Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
"Королевская" охота в Австрии
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5702   
Субота, 15 листопада 2008 16:46

охота в Австрии Получив от Басила Табакова - известного европейского аутфитера и старинного знакомого - предложение съездить в Австрию на "большую королевскую охоту", я, конечно, отдавал себе отчет в том, что в нашем классическом понимании этого слова охотой предстоящее действо вряд ли можно назвать, тем более что я не очень люблю всевозможные европейские парковые охоты. Но словосочетание-то какое! Тем более что это не совсем уж фигура речи: дело действительно должно было происходить в бывших угодьях Габсбургов, где реально охотился последний австро-венгерский монарх Франц-Иосиф. Сейчас в Австрии, как известно, республика и угодья принадлежат венскому муниципалитету, но все равно - король-то был.

 
Охота на тетеревов с ловчими птицами
( 7 Votes )
Написав Виктор Федоров Переглядів - 9828   
П'ятниця, 14 листопада 2008 14:32

Соколиная Охота ловчими птицамиОхота с ловчими птицами предполагает добычу разной дичи. И каждый напуск имеет свойственные только ему особенности, несет определенный эмоциональный накал. Однако самыми интересными и удивительно зрелищными в соколиной охоте являются, конечно же, напуски на резвых птиц, таких как утка,  бекас, куропатка (серая и белая), фазан, стрепет, тетерев, глухарь и другие. Здесь охотнику представляется возможность наблюдать такие захватывающие высокоскоростные полеты, в особенности при использовании соколов, работающих с верха, которые не идут ни в какое сравнение с другими напусками. Падающий подчас с головокружительной высоты пернатый охотник, с трудом различимый на фоне неба, несется на свою жертву, лишь изредка корректируя направление едва заметными движениями крыльев.

 

Соколиная ставка настолько поражает воображение наблюдателя, что картина увиденного надолго отпечатывается в его сознании. Если атака удачна, то удар идущего с высоты сокола так силен, что птица, потеряв часть перьев, кубарем падает на землю убитой либо серьезно раненной.

 
Мисливські ліси області передали у приватне "користування"
( 6 Votes )
Написав Яна ВІЦІНСЬКА, Віктор СКРИПНИК Переглядів - 8884   
П'ятниця, 07 листопада 2008 13:41

олень астные охотугодья"Беруть ліс, видають спеціальні документи, що це вже не ліс, потім передають земельні ділянки в приватну власність". Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко

- Коли наша односельчанка пішла в ту посадку, її порвали орендареві пси, - розповідає мешканець села Борівки Чернівецького району Анатолій Лесь. - Я вже не говорю про те, що ловити рибу, - худобу в нас просто ніде пасти. І це при тому, що той хазяїн взяв у оренду лише ставки, а на пасовища і посадку у нього дозволів немає. Але захопив їх, дерева вирубував... Навіть на греблі, а дерева ж своїм корінням її тримають.

Що таке приватний ліс і наскільки міцні кулаки охоронців, з часом можуть відчути на собі більшість мешканців області. Вісімдесят відсотків лісів, які належали обласному товариству мисливців і рибалок, вже передали "у користування", даруйте за тавтологію, приватним користувачам. Для цього знадобилося дві сесії обласної ради, більше чотирьох переголосувань і, як висловився один із депутатів, "фокуси Заболотного" - голови обласної ради. 

"Рада" дала збій?

 
Kwartalniki Polskiego Zwiazku Hodowcуw Jeleniowatych nr 4(5) i 5(6)
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 7727   
Неділя, 02 листопада 2008 22:51

pozlski_zwiazek_hodowcow_jeleniowatych_1.jpg

 

Numer 4 (5) -
Zagrody manipulacyjne:
wykonanie, materialy oraz projekty zagród do wykorzystania
Numer 5 (6) -
Transport zwierzat
Metody podawania zwierzetom srodków
i specyfików farmakologicznych

 

 
Будиночок у горах - рожева мрія мисливця
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 12648   
Четвер, 30 жовтня 2008 12:29

Будинок в горахДля втомленого сірою буденністю міського мисливця будиночок у горах -- рожева мрія, адже яким би добрим не був намет і якою б гарною не була погода, лише стіна з духмяних смерекових колод і піч можуть дати надійний прихисток і комфорт. Наскільки ця мрія нині здійснена, ми попросили розповісти директора мисливського господарства “Тустань” Сергія Черняка, який, власне кажучи, нещодавно вирішував цю проблему і може поділитися  певним досвідом.


-- Пане Сергію, будиночок у диких горах, -- мабуть, дещо більше, аніж скажімо просто хатина…

 
Іде зима... пора негайно будувати годівниці!
( 5 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 6393   
Середа, 29 жовтня 2008 17:33

 

firsta.jpg

****

 

 
Селекційний пункт по розведенні оленя
( 19 Votes )
Написав Vasyl Eger Переглядів - 7919   
Субота, 25 жовтня 2008 05:43

Звонить телефон, піднімаю. Голос незнайомця каже, що йому дали мій телефон,
що він мисливствознавець АЛЬБЕРТО К. і потребує для угіддя єгерів.

3.jpg Та вже більше двох років як я знайшов роботу єгерем і досить задоволений. Ну як задоволений, то вибачай.
Коли тобі інтересно, то у нас велике мисливське господарство де займаємось селекцією оленя благородного...
Зацікавило мене дуже. От ми вже в авто і їдимо 250 км на схід, блище до СЕРЕДЗЕМНОГО МОРЯ. МИ це я з своєю половиною і тутешня студентка лісового господарства. Віддаляючись від центра ІСПАНІЇ хвойні ліси переходять в листяні з дубів пробкових та скальних , новостворені ліси з евкаліптів та рівненько висаджені оливкові дерева, а скелисті гори переходять в значно нищі пагорби ,де подекуди видно культивовані землі .Проїзжаємо попри багато водосховищ, та особливо чисельні тут замки зруйновані тай цілі.
На Вїзді в господарство нас чекає вже на кватроциклі мисливствознавець, вітаємось. Їдимо за ним в угіддя:

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

сторінка 22 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com