Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Перспективи розвитку мисливського туризму в Сколівських Бескидах
( 2 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 10909   
Середа, 11 червня 2008 15:43

В.Я. Бандерич*, О.О. Куликів*, В.П. Приндак*, П.Б. Хоєцький**
*НПП “Сколівські Бескиди”, м. Сколе, Львівської обл.
**Український державний лісотехнічний університет, м. Львів

 

 
Сьогодні, рівно о шостій...
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 12437   
Четвер, 05 червня 2008 17:08

„У нашому дворі – суєта. Михайло з четвертого під’їзду і я їдемо добувати качок. Діти, які бавилися на купі піску, кинули свої недобудовані палаци, обступили нас і просять взяти і їх. Діди, сидячи на лавочках, кидають із затінків іронічні погляди. Десь має надійти Юрко з ірландським сетером Герцогом і дружиною.

 
Руді чаклуни
( 3 Votes )
Написав Володимир ПАЛЬЦУН Переглядів - 12515   
П'ятниця, 16 травня 2008 13:14

Лис  

Того разу полювали на Липниківських дачах. Я любив туди їздити лови без особливих трофеїв, але якісь родинні, домашні, у тісній компанії давніх друзів і знайомих. А місця вивчені, як кишені штанів на щодень. Знаєш кожен горбочок, струмочок, копичку. В лісках, що темніють ярами, можеш йти із заплющеними очима найсокровеннішими стежками старих лисів. Влітку все тут стає загадковим, тіні і сонячні плями ховають знані з позаторік соснові пні і звалені буревіями вільхи. Вгорі, у верховітті і над ним, перемовляються жалісливими голосами, прикидаючись нещасними пташенятами, жовтоокі хижі шуліки. А пізньої безлистої пори все це зникає і забувається. І з одного горба в чагарнику видно на іншому кволих синичок і чути таємні, як мислить собі сойка, її доноси на тутешніх аборигенів. "Ну й шнурок", несхвально прохрипить у бік ябеди крук, що століттями вдало приховує свою мудрість, а тому й довго живе.


 
Чисельність мисливських тварин за 2006/2007р в Польщі
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11154   
Середа, 14 травня 2008 17:43

logo_pz.jpg

За даними Polskiego Zwiazku Lowieckiego чисельність мисливських тварин за 2006/2007р

 •   Лосі - 0
    Лані - 2333
    Муфлони - 59
    Олені - 31984
    Козулі  - 123113
    .....

 

 
"Разведение серых куропаток, фазанов, бронзовых индеек [...]
( 10 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 16471   
Вівторок, 13 травня 2008 13:53

dscf6751.jpg

Отрывок из книги Ф. Ф. Шилингера "Разведение серых куропаток, фазанов, бронзовых индеек, павлинов, цесарок и кур в диком и полудиком состоянии в качестве охотничье-промысловой дичи в охотохозяйствах":


Область распространения обыкновенного, кавказского или колхидского фазана простиралась первоначально по побережьям Каспийского моря и передней Азии, но с незапамятных времен он переселен в Европу. Имеются данные, что он был уже известен 4000 лет тому назад. Более 80 лет до осады Трои о нем уже упоминается. Из Колхиды он был привезен в Грецию, отсюда он распространился, как говорят, по Южной Европе, а римляне, умевшие ценить его превосходное мясо, занесли его в южную Францию и в Германию. В колмарских анналах и хронике говорится, что он был водворен клериками , т.е. католическим духовенством в Эльзасе в начале 13-го века во времена Альберта Великого (Albertus Magnus) следовательно, около 1250 года, он был, во всяком случае, очень обыкновенен в окрестностях Келона. Геспер рассказывает, что герцог Фридрих выпустил в Саксонии 200 штук и что тут их развелось много, тогда как в Швейцарии они вовсе не встречаются. В настоящее время фазан этот совершенно одичал, вероятно, во всей Германии, точно также как и в Австрии и Чехословакии, где он настолько развелся, что представляет значительную отрасль народного хозяйства. В общем он встречается теперь почти во всей Европе и некоторых охотничьих хозяйствах Америки. У нас он встречается еще в диком состоянии на Северном Кавказе и в Закавказье, а также вдоль западного берега Каспийского моря до низовьев Волги....

 
Як збудувати вольєр дла фазанів та забезпечити його від хижаків
( 13 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 21057   
Вівторок, 06 травня 2008 21:02

volier.jpg Тему даної статті можна також озаглавити словом « ефективно», на жаль, це нелегка справа. Існує багато ідей щодо захисту при вирощуванні птахів від нападу хижих тварин. Їх існує багато, проте важко знайти такі, які були б ефективні на 100%. На жаль, ( а можливо, навпаки), хижі тварини є частиною життєвого циклу наших птахів.Навіть якщо би ми застосовували найсучасніші і найбільш продумані методи захисту наших птахів від хижаків, інстинкт виживання останніх і добування їжі ефективно допомагає їм долати будь - які перешкоди з боку людини.Хижі птахи не є в даному аспекті проблемою, основна небезпека надходить зі сторони м‘ясоїдних ссавців. Лисиця, куниця, ласка, тхори чи навіть щури можуть знищити всіх птахів, якщо цьому не запобігати.

вольєр дла фазанів

 


Немалою загрозою є також собаки, спущені вночі з ланцюга на волю. В даній статті ми опишемо перевірені нами методи захисту. Вони настільки ефективні, що станом на сьогоднішній день, ми не втратили жодної птиці від нападу хижака.

 
Ваш постріл мадам!
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 15125   
Вівторок, 29 квітня 2008 13:22

artemida.jpg Більшість чоловіків-мисливців – люди дуже консервативні і вважають, що жінка на полюванні – все одно, що чорт у церкві! А коли приснилася спідниця – значить, лови будуть невдалими. Виходячи з хати вдосвіта, "звіробій" намагається не потрапляти на очі прекрасній статі. І боронь, Боже, жінці бодай доторкнутися до святая святих – рушниці!

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

сторінка 27 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com