Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Іноземні мисливці
( 8 Votes )
Написав Олександр Шестак Переглядів - 3340   
Понеділок, 15 серпня 2011 17:49

ГлухарІноземні мисливці досить сильно відрізняються від наших. Це розумієш дуже швидко, протягом одного дня полювання. По-перше, - я веду мову про мисливців на велику дичину - це трофейщики. Їх абсолютно не цікавить "м'ясо" як трофей. До величезного задоволення єгерів, мисливствознавців, директорів мисливських господарств, їхніх родичів і знайомих. Зате згадка про те, що в 30-40 кілометрах ходить кабан з ще більшими іклами, ніж у щойно здобутого, або олень зі ще більшими рогами, призводить іноземного мисливця в збуджений стан, який загрожує перерости в істерику, якщо у вас вже закінчилися ліцензії .

 
Полювання під час війни
( 10 Votes )
Написав Андрій ЩАННІКОВ Переглядів - 3924   
Понеділок, 25 липня 2011 17:46
вовкиБіля середини Великої Вітчизняної війни фронт вигнав зі звичних місць проживання десятки вовків. Добралися вони і до нашого села. Хижаки розплодилися в небувалих кількостях - вони були всюди: ворог у сірих шинелях напав на нашу країну, а ворог в сірих шкурах окупував нашу округу.
Взимку вдень вовки переховувалися на краю лісу у великому яру під назвою Кам'яний Лом, внизу якого протікав невеликий струмок, що ніколи не замерзав. А ночами безроздільно господарювали, нещадно загризаючи домашню і колгоспну худобу і тягаючи собак прямо з подвір'їв. З настанням темряви не було навіть і мови про вільне пересування по вулицях села. Вовки встановили свою «комендантську годину».
 
Три сторінки зі спогадів мисливця
( 4 Votes )
Написав Гі де Моппасан Переглядів - 3789   
П'ятниця, 15 липня 2011 12:05

Мисливський собака. Фото від http://kofestudio.com

 

У відділі пригод однієї газети я щойно прочитав про любовну драму. Він убив її, потім наклав на себе руки - значить, він любив. Хто він, хто вона, чи не все одно? Для мене важлива тільки їхня любов - не тому, щоб вона розчулила, вразила, торкнула мене чи змусила задуматися, - ні, вона нагадала мені про один мисливський епізод часів моєї юності, де мені явилася Любов, як першим християнам являвся на небі хрест.


Я народився з усіма інстинктами і почуттями первісної людини, згодом приборканими вихованням і розумом. Полювання я люблю пристрасно, і при вигляді закривавленої птиці, крові на пір'ї і в мене на руках я втрачаю владу над собою.

 

Того року, до кінця осені, раптово настали холоди, і один з моїх кузенів, Карл де Ровіль, запросив мене до себе постріляти на світанку качок на болотах.

 

 
Чому ми любимо полювання з гончаками?
( 18 Votes )
Написав Остап Переглядів - 4480   
Середа, 29 червня 2011 22:00

Чому ми любимо полювання з гончаками?Чому ми, мисливці, любимо полювання з гончаками?

Тому що це полювання по своєму емоційному забарвленню та спортивному стилю не зрівняється ні з якими ловами.. Основа цього виду полювання - гончаки. Яскрава робота яких створює атмосферу мисливського свята, незабутніх емоцій, азарту, не залишає байдужими і мисливців що вперше чують музику гону, а що казати про ловців зі стажем, які їдуть на це полювання не стільки за трофеєм, як за емоціями.

 
Сірий Лютий
( 10 Votes )
Написав - Мухтар Ауезов , переклад - Сергій Копилець Переглядів - 3449   
Понеділок, 27 червня 2011 12:02

СІРИЙ ЛЮТИЙВеликий яр поблизу Чорного пагорба безлюдний, але добре відомий пастухам навколишніх аулів. З цього яру часто приходить біда.

 

Чорний пагорб, неначе хутряною шапкою, покритий низькими чагарями караганника й таволги. Верхівки караганника блідо, ніжно зеленіють – на них проклюнулися бруньки. Яр ущерть заріс шипшиною. Під її колючим пишним килимом сховалися вовчі нори.

 
Магніт для кабана
( 16 Votes )
Написав Editor Переглядів - 16771   
Вівторок, 12 квітня 2011 14:56

букова смола приманка на кабана В травні для знудьгованих мисливським міжсезонням любителів полювання нарешті настане  довгоочікувана пора індивідуальних ловів  копитних і  звісно ж знову постане болюче питання їх результативності. І не виключено, що багато хто відсидівши тижні на вишці або вештаючись нетрями так і залишиться без пострілу, а єгеря звично знизуватимуть плечима, мовляв, звір –  тварина дика, її ж не прив’яжеж. Але ні! Можна, можна. Ще й як. При чому майже з стовідсотковою гарантією. Потрібен лише безпрограшний варіант, який направду здатний керувати поведінкою нашої місцевої дичини.

 
Готуючись до весни
( 2 Votes )
Написав Оксана ЧУРИЛО Переглядів - 3878   
Вівторок, 15 березня 2011 12:51

Для забезпечення своєчасного та якісного проведення лісовідновлення і робіт із лісорозведення, з метою виконання державної програми „Ліси України” начальник ВОУЛМГ підписав наказ, згідно з яким директори державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств мають забезпечити відповідний повноцінний комплекс робіт.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 7 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com