Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Полювання в Грузії
( 3 Votes )
Написав Олег МІРОШНИЧЕНКО Переглядів - 2365   
Понеділок, 19 вересня 2011 10:46

Полювання в ГрузіїТема полювання в Грузії – своєрідна terra incognita для пересічного українського мисливця. Звичайно, хтось можливо читав тетралогію знаного письменника Константіне Гамсахурдіа «Давид Будівник», на сторінках якої дуже часто змальовувалися сцени полювань на ланей, турів, ведмедів, фазанів, соколині лови. Хорти, гончаки, гепарди, баскі коні й вільний гірський вітер… Але це було майже тисячу років тому. А як виглядають справи нині?

 
Іноземні мисливці
( 8 Votes )
Написав Олександр Шестак Переглядів - 3471   
Понеділок, 15 серпня 2011 17:49

ГлухарІноземні мисливці досить сильно відрізняються від наших. Це розумієш дуже швидко, протягом одного дня полювання. По-перше, - я веду мову про мисливців на велику дичину - це трофейщики. Їх абсолютно не цікавить "м'ясо" як трофей. До величезного задоволення єгерів, мисливствознавців, директорів мисливських господарств, їхніх родичів і знайомих. Зате згадка про те, що в 30-40 кілометрах ходить кабан з ще більшими іклами, ніж у щойно здобутого, або олень зі ще більшими рогами, призводить іноземного мисливця в збуджений стан, який загрожує перерости в істерику, якщо у вас вже закінчилися ліцензії .

 
Полювання під час війни
( 10 Votes )
Написав Андрій ЩАННІКОВ Переглядів - 4014   
Понеділок, 25 липня 2011 17:46
вовкиБіля середини Великої Вітчизняної війни фронт вигнав зі звичних місць проживання десятки вовків. Добралися вони і до нашого села. Хижаки розплодилися в небувалих кількостях - вони були всюди: ворог у сірих шинелях напав на нашу країну, а ворог в сірих шкурах окупував нашу округу.
Взимку вдень вовки переховувалися на краю лісу у великому яру під назвою Кам'яний Лом, внизу якого протікав невеликий струмок, що ніколи не замерзав. А ночами безроздільно господарювали, нещадно загризаючи домашню і колгоспну худобу і тягаючи собак прямо з подвір'їв. З настанням темряви не було навіть і мови про вільне пересування по вулицях села. Вовки встановили свою «комендантську годину».
 
Три сторінки зі спогадів мисливця
( 4 Votes )
Написав Гі де Моппасан Переглядів - 3862   
П'ятниця, 15 липня 2011 12:05

Мисливський собака. Фото від http://kofestudio.com

 

У відділі пригод однієї газети я щойно прочитав про любовну драму. Він убив її, потім наклав на себе руки - значить, він любив. Хто він, хто вона, чи не все одно? Для мене важлива тільки їхня любов - не тому, щоб вона розчулила, вразила, торкнула мене чи змусила задуматися, - ні, вона нагадала мені про один мисливський епізод часів моєї юності, де мені явилася Любов, як першим християнам являвся на небі хрест.


Я народився з усіма інстинктами і почуттями первісної людини, згодом приборканими вихованням і розумом. Полювання я люблю пристрасно, і при вигляді закривавленої птиці, крові на пір'ї і в мене на руках я втрачаю владу над собою.

 

Того року, до кінця осені, раптово настали холоди, і один з моїх кузенів, Карл де Ровіль, запросив мене до себе постріляти на світанку качок на болотах.

 

 
Чому ми любимо полювання з гончаками?
( 18 Votes )
Написав Остап Переглядів - 4557   
Середа, 29 червня 2011 22:00

Чому ми любимо полювання з гончаками?Чому ми, мисливці, любимо полювання з гончаками?

Тому що це полювання по своєму емоційному забарвленню та спортивному стилю не зрівняється ні з якими ловами.. Основа цього виду полювання - гончаки. Яскрава робота яких створює атмосферу мисливського свята, незабутніх емоцій, азарту, не залишає байдужими і мисливців що вперше чують музику гону, а що казати про ловців зі стажем, які їдуть на це полювання не стільки за трофеєм, як за емоціями.

 
Сірий Лютий
( 10 Votes )
Написав - Мухтар Ауезов , переклад - Сергій Копилець Переглядів - 3507   
Понеділок, 27 червня 2011 12:02

СІРИЙ ЛЮТИЙВеликий яр поблизу Чорного пагорба безлюдний, але добре відомий пастухам навколишніх аулів. З цього яру часто приходить біда.

 

Чорний пагорб, неначе хутряною шапкою, покритий низькими чагарями караганника й таволги. Верхівки караганника блідо, ніжно зеленіють – на них проклюнулися бруньки. Яр ущерть заріс шипшиною. Під її колючим пишним килимом сховалися вовчі нори.

 
Магніт для кабана
( 16 Votes )
Написав Editor Переглядів - 16858   
Вівторок, 12 квітня 2011 14:56

букова смола приманка на кабана В травні для знудьгованих мисливським міжсезонням любителів полювання нарешті настане  довгоочікувана пора індивідуальних ловів  копитних і  звісно ж знову постане болюче питання їх результативності. І не виключено, що багато хто відсидівши тижні на вишці або вештаючись нетрями так і залишиться без пострілу, а єгеря звично знизуватимуть плечима, мовляв, звір –  тварина дика, її ж не прив’яжеж. Але ні! Можна, можна. Ще й як. При чому майже з стовідсотковою гарантією. Потрібен лише безпрограшний варіант, який направду здатний керувати поведінкою нашої місцевої дичини.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 7 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com