Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Король полювання
( 5 Votes )
Написав Lowiecki.pl Переглядів - 6172   
Середа, 12 червня 2013 14:52

Надання почесного звання короля полювання в ловецтві це дуже старий звичай. Він залишився від стародавніх часів, коли мисливцеві, який першим здобув великого звіра - а здобуття тура чи зубра, вимагало не одного пострілу - випадав привілей поділу тушки між колегами по полюванню. Це була не тільки велика честь, але й певний спектр влади. Сьогодні цей звичай це лише вшанування мисливця, учасника колективного полювання, якому пощастило найбільше.

 
Державне регулювання рибальства на землях Галичини: історико-правовий аспект
( 1 Vote )
Написав Дробот І.О. Проців О.Р. Переглядів - 20580   
Середа, 21 вересня 2011 15:05

РиболовляРозглядаються правові підходи формування законодавства в Галичині кінця ХІХ ст. у галузі рибальства. Аналізується реалізація рибальського законодавства. Робиться порівняльний аналіз нормативно-правового регулювання рибальства Галичини зі станом в сучасній Україні.

 

Актуальність тематики державного регулювання рибальства у Галичині кінця ХІХ – початку ХХ ст. полягає у вивченні, узагальненні, висвітленні в історичному, економічному, екологічному аспектах досвіду з його організації, здійснення та розвитку і порівняння зі сучасним вітчизняним державотворенням.

 
Державне регулювання реалізацією сервітутів на оренду мисливських угідь у Галичині: історико-правовий аспект
( 2 Votes )
Написав Проців О.Р., Лоїк Г.К. Переглядів - 8991   
Понеділок, 12 вересня 2011 13:10

Мисливські угіддяРозглянуто правове та соціально-економічне значення надання сервітутів та оренди мисливських угідь для права ведення полювання. Дані пропозиції для правового регулювання користування сервітутами в мисливському господарстві та полюванні в Україні.

 

Постановка проблеми. В Україні процедура надання в користування сервітутів для ведення мисливства є надзвичайно громіздка, непрозора і не відповідає ринковим принципам. Досі не визначена оплата за користування мисливськими угіддями.

 

 
Остання шана дичині
( 7 Votes )
Написав Deutsche JagdZeitung Переглядів - 7528   
П'ятниця, 28 жовтня 2011 17:08

Викладання дичиниМисливські традиції є невід'ємною складовою мисливської культури і самого поняття «Полювання». Викладання дичини «по ранжиру» з мисливських звичаїв.

 

Полювання - це ремесло з тисячолітньою історією. Багато вироблених поколіннями звичаїв і традицій, що вивчаються і застосовуються мисливцями сьогодні, змінювалися або розвивалися відповідно до духу часу. Це відноситься і до викладання дичини після її патрання.

 
Мисливське законодавство в Галичині під час німецької окупації
( 2 Votes )
Написав Проців О.Р. Переглядів - 8107   
Вівторок, 06 вересня 2011 13:41

hunting__DeutschlandВ даній статті розглянуто законодавче забезпечення правил полювання та ведення мисливського господарства на території Галичини під час німецької окупації 1941-1944 років. Описано практичну реалізацію норм законодавства у сфері мисливського господарства. Проаналізовано особливості, тенденції прийняття мисливського законодавства в умовах тоталітарного нацистського режиму.

 

При організації суспільного життя на окупованих Німеччиною територіях запроваджується відповідне законодавство, яке врегульовувало економічні процеси. В галузі ведення мисливського господарства та полювання було запроваджено відповідне законодавство, яке врегульовувало дану галузь економіки на час окупації Німеччиною території Галичини.

 

 
Формування мисливського права у Галичині середини ХІХ - першої третини ХХ століття: моральні та культурні аспекти
( 1 Vote )
Написав Проців О.Р. Переглядів - 8524   
Середа, 31 серпня 2011 17:21

Святий ГубертХристиянська віра впливала на звичаєві норми поведінки населення Галичини, що в подальшому виливалось у правовому забезпеченні мисливства. Норми християнської моралі закладались у статутні вимоги багатьох громадських мисливських організацій. Досліджено трансформацію християнської моралі у галузі мисливства в Галичині.

 

Впилив християнської моралі мало домінуючий вплив на формування правового регулювання мисливського законодавства Галичини, де політичну верхівку формували особи польської національності, які практично всі були римо - католицького віросповідання.

 
Участь Галичини у першій міжнародній мисливській виставці у Відні 1910 року
( 1 Vote )
Написав Проців О.Р. Переглядів - 7656   
Середа, 03 серпня 2011 09:14

В даній статті розглядається організація першої міжнародної мисливської виставки, яка відбулась у 1910 році у Відні. Галичина, як окрема адміністративна одиниця Австро-Угорської імперії, була представлена на виставці окремо і зайняла ряд призових місць. Головним організатором виставки було Галицьке мисливське товариство.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 10
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com