Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Остання шана дичині
( 7 Votes )
Написав Deutsche JagdZeitung Переглядів - 7196   
П'ятниця, 28 жовтня 2011 17:08

Викладання дичиниМисливські традиції є невід'ємною складовою мисливської культури і самого поняття «Полювання». Викладання дичини «по ранжиру» з мисливських звичаїв.

 

Полювання - це ремесло з тисячолітньою історією. Багато вироблених поколіннями звичаїв і традицій, що вивчаються і застосовуються мисливцями сьогодні, змінювалися або розвивалися відповідно до духу часу. Це відноситься і до викладання дичини після її патрання.

 
Мисливське законодавство в Галичині під час німецької окупації
( 2 Votes )
Написав Проців О.Р. Переглядів - 7813   
Вівторок, 06 вересня 2011 13:41

hunting__DeutschlandВ даній статті розглянуто законодавче забезпечення правил полювання та ведення мисливського господарства на території Галичини під час німецької окупації 1941-1944 років. Описано практичну реалізацію норм законодавства у сфері мисливського господарства. Проаналізовано особливості, тенденції прийняття мисливського законодавства в умовах тоталітарного нацистського режиму.

 

При організації суспільного життя на окупованих Німеччиною територіях запроваджується відповідне законодавство, яке врегульовувало економічні процеси. В галузі ведення мисливського господарства та полювання було запроваджено відповідне законодавство, яке врегульовувало дану галузь економіки на час окупації Німеччиною території Галичини.

 

 
Формування мисливського права у Галичині середини ХІХ - першої третини ХХ століття: моральні та культурні аспекти
( 1 Vote )
Написав Проців О.Р. Переглядів - 8213   
Середа, 31 серпня 2011 17:21

Святий ГубертХристиянська віра впливала на звичаєві норми поведінки населення Галичини, що в подальшому виливалось у правовому забезпеченні мисливства. Норми християнської моралі закладались у статутні вимоги багатьох громадських мисливських організацій. Досліджено трансформацію християнської моралі у галузі мисливства в Галичині.

 

Впилив християнської моралі мало домінуючий вплив на формування правового регулювання мисливського законодавства Галичини, де політичну верхівку формували особи польської національності, які практично всі були римо - католицького віросповідання.

 
Участь Галичини у першій міжнародній мисливській виставці у Відні 1910 року
( 1 Vote )
Написав Проців О.Р. Переглядів - 7327   
Середа, 03 серпня 2011 09:14

В даній статті розглядається організація першої міжнародної мисливської виставки, яка відбулась у 1910 році у Відні. Галичина, як окрема адміністративна одиниця Австро-Угорської імперії, була представлена на виставці окремо і зайняла ряд призових місць. Головним організатором виставки було Галицьке мисливське товариство.

 
Станіславівське мисливське товариство "Ватра" 1925-1939
( 1 Vote )
Написав Проців Олег Романович Переглядів - 9004   
Понеділок, 24 січня 2011 13:48

Без ґрунтовного дослідження громадських організацій неможливо повністю проаналізувати суспільно – політичні процеси, які відбуваються у суспільстві. Тогочасна соціальна, політична, національна ситуація спонукала на розділення мисливських товариств.

 

Діяльність Станіславівського мисливського товариства «Ватра» досліджували Мельник М., Левицький О., Остап’як І., Ковпак В.

У вітчизняній літературі висвітлення діяльності Станіславівського мисливського товариства «Ватра» присвячено лише декілька праць. Вперше підняті архівні дані допоможуть більш повніше та об’єктивніше висвітлити діяльність товариства.

 
Особливості розвитку польської мисливської термінології у Галичині ХІХ – початку ХХ століття
( 3 Votes )
Написав Проців Олег Романович Переглядів - 8271   
П'ятниця, 14 січня 2011 14:49

Певний вид людської діяльності має свою специфічну термінологію, яка розкриває властиві лише їй визначення. У статті проаналізовано особливості формування польської мисливської термінології у Галичині та головні чинники, які впливали на її формування. Проілюстровано заходи, які вживали мисливські товариства, наукові організації для збереження польської мисливської термінології як на території Галичини, так і на території інших країн, де проживали носії польської мови.

 

 
З історії діяльності Станіславівського мисливського інституту
( 1 Vote )
Написав Проців Олег Романович Переглядів - 5979   
Четвер, 16 грудня 2010 11:39

Починаючи з початку ХХ століття мисливство як практично всі галузі економіки набирає все більш наукового підходу. В статті проілюстровано передумови організації у 1928 році першого у Польській республіці мисливського інституту у місті Станіславові. Висвітлено його практичну діяльність.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 9
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com