Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливська магія - Закляття на зброю
( 3 Votes )
Написав Dorota Durbas-Nowak Переглядів - 3176   
Понеділок, 28 вересня 2015 17:48

Мисливська рушницяЗброю, коня і дружину не позичають - так говорить старе мисливське прислів'я. Щодо зброї, то я не дуже вірю, бо запозичена старенька батькова рушниця вже не один раз доводила свою ефективність. А стріляючи з неї, я відчуваю, що ніби не я її, а вона направляє мене, і веде до цілі. Тим не менш, легковажне позичання зброї може закінчитися для її власника дуже погано, оскільки щоб накласти на зброю закляття потрібно не багато! Про чари які можуть вплинути на точність зброї і поговоримо, а також, розповімо як зняти такі закляття.

 
Мисливська магія: жінки, ох ці жінки!
( 5 Votes )
Написав Dorota Durbas-Nowak Переглядів - 3823   
Понеділок, 24 серпня 2015 18:03

Мисливець перед полюваннямСередньо статичний мисливець це чоловік середніх років, як правило, з достатнім для свого хобі доходом, який сповідує традиційні цінності, і, отже, перебуває у шлюбі. Ловецтво з давніх давен було привілегією чоловіків, а з приводу впливу жінок на успіх полювання протягом століть виникло багато забобон. Деякі з них публікувалися раніше, але я повторю, щоб краще засвоїти!

 
Мисливська магія - Як уникнути невдачі?
( 4 Votes )
Написав Dorota Durbas-Nowak Переглядів - 3684   
Неділя, 02 серпня 2015 11:13

magiya myslyvska-2У наступній частині обговорення мисливських забобон і магії розповімо про речі, що можуть принести для мисливця нещастя і невдачу (у першій частині йдеться про те як закликати щастя). На мисливця чатує багато небезпек, які можуть ефективно позбавити його здобичі. Як їм не піддатись? Ось те, чого обов'язково слід уникати, йдучи на полювання!

 
Формування державного регулювання мисливства Галичини кінця ХІХ - початку ХХ ст.: політико-правовий аспект
( 1 Vote )
Написав Дробот І.О. Проців О.Р. Переглядів - 7350   
Понеділок, 17 жовтня 2011 14:00

ПолюванняРозглядаються політико-правові засади формування державного регулювання мисливства Галичини кінця ХІХ – початку ХХ ст. Розкриваються мотиваційні чинники організації раціонального мисливського господарства, реалізації права власності на мисливські тварини, оренди права на полювання. Висвітлюються політичні процеси у формуванні мисливського законодавства Галичини.

-----

Качество и скорость выполненых работ по ремонту или обустройству большой мерой зависит от наличия хороших соотвественных инструментов.  Конечно, как и все хорошее, качественные инстументы не могут стоить дешево. Но, можно значительно сэкономить если купить ручной инструмент в Интернет-магазине.

 -----

 
Мисливська магія – заклик щастя
( 5 Votes )
Написав Dorota Durbas-Nowak Переглядів - 5128   
Середа, 15 липня 2015 11:11

ПолюванняЛюдина займається ловецтвом з доісторичних часів - це одне з перших усвідомлених занять людських істот, поруч з рибальством і збиральництвом. Перші форми поклоніння і релігії народилися власне від прадавніх мисливців, для яких полювання було джерелом виживання, а тому до різних прикмет, поклонінь і звичаїв ставилися з великою повагою. У перших полюваннях не було нічого випадкового: мисливці розробляли детальну стратегію своїх дій, майже як на війні,  готувались до полювання фізично і психічно. Не дивно, що вони очікували в цьому питанні сприяння від вищих сил, і саме в ловецьких справах зводили перші молитви і відправляли ритуали.

 
Найголовніше під час полювання — це задоволення чоловічих інстинктів, бо чоловік — він добитчик
( 2 Votes )
Написав gazeta.ua Переглядів - 4362   
П'ятниця, 14 лютого 2014 11:01

Святий ТрифонУ світі сьогодні святкують свято закоханих - день Святого Валентина, але в календарі православних християн сьогодні зовсім інша дата - день пам'яті Святого мученика Трифона, відомого, як покровителя мисливців і рибалок

 

Святого Трифона своїм покровителем вважають мисливці й рибалки. За легендою, під час полювання пропав улюблений царський сокіл. Цар під страхом смерті наказав знайти його, проте пошуки були марні. Уві сні сокольникові з'явився святий Трифон із соколом на плечі і вказав місце, де переховується птах, і так врятував життя царському слузі. Трифон-чудотворець заступив язичницьке божество, яке в давніх слов"ян було патроном полювання.

 
Спадок прадідів великих
( 10 Votes )
Написав Олег Мірошниченко Переглядів - 7626   
Понеділок, 13 січня 2014 10:36

Сергій Васильківський, сторожа запорожських вольностейКоли мова заходить про український живопис кінця ХІХ – початку ХХ сторіччя, на згадку обов'язково спадають такі імена як Микола Самокиш та Сергій Васильківський. Ці постаті є знаковими не лише в мистецькому, а й в історичному контексті. До того ж творчість кожного з них певною мірою була пов'язана з темою полювання, що не може не викликати належного зацікавлення з боку нашої ловецької громади.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 2 з 10
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com