Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Портал для мисливців, рибалок та любителів природи huntingukraine.com
Основні принципи та помилки при годуванні собак
( 3 Votes )
Написав ZooMax Переглядів - 4944   
П'ятниця, 08 серпня 2014 19:48
Харчування собакиСпеціальні дієтологи і ветеринарні лікарі давно й успішно вирішують проблеми годівлі домашніх тварин. Розроблено спеціальні корми з вітамінами і багатьма іншими дуже корисними і життєво важливими компонентами, необхідні нашим чотириногим друзям. Всі основні питання в цій області вже давно науково обгрунтовані і практично випробувані. І все ж ми частенько помиляємося при годуванні не тільки цуценят, а й дорослих собак. 
 
Вовки приймають рішення спільно, собаки - наказують і підкоряються
( 8 Votes )
Написав Science News Переглядів - 2799   
П'ятниця, 22 серпня 2014 12:29

Вовки - демократиВовки - це настільки загадкові тварини, що досліджувати їх життя і повадки вчені продовжують і по сьогодні, при цьому, вони не припиняють нас дивувати все новими та новими фактами та відкриттями. Не даремно про сірого вовка, якого людство знає тисячі років, існує стільки легенд і міфів, скільки не має про жодну іншу тварину. Щоправда, різні групи вчених можуть припускатись дещо різноманітних поглядів. Так, одні вважають, що вовки не такі розумні як вважалося, інші ж, припускають, що то вовки приручили людину. Проте як би там не було, той факт що вовки так чи інакше впливають на наше життя залишається доконаним, адже це все таки, санітари лісу... Останні дослідження вчених у сфері поведінки вовків показують різницю у ставленні до прийняття рішень зграєю собак, і вовків, що також становить певний інтерес, і зароджує сумніви щодо походження собаки від вовка.

 
Добре слово про Манліхер
( 5 Votes )
Написав Ярослав Радевич Переглядів - 3561   
Четвер, 25 червня 2015 10:08

Steyr-MannlicherПовертаючись у давні традиції зброярства 14–го століття зустрінемо відоме ім'я Верндля, молодого відомого і талановитого зброяра Австрії, засновника в 1864р. фірми та нових іновацій в зброярстві. Йосиф Верндль разом із зброярем Карлом Голубом розробили відому казнозарядну гвинтівку, яка з 1867р. входить на озброєння австрійської армії і перебувала до кінця першої світової війни. Пізніше два відомі зброярі Фердінанд Манліхер та Отто Шинауер розробили на цьому заводі відому гвинтівку «Манліхер» - ікону зброярства минулого століття. В цей час вся зброярська справа Австрії займала провідне місце в світі, а зброярські заводи Австрії озброювали армії понад 20 країн світу. 

 
Фотополювання на ведмедя
( 2 Votes )
Написав via email Переглядів - 4389   
Неділя, 31 серпня 2014 16:59

Фотополювання на ведмедяНе жіноча це справа, мисливські байки травити, але, сподіваюся, чоловіки пробачать мені мою сміливість. Я просто впевнена, що чоловік так і не збереться розповісти про цей кумедний і повчальний епізод зі своєї біографії.

 
Полювання на лисицю із манком
( 9 Votes )
Написав Федір Левицький Переглядів - 4247   
Понеділок, 04 січня 2016 19:40

Полювання на лисицю з манкомВ теперішній час, коли зайців стало обмаль, а популяція лисиці збільшилась, доцільніше було б полювати саме на цього всюдисущого хижака. Адже він вносить серйозну поправку у кількість вухатого гризуна. Полюють на рудого розбишаку по-різному, а ми розглянемо полювання з манком, як із стаціонарної засідки так і в активному пошуку.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 8 з 289
Powered by HuntingUkraine.com