Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
До історії діяльності мисливської охорони в Галичині середини ХІХ-першої третини ХХ століття
( 1 Vote )
Написав Проців Олег Романович Переглядів - 9497   
Понеділок, 22 листопада 2010 12:49

В даній статті висвітлюються права та повноваження осіб, уповноважених здійснювати охорону мисливських угідь. Висвітлено діяльність мисливської охорони на фоні Австро-Угорської імперії, місцеві особливості, які впливали на виконання обов'язків.

 
Міжнародне свято мисливців і шанувальників природи ФЕСТИНИ ДІАНИ
( 3 Votes )
Написав ЕКО-інформ Переглядів - 10184   
Середа, 03 листопада 2010 11:35

міжнародний фестиваль мисливців та шанувальників природи Фестини ДіаниДоки ходимо по лісах і полях, Нам шляхи передбачені. Може долею, може  власною волею – Ми в мисливці посвячені.
Доки ходимо по мисливських стежках, Наче книгу шукаємо ...з трофеями з полювання вертаємо.
Доки ходимо і поки живемо, Разом топчімо озимину, Молодецькую нашу славу ловецькую Берегтимемо на всіх одну...

Бондаренко В.Д.

7 серпня, у Львові в Шевченківському гаю відбувся Перший міжнародний фестиваль мисливців та шанувальників природи "Фестини Діани". На фестиваль до Львова з’їхалися прихильники мисливства та природи з усієї України, а також з Польщі, Угорщини, Чехії та Словаччини.

 
Ведмідь, кабан, олень в міфах та легендах України
( 7 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 15193   
Понеділок, 11 жовтня 2010 11:33

Людська душа постійно потребує єднання зі світом, тому міф завжди буде органічною часткою культури. До світогляду українців увійшли вірування та уявлення багатьох поколінь, які жили на території сучасної України й належали до різних племен та археологічних культур. Давні збирачі, мисливці, рибалки, скотарі й землероби; тюрки, іранці, кельти і, звісно ж, слов'яни залишили відлуння своїх вірувань у тому багатогранному комплексі, який ми нині звемо українською традиційною культурою.

 
Спогади зі Сможі
( 1 Vote )
Написав IHOR-SKOLE Переглядів - 10921   
Неділя, 26 вересня 2010 16:04

Пречудовий кінець вересня 1900-го року воістину з королівською щедрістю нарядив в шати глибокі гірські лісові хащі.Вони блищали золотом, пурпуром.
Цілі гірські простори змінювались тисячами барв.Купались в чистій блакиті лісисті вершини Бескиду,сріблились оповиті павутиною туманів полонини. І це вже мабуть в цьому році були останні пестощі осіннього сонця.

 

 
Державне регулювання відшкодувань за завдані мисливськими тваринами збитки у Галичині кінця ХІХ - початку ХХ століття.
( 1 Vote )
Написав Проців Олег Романович Переглядів - 11653   
Четвер, 09 вересня 2010 14:02

У даній статті висвітлюються взаємовідносини між власниками мисливських тварин та власниками лісових та сільськогосподарських угідь у частині відшкодування збитків, завданих мисливськими тваринами або мисливцями під час проведення полювання. Проаналізовано еволюцію мисливсько-господарського законодавства у Галичині щодо регулювання відшкодувань за спричинені збитки мисливськими тваринами.

 
Державне регулювання відповідальності за браконьєрство в царстві Польському середини XIX - початку XX ст.
( 1 Vote )
Написав Проців Олег Романович Переглядів - 13763   
Середа, 28 липня 2010 11:32

Висвітлено мисливське право Царства Польського в частині відповідальності за порушення правил полювання. Проведено аналіз з аналогічним правом, яке діяло в Галичині в досліджуваний період. Розглянуто практичне застосування законодавствау даній галузі.

 
Мисливці старої епохи
( 3 Votes )
Написав Олег Мірошниченко Переглядів - 12071   
Вівторок, 29 червня 2010 10:00

Мисливці старої епохиЧернігівщина здавна була краєм мисливців. Лісові нетрі й незвідані болота Наддесення слугували гарним прихистком для всілякої дичини, а деякі тутешні мешканці мали репутацію справжніх майстрів полювання. Колись вони навіть складали своєрідний суспільно-професійний стан. Звернімося ж до історичних джерел...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 10
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com