Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Дещо про військові мисливські команди
( 2 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 4285   
П'ятниця, 30 жовтня 2015 19:54

1897 Військовий Збірник, том ССXXXV, С.-Петербург

 ... чисто випадкова, форма існування мисливців тривала до тих пір, поки Кавказька війна не дала невідпорних доказів користі мисливських команд. Тоді мисливці вступили в нову фазу свого існування. У деяких місцях з них були сформовані, безпосереднім розпорядженням частин, команди, які вже не розпускалися після кожного окремого доручення. Факт сформування мисливських команд не за наказом згори, а з ініціативи військових частин, красномовно говорить на їх користь. Він доводить, що в них є дійсна потреба. З плином часу, потреба в мисливських командах настільки назріла, що команди ці були засновані офіційно наказом по військовому відомству 1886 №260. Але, незважаючи на своє блискуче заявлене право існування під час попередніх воєн, згаданий наказ тільки дозволив існування мисливських команд у складі не більше чотирьох чоловік з роти, але навіть не відвів їм особливого часу для спеціальних занять, вказавши лише для цього на суботи, свята і час, призначений для вільних робіт. Це позбавляло солдат-мисливців майже всього вільного часу і тим самим прищеплювало їм поняття про другорядне значення справи мисливських команд, а у занять забирало їх головний шанс на успіх, їх цікавість, тому що як би жваво не поставив начальник мисливської команди заняття, але раз вони віднімають у солдата його вільний час, можна заздалегідь сказати, що він поставиться до них не тільки апатично, а й вороже.

 
Мисливська магія - Закляття на зброю
( 3 Votes )
Написав Dorota Durbas-Nowak Переглядів - 4720   
Понеділок, 28 вересня 2015 17:48

Мисливська рушницяЗброю, коня і дружину не позичають - так говорить старе мисливське прислів'я. Щодо зброї, то я не дуже вірю, бо запозичена старенька батькова рушниця вже не один раз доводила свою ефективність. А стріляючи з неї, я відчуваю, що ніби не я її, а вона направляє мене, і веде до цілі. Тим не менш, легковажне позичання зброї може закінчитися для її власника дуже погано, оскільки щоб накласти на зброю закляття потрібно не багато! Про чари які можуть вплинути на точність зброї і поговоримо, а також, розповімо як зняти такі закляття.

 
Мисливська магія: жінки, ох ці жінки!
( 5 Votes )
Написав Dorota Durbas-Nowak Переглядів - 6231   
Понеділок, 24 серпня 2015 18:03

Мисливець перед полюваннямСередньо статичний мисливець це чоловік середніх років, як правило, з достатнім для свого хобі доходом, який сповідує традиційні цінності, і, отже, перебуває у шлюбі. Ловецтво з давніх давен було привілегією чоловіків, а з приводу впливу жінок на успіх полювання протягом століть виникло багато забобон. Деякі з них публікувалися раніше, але я повторю, щоб краще засвоїти!

 
Мисливська магія - Як уникнути невдачі?
( 4 Votes )
Написав Dorota Durbas-Nowak Переглядів - 5267   
Неділя, 02 серпня 2015 11:13

magiya myslyvska-2У наступній частині обговорення мисливських забобон і магії розповімо про речі, що можуть принести для мисливця нещастя і невдачу (у першій частині йдеться про те як закликати щастя). На мисливця чатує багато небезпек, які можуть ефективно позбавити його здобичі. Як їм не піддатись? Ось те, чого обов'язково слід уникати, йдучи на полювання!

 
Формування державного регулювання мисливства Галичини кінця ХІХ - початку ХХ ст.: політико-правовий аспект
( 1 Vote )
Написав Дробот І.О. Проців О.Р. Переглядів - 8720   
Понеділок, 17 жовтня 2011 14:00

ПолюванняРозглядаються політико-правові засади формування державного регулювання мисливства Галичини кінця ХІХ – початку ХХ ст. Розкриваються мотиваційні чинники організації раціонального мисливського господарства, реалізації права власності на мисливські тварини, оренди права на полювання. Висвітлюються політичні процеси у формуванні мисливського законодавства Галичини.

-----

Качество и скорость выполненых работ по ремонту или обустройству большой мерой зависит от наличия хороших соотвественных инструментов.  Конечно, как и все хорошее, качественные инстументы не могут стоить дешево. Но, можно значительно сэкономить если купить ручной инструмент в Интернет-магазине.

 -----

 
Мисливська магія – заклик щастя
( 5 Votes )
Написав Dorota Durbas-Nowak Переглядів - 7570   
Середа, 15 липня 2015 11:11

ПолюванняЛюдина займається ловецтвом з доісторичних часів - це одне з перших усвідомлених занять людських істот, поруч з рибальством і збиральництвом. Перші форми поклоніння і релігії народилися власне від прадавніх мисливців, для яких полювання було джерелом виживання, а тому до різних прикмет, поклонінь і звичаїв ставилися з великою повагою. У перших полюваннях не було нічого випадкового: мисливці розробляли детальну стратегію своїх дій, майже як на війні,  готувались до полювання фізично і психічно. Не дивно, що вони очікували в цьому питанні сприяння від вищих сил, і саме в ловецьких справах зводили перші молитви і відправляли ритуали.

 
Найголовніше під час полювання — це задоволення чоловічих інстинктів, бо чоловік — він добитчик
( 2 Votes )
Написав gazeta.ua Переглядів - 5872   
П'ятниця, 14 лютого 2014 11:01

Святий ТрифонУ світі сьогодні святкують свято закоханих - день Святого Валентина, але в календарі православних християн сьогодні зовсім інша дата - день пам'яті Святого мученика Трифона, відомого, як покровителя мисливців і рибалок

 

Святого Трифона своїм покровителем вважають мисливці й рибалки. За легендою, під час полювання пропав улюблений царський сокіл. Цар під страхом смерті наказав знайти його, проте пошуки були марні. Уві сні сокольникові з'явився святий Трифон із соколом на плечі і вказав місце, де переховується птах, і так врятував життя царському слузі. Трифон-чудотворець заступив язичницьке божество, яке в давніх слов"ян було патроном полювання.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 2 з 10
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com