Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Що робити, коли атакує собака
( 4 Votes )
Написав Денис КОБУШКО Переглядів - 7754   
Вівторок, 05 жовтня 2010 13:30

Що робити, коли атакує собакаСобака — друг людини, це прислів’я нам знайоме з дитинства. І якщо між друзями стаються сварки або непорозуміння, то що вже казати про тварин.

 

У ЗМІ з’являються повідомлення про те, що собаки нападають на людей. При цьому згадуються окремі породи, здебільшого бійцівські або службові. У громадян складається певний стереотип і вони відчувають страх, коли їм доводиться зустріти собаку, який, до речі, тварина дуже добре відчуває. Хоча порода тут ні до чого, перш за все справа в господарях.

 
Вік собаки і людини
( 3 Votes )
Написав ВІРУ Переглядів - 5004   
Понеділок, 20 вересня 2010 09:30

Вік собаки і людиниШкода, та життя немилостиве як до нас, так і до наших домашніх улюбленців. Стрімкий плин часу невблаганно наближає той момент, коли наше земне існування припиняється. І в наших чотириногих друзів цього часу, на жаль, значно менше ніж у нас, тому рано чи пізно настає момент коли нам доводиться прощатися назавжди із своїм вірним супутником життя.

 
Роздуми з приводу статті "Салюкі на півночі ареалу" сера Теренса Кларка
( 1 Vote )
Написав Сергій Копилець Переглядів - 3599   
Понеділок, 09 серпня 2010 11:05

ТазиНадзвичайно цікавий матеріал, що люб'язно надав сер Теренс Кларк для публікації в нашому журналі, наштовхнув мене на певні роздуми щодо походження та розповсюдження азійських хортів. Тож, вважаю за потрібне поділитися ними з нашим читачем.

Факти наведені у статті "Салюки на півночі ареалу" ще раз підтверджують думку, яку я висловив ще в "Кримках", про те, що всі наші "салюки", "слюгги"*, "тази", "тайгани", "аборигенні афгани" є по суті єдиною породою із багатьма місцевими відріддями, або ж дуже близькими породами, що походять з єдиного кореня і між якими важко провести чіткі границі, особливо в місцевостях де різні поріддя межують одне з одним і створюють численні перехідні типи. Крім того, породи об'єднані штучноствореними стандартами, які складалися кінологами, що часом були слабо обізнані з місцевими умовами, часто розпадаються на окремі ясно виражені типи, які можуть розрізнятися між собою аж так, що представників різних типів, але офіційно однієї породи, буває важко порівнювати на одному екстер'єрному рингу.

 
Особливості полювання з Азійськими хортами
( 2 Votes )
Написав Володимир Шакула Переглядів - 5027   
Понеділок, 02 серпня 2010 09:05

Південний КазахстанПівденний Казахстан – край незвичайний. Тут, на площі 116 тисяч квадратних кілометрів, дивним чином перетинаються гірські ландшафти Західного Тянь-Шаню та Каратау, рівнини передгірських степів, пустелі – Кизилкум, Муюнкум, Бетпакдала та тугаї Сир-Дарьї. Більшість населення тут складають казахи, які зберігають традиції кочових народів. Основне заняття населення тваринництво, а улюблені розваги на дозвіллі, це – кінні змагання та полювання з ловчими собаками на лисицю. В горах Тянь –Шаню, що межують з Киргизстаном, полюють з хортами на гірських копитних. Використовують в основному дві породи, що належать до так званих східних хортів, це – середньоазійський хорт тази та киргизький хорт тайган.

Східні хорти завжди цікавили любителів собак та мисливців. Часто люди, що мало знайомі з цими породами хибно оцінюють їхні можливості на полюванні, та оскільки східні хорти набувають усе більшої популярності й використовуються мисливцями інших країн з відмінним від Азії кліматом, ландшафтами та тваринами, цікаво розглянути специфічні риси кожної породи.

 
Салюки на півночі ареалу
( 1 Vote )
Написав сер Теренс Кларк Переглядів - 3628   
Четвер, 29 липня 2010 14:29

Теренс КларкУ 1985-1990 роках, коли я жив в Іраку, мені доводилося часто відвідувати місцевих мисливців на півночі країни і неодноразово перетинати невидиму межу між двома ясно вираженими популяціями салюки.
На південному боці хребта Джабал Сінджар, на просторах Джазіра чи на півдні рівнини Кіркук хорти були переважно гладкошерстими, 61-66 см. у холці, легкого типу, бо вже далі, на півночі Курдистану, вони мали більш розвинутий шерстний покрив і міцну потужну будову тіла, хоча й рідко були вищі за 69см.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 7 з 16

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com