Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Хорти та полювання з ними
( 5 Votes )
Написав Дзюба В.І Переглядів - 8960   
Вівторок, 01 грудня 2009 14:02
Хорти та полювання з нимиСпеціалісти вважають що, ловчі собаки найдавніша група мисливських собак. Родоначальник хортів - тезем. Це - єгипетських хорт. Барельєфи і малюнки з зображенням теземів (і ручних гієн) зустрічаються в захоронениях фараонів.
З римськими завойовниками в Єгипет прийшла нова порода -слюгги. Вже за арабського панування тезем розчинився в масі слюгг.
 
Вельштер'єр - собака одного господаря
( 9 Votes )
Написав Цяпало Роман Михайлович - Заводчик вельштер'єрів Переглядів - 12086   
Четвер, 19 листопада 2009 18:09
Вельштер'єр собака одного господаряПісля останнього собаки, який згинув в 12 річному віці, я вже й в думках ніколи не мав заводити знову собаку, а тим більше  декілька і бути заводчиком.
Почалось все як і буває у всіх, напрочуд просто і банально, щоб якось вбити час, з маленьким синочком вирішив піти на Краківський ринок у відділ природа, просто подивитись, але сльози чотирирічного сина і купа його благань на кшталт  “тато я буду чемний, буду кормити та вигулювати”  дали свої плоди, які я пожинаю й досі, і як результат у нас з'явилась маленька чорна Цилька лєклєрка ( ... зі слів продавця. Назвали її Сицилія, бо тато нібито був саме звідти), ідентичну по зовнішньому вигляді собачку я бачив по телевізору, один в один  як англійський той тер'єр.
 
Собака-художник покорила нью-йоркские галереи
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 2394   
Вівторок, 27 жовтня 2009 11:56

собака художникC огромным восторгом приняла американская публика творчество пса по кличке Сэм, занимающегося рисованием.

Работы собаки популярны и пользуются спросом, уходя к новым владельцам чуть не за 2 тысячи долларов.

 
З Таксою на кабана
( 3 Votes )
Написав ПАВЕЛ ЛІСЯК - адаптація Людмила Олдак Переглядів - 6431   
Четвер, 15 жовтня 2009 23:05
таха кабанТакса має майже всі властивості, що вимагаються від доброго собаки на кабана, перш за все гучний гон, біжить „на око" і „по теплій стежці", витривалість, досконалу орієнтацію в угіддях, зручність в атаці на чорного звіра, чутливий нюх а також стійкість до болю.
Певне обмеження створює малий зріст такси у поєднанні з короткими ногами, через що вона є менш придатною у важких умовах, напр. у високому снігу, горах чи на болотистих грунтах, де мабуть варто використовувати більших і фізично сильніших собак. Проте у легших місцях лову ця «вада» стає перевагою. Кабани особливо великі ігнорують малого собаку, а безперервне обгавкуваня дає можливість точної локалізації звіра і підготовки до ефективного полювання.
 
Кінологічна абревіатура - Абревіатури титулів, звання та дипломів в системі КСУ - FCI
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 7112   
Середа, 14 жовтня 2009 00:04

podium1CAC, R.CAC, J J.CAC, CACIB, R.CACIB, BOB, CACIT, CACT, JEW, EW, JWW, WW, CH, ВВВ WIN UA, MULT CH, IPO-III(IPO3) .....

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 10 з 16

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com