Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Інші види та методи лову.
Ловля окуня на мікроджиг
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 993   
Четвер, 27 грудня 2018 17:30

Окунь на мікроджигНайголовнішою перевагою при ловлі на мікроджиг, є його результативність. Окунь, це одна з найпопулярніших риб наших водойм, є мало не в кожній калабані, а мікроджиг дозволяє його зловити практично в будь-яких умовах. Міфом є те, що мікроджиг дорогий. Щоб ефективно ловити, не потрібно ніяких наддорогих вудлищ, досить спінінга з тестом по приманках до 7 грамів, наявності у даного спінінга вклеєної вершинки, для кращої анімації приманок.

 
Ловля головня на Сбіруліно
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2309   
Неділя, 30 квітня 2017 08:21

Ловля головня на сбіруліноСпосіб ловлі на сбіруліно, быльше выдомий як ловля на бомбарду прийшов до нас з Італії і спочатку був призначений для ловлы форелі в чистій озерній воді на дрібні штучні приманки.


Але снасть виявилася настільки зручною, що сьогодні її використовують для ловлі практично будь-якого хижака на штучні приманки. Причому сфера застосування істотно розширилася. За допомогою бомбарди ловлять уже не тільки на озерах, а й на великих і малих річках.

 
Весняна ловля на боковий кивок
( 0 Votes )
Написав Євген Кузнєцов Переглядів - 2997   
Вівторок, 12 травня 2015 09:44

Весняна ловля на боковий кивокЛовля на мормишку прекрасно себе зарекомендувала в будь-який час року. Але весняна ловля на мормишку з боковим кивком має ряд переваг. Наприклад, на ставках та водосховищах ще може бути лід, на який виходити просто страшно. І, тим не менш, семи-восьми метрове, легке карбонове вудилище дозволяє обловити прибережні незамерзаючі лунки, промоїни, причому досить успішно. Тала вода, що стікає в лунки, і прибережні струмочки багаті киснем і тому притягують до себе рибу краще будь-якої прикормки. У цих же місцях вже починають підводну суєту різні рачки і личинки. Рибалкам з традиційними зимовними снастями тут робити вже нічого, будь-яка риболовля може виявитися останньою, а на вудку з боковим кивком - будь ласка.

 
Ловля на живця в проводку
( 0 Votes )
Написав Хмельницький риболовний клуб Переглядів - 2266   
П'ятниця, 06 березня 2015 09:38

Ловля окуня на живця в проводкуЛовля окуня на живця в проводку на сьогоднішній момент мабуть екстра ефективний спосіб! Правда далеко не найблагородніший (не спортивний). Адже для ловлі одного виду риби необхідно принести в жертву іншу. Проте, існують водойми де малька занадто багато і його мусово проріджувати, а з іншої сторони не всі ж рибалки спортмени...

 
Ловля окуня на живця
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3089   
Четвер, 22 травня 2014 10:18

Ловля окуняОкунь - хижа риба. Але чи завжди при полюванні за ним ми приймаємо в розрахунок ту обставину, що харчується він переважно дрібною рибкою? У будь-якій водоймі вона є для нього звичним, найбільш доступним і ласим кормом. Саме з урахуванням цієї особливості смугастого хижака у нас здавна, як по відкритій воді, так і в зимовий період, широко практикується ловля поплавковою вудкою на дрібного живця («малька»).

У наші дні при достатку штучних приманок, що імітують риб'ячу дрібноту (міні-блешні, твістери, пластикові рибки, воблери і т.п.), таку ловлю на перший погляд можна кваліфікувати як свого роду анахронізм. Проте, у неї є чимало шанувальників і серед сучасних рибалок.

 
Ловля судака з човна в схил
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 3862   
Четвер, 22 серпня 2013 11:47

Ловля судака з човна схилЧи існує спосіб, за допомогою якого судаків вдається ловити одного за іншим? Звичайно, це ловля з човна в схил. Така техніка ловлі судака оформилася в Голландії, і з часом по всій Західній Європі стали ловити судака в схил. Поряд з уловистістью існує ще одна причина надзвичайної популярності, ловлі судака в схил. Простота - варто лише прив'язати до жилки приманку, наприклад віброхвіст на джиг-голівці, і можна ловити.Проте ловля судака в схил проста лише на перший погляд і тут, як і у будь-якому іншому методі риболовлі існують свої ньюанси та секрети, знання яких допомагає ловити судака більш успішно. Тому, хто бажає ловити в схил, необхідно засвоїти одне правило: слід тримати приманку поблизу дна, де зачаїлися судаки. Якщо ловити навмання і тримати приманку впівводи, не отримаєш ні єдиної покльовки. Виявивши багатообіцяюче місце, наприклад брівку, я ставлю човен так, щоб мати можливість повільно йти на електромоторі проти вітру, або течії і ретельно обловлювати цю точку. 

 
Ловля білого амура на листя капусти
( 10 Votes )
Написав fishingtips Переглядів - 8479   
П'ятниця, 17 серпня 2012 14:45

Ловля Білого АмураВідомий своєю обережністю Амур відноситься до числа «травоїдних» мешканців водойм. Причому риба ця досить вибаглива як до снасті, так і до наживки.

Часом спроби використати в якості наживки звичну для нього рослинну їжу не приносять успіху, в зв'язку з чим, рибалки зважилися на експерименти з капустою. І, судячи з усього, не дарма.

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 2

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com