Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Підводне полювання - "Людина вийшла з води і повинна повернутися у воду"
( 14 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 14501   
Субота, 04 жовтня 2008 13:36

underwater_hunting_ukraine.jpgНіхто не знає, коли людина вперше заглянула під воду, але він завжди прагнув пізнати цей загадковий, таємничий і чудовий світ. Як сказав знаменитий дослідник підводного світу Жак Верб Кусто: "Людина вийшла з води і повинен повернутися у воду".


Зараз під водою працюють, проводять дослідження і відпочивають. З'явилося різноманітне спорядження, на будь-який лад і смак, відповідно завданням і цілям підводника. Існує величезна безліч спеціалізованих курортів і інших місць відпочинку, шкіл, повчальних пірнанню і плаванню з аквалангом, клубів, які об'єднують любителів "дайвінга" (підводного плавання). Як і будь-яка інша область діяльності людини, підводна діяльність постійно видозмінюється, з'являється все новий її вигляд. На сьогодні склалося декілька самостійних напрямів підводного спорту, по яких проводяться різноманітні змагання. У всьому світі виходять сотні видань, присвячених морським видам спорту і, зокрема, підводній тематиці. У них публікується безліч різноманітної інформації про новітнє спорядження, місцях з цікавим підводним світом, діляться своїм досвідом з новачками провідні спортсмени-підводники. Україна в цьому відношенні відстає, хоча останнім часом і у нас росте мережа клубів підводників, шкіл дайвінга, підводного полювання і підводної фотографії.

 

 

 
Hunting in POLAND
( 1 Vote )
Написав Handbook of Hunting in Europe, FACE Переглядів - 11482   
Четвер, 02 жовтня 2008 15:00

hunting poland

 
Украинские экологи: охота на волков - признак импотенции ?
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 7922   
Четвер, 18 вересня 2008 17:54

huntingukraine_wolf.jpgПопулярная среди украинской политической элиты охота на волков на самом деле является признаком мужской слабости народных избранников, заявляют в Киевском эколого-культурном центре (КЭКЦ).

Об этом говорится в распространенном КЭКЦ сообщении для СМИ.

"В последнее время в Украине стала распространяться элитная охота на волков: губернаторы, судьи, прокуроры, народные депутаты считают очень важным для поддержки собственного престижа лишить жизни свирепого волка, сфотографироваться возле туши и гордо повесить фотографию в своем кабинете", - говорится в сообщении. 

 

 
Програма розвитку мисливського господарства Полтавської області з 2008 по 2013 рік
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4050   
Середа, 17 вересня 2008 17:53
  Обласна цільова програма розвитку мисливського господарства користувачів мисливських угідь Полтавської області на період з 2008 по 2013 рік, далі Програма, визначає основні напрямки та джерела забезпечення збалансованого розвитку мисливського господарства області і включає систему заходів, спрямованих на підвищення відповідальності користувачів мисливських угідь, насамперед за виконання заходів із збереження та відтворення мисливських тварин, проведення їх, моніторингу та обліку.
 
Майбутнє на мушці
( 5 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 8456   
Вівторок, 16 вересня 2008 21:55

red_book_ukraine.jpgВ Україні з кожним роком все більше представників флори та фауни потрапляють до категорії рідкісних та вимираючих. Одними з тих, хто опинився на межі життя та смерті, стали й зубри. 

  zubry1.jpgЗемля — єдина з планет Сонячної системи, де існують необхідні умови для утворення, існування та розвитку різних форм життя. Завдяки складним еволюційним процесам, які відбувалися тут протягом багатьох мільйонів років, ми з вами зараз маємо можливість насолоджуватись різноманіттям оточуючого світу. Тільки уявіть собі, на що була б схожа наша планета без її дивовижних ландшафтів, водойм, рослинного та тваринного світу! Нажаль, людство чомусь досить недбало ставиться до всіх цих реальних чудес. Вирубуючи ліси, висушуючи річки та болота, забруднюючи оточуюче середовище, винищуючи представників флори та фауни, кількість яких видається нам нескінченною, ми тим самим «рубаємо гілку, на якій сидимо».

 

 
Ми разом!
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 5912   
Вівторок, 16 вересня 2008 12:13

my_razom.jpg

В уяві багатьох любительське полювання є веселим дозвіллям у вихідні тих чоловіків, яких нудить від традиційного марнування вільного часу, тобто висиджування у театральних та кінозалах або ходіння у гості, де треба вимушено підтримувати розмови ні про що, але про когось. Частка істини в цьому є, але щодо самих ловів, то тут не все так райдужно, і іноді вони перетворюються з красної забави на тихий жах, коли ціна життя спадає понюшки тютюну, і все вирішує його величність Випадок. Коли вже доля підкинула такий «сюрприз», шанувальникові відпочинку з рушницею залишається тільки, як зібрати всю свою волю в кулак і діяти так, як, мабуть, доводилось нашим далеким пращурам, роблячи єдино правильний вибір у несприятливому збігові обставин, не покладаючись на рятівний інстинкт самозбереження.

 
Спасите оленей ?
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3868   
П'ятниця, 12 вересня 2008 12:23

olen_zakaz.jpgУбыль копытных из-за пожаров, сокращения кормовой базы и браконьерства в лесах Херсонщины такая, что на лань, к примеру, в этом сезоне запретили охотиться вообще.

Да вот страшно не только сокращение численности редких животных, а и отсутствие притока «свежей крови», что ведет к генетическому вырождению стад. Прежде эту проблему решали за счет закупки оленей и ланей в других регионах или природных резерватах на территории нашей области, где их численность в 2–3 раза больше необходимого.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

сторінка 24 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com