Переглядів - 5544   
Понеділок, 28 лютого 2011 11:13

Продовження п'ята частина тут...

 

ВИХОВАННЯ ЩЕНЯТ. НАЇЗДКА МОЛОДИХ

Ще коли щенята малі (2-3 місяці) починається їхнє виховання. Легким побиттям їх відучують ганяти свійських тварин. Щоби зробити собаку чемною та слухняною – щенят привчають не кидатися до корму без дозволу господаря, коли щеня не слухає і рветься до корму, йому кричать – «фу» і злегка карають нагайкою.

 
Азійський хорт тази і полювання з ним (частина 5)
( 1 Vote )
Написав А. О. Слудський, переклав - Сергій Копилець Переглядів - 5500   
Середа, 23 лютого 2011 12:37

Продовження четверта частина тут...

 

В'ЯЗКА, ПОЛОГИ

Раніше ми вже зазначали, що в'язки кращих собак повинні проводитися строго за планом, який складається на виводці. План будується таким чином, щоби кожен пес плідник крив би не більше 6-8 сук, але, коли хороших самців мало, навантаження на одного пса можна значно збільшити. Згідно з літературними даними, один плідник за рік, без шкоди для здоров'я, може покрити 30-40 сук (Немцов, 1933 рік).

 
Азійський хорт тази і полювання з ним (частина 4)
( 3 Votes )
Написав А. О. Слудський, переклав - Сергій Копилець Переглядів - 4891   
Вівторок, 22 лютого 2011 10:30

Продовження третя частина тут...

 

РОЗВЕДЕННЯ ТАЗИ

Підбір Плідників

Для того, щоби порода поліпшувалася, підвищувалися якості тази, необхідно у першу чергу звернути увагу на її розведення.

Перше важливе завдання у відновленні тази – виявлення плідників. Попередній підбір плідників є найбільш зручним на виводках собак з територій кількох районів, тому виводка для розвитку правильного кровного собаківництва має велике значення. Підбір плідників має проводитися за такими правилами:

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 16

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com