Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Homo svinus
( 8 Votes )
Написав Газета "Клює" №2 2003р Переглядів - 4550   
П'ятниця, 28 травня 2010 09:47
Homo_svinchusЯкщо ви, приїхавши на риболовлю, виявили на своєму улюбленому місці купу пластикових і скляних пляшок, порвані газети, пакети, консервні банки та інше сміття, то можете не сумніватися - тут побували свині.


Свиня (Homo svinchus) - найчисленніша тварина у всіх природних зонах пострадянського простору. Найчастіше тримається групами, але зустрічаються і одиночні особи.

 

 
Маркер. Вивчаємо водойму
( 4 Votes )
Написав Олег Крамаренко Переглядів - 4688   
Понеділок, 22 березня 2010 14:44
МаркерВ цій статті ми поговоримо про таку незамінну річ в екіпіруванні сучасного карпятника, як маркер. Що таке маркер, для чого він потрібний, як монтується і використовується?

На практиці всі рибалки зіштовхувались з таким, часом нерозв'язним питанням: де і на якій відстані ловити рибу ? І взагалі, що є під поверхнею водяного простору облюбованої ділянки? Адже приїхавши на водойму, особливо на незнайому, рибалка не знає ні глибини, ні особливостей дна на обраному робочому місці. А добре, я б сказав, досконале знання робочого місця - запорука успішної рибалки, особливо якщо це полювання на трофейного карпа. Звідси будується вся стратегія майбутньої рибалки.
 
Садково-рибне фермерське господарство "Добротвірський рибзавод"
( 7 Votes )
Написав Роман Депа Переглядів - 9509   
П'ятниця, 05 лютого 2010 14:58

Добротвірський рибзаводДане фермерське господарство займається розведенням рослиноїдних порід риби (товстолоб, амур), які є природними біомеліораторами (поїдають синьо-зелені водорості), чим очищають Добротвірське водосховище. На сьогоднішній день рибдільниця виконує програму з розведення цінних порід риби (осетр, сом, веслоніс, карп, японська кольорова риба КО , та інш.), всього 16 видів риби, з яких веслоніс, стерлядь та золотий карась занесені до Червоної книги України.

 
Риб'яча кмітливість
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 3191   
Четвер, 26 листопада 2009 10:47
Кмітлива рибаУ середовищі рибалок складено безліч байок про риб'ячу "кмітливість". Наприклад, як "хитрий" сазан спочатку збиває насадку з гачка хвостом і тільки потім починає її заковтувати; а "розумний" сом обережно підпливає до корови, що стоїть у воді і, присмоктавшись до вимені, ласує молоком і т. д. і т. п. Звичайно, більшість з цих байок - плід фантазії оповідачів. Але є факти, які начебто підтверджують наявність у риб цієї самої "кмітливості".
 
Технології відтворення та вирощування риби у тепловодних та холодноводних ставових рибних господ.
( 14 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 30456   
Середа, 04 листопада 2009 15:31
Технології відтворення та вирощування рибиПлоща внутрішніх прісноводних і солонуватоводних водойм України, що використовуються або можуть бути використані для вирощування риби, перевищує 1 млн. га. За кількістю водосховищ, озер, лиманів, водойм-охолоджувачів та ставів наша країна посідає друге місце в Європі після Російської Федерації. Виробництво товарної риби у керованих умовах зосереджено, в основному, у ставових рибних господарствах, які входять до складу Об’єднання рибницьких господарств внутрішніх водойм України “Укррибгосп”. Створена ця структура для сприяння розвитку підприємництва в Україні, представництва інтересів її членів в органах державної влади та управління, захисту прав підприємств, забезпечення зв’язків з громадськістю. Об?єднання є незалежною добровільною некомерційною організацією. Членство в об’єднанні не накладає на її членів ніяких обмежень щодо виробничої, комерційної та інших видів діяльності.
 
 
Рибалка як жіноча проза
( 4 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 4758   
П'ятниця, 31 липня 2009 16:34
fishingГадаю, що багатьох цікавить - що таке жіноча риболовля, чим вона відрізняється від іншої і чи взагалі існує. Мабуть, довго я думала над цим питанням - і зрозуміла, що це, власне, особливий жанр, самостійний стиль, мода сильної жінки, яка намагається в такий спосіб довести, що є речі, які під силу подужати не тільки чоловікові, а й їй, тій, яку відносять до розряду «слабка половина людства».
 
Ловля сома з квоком
( 13 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 9061   
Субота, 25 липня 2009 18:13
сомСом - найбільший та найвідоміший хижак. Соми досягають справді гігантських розмірів. В минулому столітті на Нижній Волзі, поблизу Астрахані, зловили сома, вага якого була більше 500 кг. Принаймні, про це свідчать історичні хроніки. Нині такі гіганти - рідкість. Навіть більше, важко зустріти в риболовецькій періодиці фото з триметровим монстром.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 10 з 12

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com