Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості прикормки в стоячій воді
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 5779   
Субота, 19 січня 2019 14:48

ПрикормкаЗагальнопоширене поняття, що прикормка - це те чим рибу приманюють до обраного місця ловлі. Але пряме розуміння цього визначення насправді не зовсім вірне. Розглянемо чому.

 

 

Рибу до точки ловлі приманюють корм і запах цього корму. Добре, коли рибалка проходить на сильній течії, яка швидко забирає і розносить частки підгодівлі утворюючи свого роду стежку до точки ловлі. А якщо риболовля відбувається в стоячій водоймі? Тоді швидкість поширення запаху від підгодівлі надзвичайно мала, час поширення запаху на кілька метрів стає однозначним з часом риболовлі.

 
Особливості ловлі карася в червні
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4046   
Вівторок, 18 липня 2017 08:49

Ловля карася в червні

На початку літа рівень води ще досить високий, при цьому карась, особливо якщо мова йде про великі екземпляри, вважає за краще триматися на ділянках глибиною 1,5-2 і більше метрів. Тому не завжди його буває легко дістати. Однак при правильному виборі снастей зробити це завжди можливо. У разі, якщо грамотно підібрати і приманки для його ловлі, шанси домогтися успіху на рибалці будуть дуже і дуже хорошими.

 
Чим підгодовувати і на що ловити сазана та коропа навесні?
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 6031   
П'ятниця, 21 квітня 2017 09:11

Особливості ловлі сазана навесніСазан - це теплолюбна риба, яка восени впадає в сплячку, а по завершенні зими виходить з неї і починає годуватися, щоб відновити сили. Незважаючи на те, що в холодній весняній воді цей представник сімейства коропових набагато менш активний, ніж влітку, його можна успішно ловити в цей час року. Щоб домогтися гарних результатів на такій риболовлі, насамперед необхідно правильно вибрати підгодовування, наживки та насадки. Наведені нижче рекомендації також можна використовувати при ловлі коропа на платних водоймах.

 
Підгодівля з довготривалою дією
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 3932   
Четвер, 29 вересня 2016 19:18

ПрикормкаІснують десятки, а то і сотні варіантів підгодовування. Майже кожен поважаючий себе любитель риболовлі має свої власні рецепти, інші користуються напрацюваннями більш досвідчених колег. Однак не всі з існуючих рецептів однаково ефективні. Автори рідко говорять про основне завдання підгодовувань: як можна довше утримувати рибу в місці ловks. Що для цього потрібно і як це зробити?

 
Особоливості ловлі риби на макарони
( 2 Votes )
Написав Євген К. Переглядів - 2480   
Понеділок, 12 вересня 2016 07:55

Особливості ловлі риби на макарониЛовля на макарони та інші макаронні вироби здавна користується популярністю у рибалок-любителів. Такі насадки прості в приготуванні, добре зберігаються в процесі риболовлі, але головне - на них клює більшість нехижих риб. Ловити на макаронні вироби можна як на звичайну поплавкову вудку, так і на донку. На донну снасть, до речі, трапляється дуже пристойна риба. Зокрема, велика плотва, лящ, густера і ялець. Клюють на макаронні вироби і карась з коропом.

 
Кілька правил ефективної підгодівлі
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 2320   
Четвер, 04 серпня 2016 16:24

ПрикормкаПідгодовування - далеко не така проста справа, як здається з першого погляду. Прикормка повинна "працювати". Для цього треба правильно приготувати її і не підкидати в водойму наосліп і навмання.

 
Особливості ловлі риби на пшеницю
( 1 Vote )
Написав via email Переглядів - 6085   
Середа, 20 липня 2016 17:37

Особливості ловлі риби на пшеницюПарена пшениця - одна з найпродуктивніших насадок для ловлі мирних риб. Її перевага в тому, що, по-перше, на цю насадку клює абсолютна більшість коропових, що мешкають в наших водоймах. По-друге, і це величезний плюс, готувати її дуже легко. До того ж пшениця добре тримається на гачку, тим самим, на відміну від тіста, каш та інших «м'яких» насадок, помітно знижуючи кількість порожніх клювань, особливо на течії. До того ж, періодично підкидаючи парену пшеницю в ділянку ловлі, вдається заманити і утримувати рибу тривалий час, що важливо для гарного улову. І ще одна, не мало важлива перевага, дрібнота, зазвичай, на пшеницю не клює - на неї клюють тільки солідні екземпляри.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 47

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com