Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Найкраща пора для ловлі великих лящів
( 7 Votes )
Написав Анонім Переглядів - 5232   
Вівторок, 25 жовтня 2011 15:00

Трофейний лящПізня осінь - один з найкращих і найвідповідніших моментів щоб вибратись на риболовлю з метою вполювати великого ляща, оскільки саме в кінці жовтня і на початку листопада ця риба жирує готуючись до зими. Хоча дехто з рибалок вважає, що лящ - риба не дуже хитра чи підступна і відповідно ловити її не так цікаво, як скажімо коропа. Проте можна сказати, що це стосується лише малих та середніх екземплярів. Великі ж представники можуть довести найспокійнішого рибалку до безумства часто стягуючи наживку з гачка так тихо та обережно, що рибалка навіть досвідчений, нерідко не помічає цього. Власне кажучи досвідчені рибалки цьому і не дивуються.

 
Жилки, шнури, повідки для риболовлі
( 3 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5555   
Понеділок, 15 серпня 2011 16:55

ЖилкіЖилка виготовляється з синтетичного матеріалу, не гниє, міцна і еластична. Вона виконує основну роботу при виважуванні і підсіканні риби. Поєднує в одне ціле всі частини вудки.

 

При виборі жилки великого діаметра (від 0,3 мм і більше) ми отримаємо сильний інструмент для виважування корчів, придонної рослинності і всякого іншого мотлоху.

 
Браконьєрські сітки - під сокиру!
( 3 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3012   
Середа, 13 липня 2011 20:08

Масштаби браконьєрства на водоймах області журналісти львівських ЗМІ мали змогу оцінити на акції знищення заборонених знарядь лову риби, яку провела днями Львівська екоінспекція спільно з представниками податкової, Львівдержрибоохорони та Головного фінуправління облдержадміністрації.  Перед приміщенням установи того ранку височіла гора конфіскованих сіток, яку вінчали груди острог та «екранів».

 
Деякі особливості проводки джигової приманки
( 9 Votes )
Написав На рибалку Переглядів - 3879   
Четвер, 05 травня 2011 08:36

ДжигуванняЕфективність ловлі риби спінінгом на джиг-приманки (джиг, джигінг, джигування) дуже багато в чому залежить від уміння рибалки, адже керуючи приманкою за допомогою спінінга, він як би вдихає в неї життя. Підбираючи вагу джиг-голівки, досягаються більш швидкі або більш повільні рухи джига. Для успішної риболовлі на джиг рибалка мусить домогтися максимальної правдоподібності при подачі приманки рибі.

 
Cніжна...форель.
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 2900   
Понеділок, 01 листопада 2010 11:20

forelУ Львові панує чи не останній день теплого бабиного літа, коли ми вирушаємо в гори і вже за кілька годин, надвечір  потрапляємо у справжню зиму, де снігу майже по коліна. Такий різкий контраст є своєрідним сезонним сюрпризом від матінки природи, і він не єдиний цієї пори. Наш джип, натужно ревучи двигуном, вперто лізе у верхів’я гірського потоку, і коли над вершинами панує вже повний місяць, ми нарешті зупиняємось на березі. Спочатку здається, що довкола зовсім тихо, але ось від води раз-по-раз чуються  сплески. Тихенько заходимо  в потік і раптом відчуваємо легкі поштовхи в чоботи. Вмикаємо ліхтар і, о диво… Довкола нас майже суцільним потоком, наче привиди, снують плямисті рибини. На око десь по півкіло грама, але є екземпляри й по кілька кілограм. Їхні пружні рухи в такт створюють ілюзію якогось дикого та прадавнього підводного танцю життя. Це видовище місячної ночі зачаровує і дарує відчуття свого єднання та гармонії з дикою природою, бо ж рідко кому вдається підгледіти таке велике таїнство природи, як нерест царської форелі.

 

 
Де ловити великого коропа восени ?
( 9 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 7447   
П'ятниця, 01 жовтня 2010 10:25

КоропОсінь - пора року, коли коропу необхідно запастися енергією перед наступаючою зимою. Як тільки почне падати температура води, особливо при її початковому різкому падінні, короп починає посилено харчуватися, щоб накопичити необхідну енергію перед зимівлею. Саме в цей період, що триває тиждень-два, існують дуже високі шанси піймати найбільшого коропа у сезоні. Фактично, деякі експерти в ловлі коропа вважають, що перші заморозки - найкращий час, щоб відправитися за трофеєм, оскільки різкі заморозки суттєво знищують деякі природні запаси їжі у водоймищах.

 
Де знайти великого коропа влітку ?
( 10 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5000   
П'ятниця, 16 липня 2010 14:05

КоропВлітку середня температура води досить висока, тому й пріоритети коропа змінюються. Я вважаю, що коропи в цей час року намагаються знайти ділянки водойми, де вміст кисню у воді буде досить високим. Іншими словами, влітку набагато важливіше кількість розчиненого у воді кисню, ніж температура води. У більш теплій воді, коропи переміщуються по водоймищу більше, і їм потрібна більша кількість кисню, тому що витрачається більша кількість енергії.

З додатковим споживанням енергії, короп потребує і додаткову кількість їжі, щоб забезпечувати себе необхідною енергією повною мірою. Тому риби будуть часто відвідувати місця, багаті джерелами їжі. Це можуть бути місця, де багато природної їжі, або місця, де рибалки регулярно закидають багато корму.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 9 з 12

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com