Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Портал для мисливців, рибалок та любителів природи huntingukraine.com
Великий Блакитний Гасконський Гончак - Grande bleu de Gascogne FCI 22 (ч.1 та 2)
( 14 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3442   
Субота, 24 вересня 2011 15:45

Великий Блакитний Гасконський Гончак Большая голубая гасконская гончаяПоходження: Франція

Дата публікації оригінального стандарту: 24.01.1996

Призначення: Собака викристовується для полювання з рушницею, іноді у парфорсних ловах крупного звіра, а також зайця, як правило, у зграї або індивідуально для роботи по сліду.

 

Класифікація FCI: група VI Гончаки, кров’яні та близькі до них

Секція 1.1. Великі гончаки. З робочими випробуваннями.

 

КОРОТКА ІСТОРІЯ ПОРОДИ: Це дуже стровинна порода, сучасниця легендарних псів св.Хуберта. У XIV століття ці собаки утримувались на псарнях Гастона ФЕБУСА, графа де Фуа, який брав їх на лови ведмедя, вовка та кабана. Ця порода була широко розповсюджена на півдні і південному заході Франції, зокрема й у Гасконі, звідки й походить її назва. Вважається родоначальником усіх гончаків, що походять з півдня Франції.

 

(Повна стаття)

 
Головне для орла – свобода
( 27 Votes )
Написав Олег МІРОШНИЧЕНКО Переглядів - 5205   
Понеділок, 28 листопада 2011 16:43

ОрелНа початку жовтня п'ятдесятишестирічний мешканець міста Щорс (Чернігівської області) Станіслав Зорько вирушив по гриби. (Благо, погода тоді встановилася непогана). В урочищі Горбаха, проходячи повз зарості берези-самосійки, почув, як у траві щось затріпотіло. Коли підійшов ближче, побачив – на землі в загрозливій позі стоїть хижий птах. У його лівому крилі пір'я стирчало в різні боки, злетіти він не міг. Станіславу Зорьку стало шкода пернатого, адже в природних умовах у нього лишався один шанс – стати здобиччю для лисиці. Тож накинув на птаха піджак, поклав до сумки і повіз додому.

 
Роль щуки на рибопродуктивність в полікультурі
( 6 Votes )
Написав Суховецький Р. Г. (hanter39) Переглядів - 4305   
Четвер, 24 травня 2012 12:26

Проблемою полікультури в рибництві займалося багато видатних вчених і практиків [1,3,5,6]. Тому на протязі уже багатьох десятиліть полікультура базується на таких основних об'єктах аквакультури, як короп та рослиноїдні риби, а також – додаткових, а саме щука, сом, судак, лин, карась, веслоніс тощо. В умовах застосування різних технологій вирощування, короп, який має високі продуктивні властивості і широкий спектр живлення, є основним об'єктом.

 
Рисячі очі - гострий зір!
( 17 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 5412   
Середа, 16 травня 2012 18:02

РисьЗа гостротою зору з цим звіром може конкурувати лише сокіл, а за чутливістю слуху - сови. Навіть за суцільної темряви хижак полює так само впевнено, як і білого дня. Саме тому з цією кішкою асоціюється, перш за все, сторожкість і таємничість. Саме тому мало кому навіть з єгерів, які постійно живуть у глухому лісі та, зазвичай, уважно прислухаються до будь-якого звуку та придивляються до будь-якого підозрілого руху, щастить побачити її вживу. Навіть легкий скрип кроків людини чи тупотіння псячих лап рись вловлює здалеку, визначає їх напрямок руху та легко уникає небажаної зустрічі. Здебільшого це не панічна втеча, а спокійний відступ у бік, але й він іноді переростає в дивне бажання кішки поспостерігати за чужаками. Добовий пошуковий шлях самотньої рисі становить добрий десяток кілометрів (у товаристві кошенят – менший).

 
Дика дружба вовка і ведмедя
( 10 Votes )
Написав Lassi Rautiainen Переглядів - 3068   
Вівторок, 08 жовтня 2013 09:10

Дика дружба сірого вовка і ведмедяУ природі навіть дружба між такими різними тваринами, як бурий ведмідь і сірий вовк, що є споконвічними потенційними суперниками, теж можлива.

 

Ці знімки вдалося зробити відомому фінському фотографу дикої природи Лассі Раутіайнену (Lassi Rautiainen) десь у лісових нетрях Північної Фінляндії. Він став свідком незвичайної дружби між молодим бурим ведмедем і вовчицею. 56 - річний фотограф протягом десяти днів спостерігав, як двоє найвідоміших хижаків, які є потенційними конкурентами і навіть ворогами в умовах дикої природи, влаштовували кожен вечір «романтичні вечері», ділячись, спійманою здобиччю один з одним.

 

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 7 з 289
Powered by HuntingUkraine.com