Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Основи ловлі зі “Сбіруліно”
( 8 Votes )
Написав zbyr@i Переглядів - 12526   
Вівторок, 23 лютого 2010 12:02

Ловля на сбіруліноТрошки історії...

Сбіруліно - один з наймолодших рибальських стилів, з'явився він у ХХ столітті в Італії. Перші шанувальники сбіруліно ловили цієї снастю виключно форель, але потім, усвідомивши можливості цього чудового винаходу, розширили коло своїх інтересів. Тобто говорячи іншими словами, оснастка Сбіруліно дозволяє доставляти невагомі приманки на велику відстань, тому з часом її пристосували для лову не тільки форелі, а й для лову інших хижих риб — як прісноводних, так і морських.

 
Ловля плотви - цілий рік
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 2509   
Вівторок, 08 жовтня 2019 09:58

Ловля плотвиПлотва - риба із сімейства коропових і класу лучеперих. Має підвиди: тарань, вобла та ін. Таку рибу ловити в великих кількостях можуть, в основному, вправні рибалки. Але все залежить від снасті, часу і бажання риби клювати.

 
Мої напрацювання в ловлі коропа на фідер і поплавок
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 3253   
Вівторок, 17 вересня 2019 10:23

Ловля коропаКороп риба дуже примхлива і вибаглива риба. Ловити його досить нелегке заняття, особливо влітку. Якщо літо дощове, то це тільки ускладнює полювання на рибу цього виду. Короп дуже не любить зміни рівня води. Йому більше подобається постійність. В цій публікації хочу поділитись своїми напрацюваннями в ловлі коропа.

 
3 основні моменти необхідні для успішної ловлі сома
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 2886   
Вівторок, 20 серпня 2019 08:55

Ловля сомаХто не любить усамітнитися на природі в теплі літні дні, сидячи тихенько біля берега річки, спостерігати за поплавцем і з трепетом вивуджувати спійману рибку. У статті мова піде про хитрощі риболовлі на таку рибу, як сом.

 
Ловля річного забіяки
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1896   
Понеділок, 27 травня 2019 15:16

Ловля окуняСкладно знайти такого любителя риболовлі, який би не стикався з окунем. Дійсно, його ареал проживання настільки широкий, а популяція така численна, що деякі професійні рибалки вважають його нікчемним паразитом, що заважає ловити "справжню рибу". І все-таки більшість любителів поважають цього хижака і з задоволенням "йдуть" на нього. Тепер докладніше про нього і про те, як і де його ловлять.

 
Ловля ляща навесні
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 2723   
Середа, 27 березня 2019 12:01

Ловля лящаЛовля ляща навесні вкрай результативна і цікава, як тільки сходить сніг, рибалки потроху стягуються на водойми для пошуку цієї прекрасної і смачної риби. Настільки сильне клювання обумовлене початком нересту, перед яким лящ активно відгодовується. Для того, що б не приїжджати з порожніми руками, необхідно ознайомитися з нашими рекомендаціями для початківців. Після прочитання ви уникнете багатьох помилок і підвищите свої шанси на улов.

 

 
Ловля плотви навесні
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 2647   
Середа, 20 березня 2019 19:04

Ловля плотви навеніЛовля плотви навесні в річці не буває простою апріорі, тому необхідно докласти багато сил, щоб домогтися успіху. Ми рекомендуємо Вам освіжити в своїй пам'яті деякі рекомендації, які дозволять розраховувати на успіх. Зокрема, ми хочемо обговорити відповідні снасті для ловлі, вибір місця риболовлі, а також необхідну наживку. Ознайомившись з нашими матеріалами, Ви будете більш досвідченим в даному питанні.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 8 з 46

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com