Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Формування державного регулювання мисливства Галичини кінця ХІХ - початку ХХ ст.: політико-правовий аспект
( 1 Vote )
Написав Дробот І.О. Проців О.Р. Переглядів - 7039   
Понеділок, 17 жовтня 2011 14:00

ПолюванняРозглядаються політико-правові засади формування державного регулювання мисливства Галичини кінця ХІХ – початку ХХ ст. Розкриваються мотиваційні чинники організації раціонального мисливського господарства, реалізації права власності на мисливські тварини, оренди права на полювання. Висвітлюються політичні процеси у формуванні мисливського законодавства Галичини.

-----

Качество и скорость выполненых работ по ремонту или обустройству большой мерой зависит от наличия хороших соотвественных инструментов.  Конечно, как и все хорошее, качественные инстументы не могут стоить дешево. Но, можно значительно сэкономить если купить ручной инструмент в Интернет-магазине.

 -----

 
Мисливська магія – заклик щастя
( 5 Votes )
Написав Dorota Durbas-Nowak Переглядів - 4629   
Середа, 15 липня 2015 11:11

ПолюванняЛюдина займається ловецтвом з доісторичних часів - це одне з перших усвідомлених занять людських істот, поруч з рибальством і збиральництвом. Перші форми поклоніння і релігії народилися власне від прадавніх мисливців, для яких полювання було джерелом виживання, а тому до різних прикмет, поклонінь і звичаїв ставилися з великою повагою. У перших полюваннях не було нічого випадкового: мисливці розробляли детальну стратегію своїх дій, майже як на війні,  готувались до полювання фізично і психічно. Не дивно, що вони очікували в цьому питанні сприяння від вищих сил, і саме в ловецьких справах зводили перші молитви і відправляли ритуали.

 
Найголовніше під час полювання — це задоволення чоловічих інстинктів, бо чоловік — він добитчик
( 2 Votes )
Написав gazeta.ua Переглядів - 4068   
П'ятниця, 14 лютого 2014 11:01

Святий ТрифонУ світі сьогодні святкують свято закоханих - день Святого Валентина, але в календарі православних християн сьогодні зовсім інша дата - день пам'яті Святого мученика Трифона, відомого, як покровителя мисливців і рибалок

 

Святого Трифона своїм покровителем вважають мисливці й рибалки. За легендою, під час полювання пропав улюблений царський сокіл. Цар під страхом смерті наказав знайти його, проте пошуки були марні. Уві сні сокольникові з'явився святий Трифон із соколом на плечі і вказав місце, де переховується птах, і так врятував життя царському слузі. Трифон-чудотворець заступив язичницьке божество, яке в давніх слов"ян було патроном полювання.

 
Спадок прадідів великих
( 10 Votes )
Написав Олег Мірошниченко Переглядів - 7198   
Понеділок, 13 січня 2014 10:36

Сергій Васильківський, сторожа запорожських вольностейКоли мова заходить про український живопис кінця ХІХ – початку ХХ сторіччя, на згадку обов'язково спадають такі імена як Микола Самокиш та Сергій Васильківський. Ці постаті є знаковими не лише в мистецькому, а й в історичному контексті. До того ж творчість кожного з них певною мірою була пов'язана з темою полювання, що не може не викликати належного зацікавлення з боку нашої ловецької громади.

 
Король полювання
( 5 Votes )
Написав Lowiecki.pl Переглядів - 5852   
Середа, 12 червня 2013 14:52

Надання почесного звання короля полювання в ловецтві це дуже старий звичай. Він залишився від стародавніх часів, коли мисливцеві, який першим здобув великого звіра - а здобуття тура чи зубра, вимагало не одного пострілу - випадав привілей поділу тушки між колегами по полюванню. Це була не тільки велика честь, але й певний спектр влади. Сьогодні цей звичай це лише вшанування мисливця, учасника колективного полювання, якому пощастило найбільше.

 
Державне регулювання рибальства на землях Галичини: історико-правовий аспект
( 1 Vote )
Написав Дробот І.О. Проців О.Р. Переглядів - 20247   
Середа, 21 вересня 2011 15:05

РиболовляРозглядаються правові підходи формування законодавства в Галичині кінця ХІХ ст. у галузі рибальства. Аналізується реалізація рибальського законодавства. Робиться порівняльний аналіз нормативно-правового регулювання рибальства Галичини зі станом в сучасній Україні.

 

Актуальність тематики державного регулювання рибальства у Галичині кінця ХІХ – початку ХХ ст. полягає у вивченні, узагальненні, висвітленні в історичному, економічному, екологічному аспектах досвіду з його організації, здійснення та розвитку і порівняння зі сучасним вітчизняним державотворенням.

 
Державне регулювання реалізацією сервітутів на оренду мисливських угідь у Галичині: історико-правовий аспект
( 2 Votes )
Написав Проців О.Р., Лоїк Г.К. Переглядів - 8569   
Понеділок, 12 вересня 2011 13:10

Мисливські угіддяРозглянуто правове та соціально-економічне значення надання сервітутів та оренди мисливських угідь для права ведення полювання. Дані пропозиції для правового регулювання користування сервітутами в мисливському господарстві та полюванні в Україні.

 

Постановка проблеми. В Україні процедура надання в користування сервітутів для ведення мисливства є надзвичайно громіздка, непрозора і не відповідає ринковим принципам. Досі не визначена оплата за користування мисливськими угіддями.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

сторінка 2 з 9
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com