Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
До речі, про бобра...
( 8 Votes )
Написав Юрій РУДЕНКО Переглядів - 13060   
Вівторок, 30 грудня 2008 13:24

полювання бобра Минуло ледь не століття відтоді, як в Україні було заборонене полювання бобра. Та ось вже кілька років, як це обмеження знято і нині проблема в тому, що за минулі роки у нас просто забули, як його полювати.

Відновити ці навички звіробоїв спробували й ми. Придбати ліцензію на відстріл звіра, як виявилося, можна запросто, адже на наших теренах її рідко хто купує з вищезгаданої причини. полювання бобра

 
Рік бика нехай стане Роком порятунку зубра...
( 2 Votes )
Написав Сергій ГАЩАК Переглядів - 7727   
Понеділок, 22 грудня 2008 01:29

зубр bison ukraine huntingУ ці смутні часи, коли Україна потопає в болоті економічних і політичних проблем, завжди залишаються заручники ситуації, виживання яких залежить від залишків совісті, відповідальності й людяності інших.

Але, так вже повелося в нашій країні – якщо благодійні акції у відношенні до людей ще можливі, то тварини можуть розраховувати тільки на свої природні здібності.

У цьому зв'язку глибина трагедії й безнадійності багатьох у тім, що людство давно й безповоротно знищило самі умови, без яких ці «божі тварі» просто нездатні самостійно існувати й розвиватися. Та, як це не парадоксально з погляду пересічної людини (для обізнаних це - закон природи), але найдужчі й найбільші тварини, у порівнянні з якими людина - «хробак земний», - саме ці тварини й приречені на швидке зникнення, якщо людина сама не отямиться й не підставить їм плече.

 
Браконьерство и контрабанда в Южной Африке
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11498   
Субота, 13 грудня 2008 22:35

В данном реферате дан обзор вопросов контрабанды изделий из останков редких видов животных - одного из крупнейших в последние десятилетия направлений контрабандной индустрии - на примере ЮАР

Браконьерство в АфрикеНезаконная торговля изделиями из останков редких видов животных стала в 1990-е гг. одним из ведущих направлений контрабандного бизнеса. Общий объем контрабандной торговли в 1992 г. оценивают более чем 200 млрд долл., из них 10 млрд приходится на "изделия из живой природы". По оценкам экспертов, контрабанда браконьерских трофеев является в настоящее время третьим или вторым по масштабам международным черным рынком, уступая лишь нелегальной торговле наркотиками и конкурируя с контрабандой оружием.

 
Типовий договір про умови ведення мисливського господарства
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10866   
Четвер, 11 грудня 2008 16:11

Затверджено наказом Мінлісгоспу України від 12 грудня 1996 р. N 153

 
Питання, які необхідно висвітлити при проведенні перевірок стану ведення мисливського господарства
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11124   
Середа, 26 листопада 2008 13:45

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, ЯКІ НЕОБХІДНО ВИСВІТЛИТИ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ПЕРЕВІРОК СТАНУ ВЕДЕННЯ МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КОРИСТУВАЧАМИ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ

І. Надання у користування мисливських угідь

 

1. Наявність рішення Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних рад, Севастопольської міської ради про надання у користування мисливських угідь, та відповідність цих рішень вимогам ст. 22 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (наявність цих рішень у користувача мисливських угідь).

2. Укладення договору про умови ведення мисливського господарства між місцевим органом спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у галузі мисливського господарства та полювання і користувачем мисливських угідь. Наявність договору у користувача та його відповідність вимогам ст. 21 Закону України "Про мисливське господарство та полювання".

 
Державне регулювання ведення мисливського господарства
( 6 Votes )
Написав Проців О.Р. Переглядів - 19700   
Неділя, 23 листопада 2008 21:45

Ведення мисливського господарства у всіх країнах на відміну від нашої є рентабельною справою. Тому на часі запропоновані нами шляхи реформування державного управління мисливством та зміни в законодавство, яке регулює ведення мисливського господарства. Методологiчну основу магiстерської роботи складає аналіз існуючої законодавчої бази, інструкції, положень, які регламентують ведення мисливського господарства, економічну ефективність ведення мисливського господарства в Україні, екологічні, соціальні аспекти ведення мисливського господарства. Метою дослідження є комплексний аналіз системи нормативно-правових актів, які регламентують функціонування та ведення галузі мисливського господарства. Завданням нашого дослідження є аналіз стану законодавчого забезпечення в галузі ведення мисливського господарства та обгрунтування основних напрямків реформування цього законодавства. В даній магістерській роботі зроблено аналіз системи державного управління та державного регулювання в галузі мисливського господарства України, економічний аналіз ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь Івано-Франківської області.

 
Облавные охоты на волка
( 6 Votes )
Написав Ф. Лялиж Переглядів - 6994   
Неділя, 16 листопада 2008 12:38

wolf_ukraine.jpgfladry.jpg Что люди знают о волках? То, что они свирепы и опасны, вероломны и коварны. Что их надо уничтожать. Так думают о волках те, кто о них ничего не знает. На самом деле волки очень редко нападают на людей. Как и все хищники они охотятся что бы прокормиться и живут своей жизнью, стараясь держаться подальше от людей. Облавные охоты делятся на подвижные, неподвижные с гончими, и неподвижные - с ершами.

 

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

сторінка 21 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com