Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості полювання на Буковині
( 7 Votes )
Написав Ольга СКЛЯРЧУК Переглядів - 3762   
Понеділок, 29 листопада 2010 13:25

Особливості полювання на Буковині Триває сезон полювання на зайця та птицю. Що саме у цьому занятті так приваблює тисячі людей і збирає стільки ж завзятих супротивників, «Погляд» намагався з’ясувати не вдаючись до тонкощів ремесла, а лише за першим враженням.

 

Валерій Чижевський, мисливець із двадцятирічним стажем погодився узяти мене «на зайця», щоб поговорити про полювання і лише одним оком побачити його.

 
На полюванні з гончаками - перша лисиця
( 12 Votes )
Написав slavamaz Переглядів - 3289   
Субота, 20 листопада 2010 11:28

На полюванні з гончаками - перша лисицяНа вулиці засигналило taxi. Схопивши сумку я вийшов з хати, кинув погляд на подвір”я і сів до машини. Мотор тихенько буркнув і автівка повезла мене на ж/д вокзал. Поїзд вже стояв на колії. Привітна провідниця перевірила квиток і ось нарешті я в своєму купе. Ловлю в кадр перон рідного міста і вкладаюся на полиці.

Легкий поштовх составу і локомотив, потужною силою, потяг купу заліза вперед. Вперед до нових угідь, до нових вражень, за якими так скучило моє мисливське серце. Вже пару років я мріяв попасти на полювання з гончаками і нарешті мої мрії мають здійснитися. Ужгород проводжав мене приємною осінньою погодою, на диво теплою, як на листопад місяць. Попереду Столиця, де я мав зустрітися з Доком та Федором. Саме Федя (Hunter.ua) люб”язно запросив мене до себе в гості на це чаруюче полювання з руськими гончими.

 
Секретна зброя звірини
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 2880   
П'ятниця, 19 листопада 2010 11:04

Секретна зброя звіриниТой, кому хоч раз у житті довелося пережити атаку розлюченого пораненого кабана, назавжди запом’ятовує його рев, що холодить душу і ніби приковує до місця. В принципі, як показують останні дослідження вчених, паралізуючий ефект свого рикання використовують також ведмідь та тигр, аби наблизитися до жертви на відстань удару іклом чи пазурем. А секрет, як виявляється, полягає в тому, що у своєму голосі  звірина використовує інфразвук, який людське вухо не чує. Цей рик лунає протягом долей секунди і діє як потужній удар у вигляді низькочастотних звукових хвиль, які й вводять жертву в стан трансу.

 
Шерхан. Тазині історії
( 11 Votes )
Написав Копилець Сергій Переглядів - 2905   
Понеділок, 15 листопада 2010 09:44

Шерхан - тазиШерхана назвали так за його незвичайне забарвлення. Від рудої з білими грудьми суки і чорного пса несподівано народився чубарий (тигровий) песик. Ні я, та й ні хто з моїх знайомих мисливців, таких тази раніше не бачив. Пізніше, зі слів старих аксакалів, я узнав, що колись у Джунгарському Ала-Тау такі тази траплялися, хоча й не часто. Ще й у записках Модеста Богданова згодом прочитав про наявність чубарого забарвлення у казахських хортів у ХІХ столітті. А тоді, тигрове тазеня в усіх викликало подив. Ім'я саме пристало до малого, «не мудрствуя лукаво», його назвали як і тигра з відомої казки Р. Кіплінга.

 
Спосіб на СКАЗ
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 9954   
Понеділок, 01 листопада 2010 14:20

Вакцинація від сказу у брикетахСказ - (водобоязнь, гідрофобія) гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин - ураження центральної нервової системи. Збудником сказу є фільтрівний вірус. Зараження відбувається через слину хворої на сказ тварини при укусі або ослиненні ушкодженої шкіри.

Зараження людини сказомЗараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок. Інфікування людини сказом відбувається здебільшого від диких хижих (вовки, лисиці — 41,4 %) чи домашніх тварин (коти — 21,8 %, собаки — 15,3 %), а також сільськогосподарських тварин (20,2 %).

 
Перспективи Мисливства України
( 6 Votes )
Написав Лісовий і мисливський журнал Переглядів - 5752   
Вівторок, 05 жовтня 2010 15:43

Перспективи Мисливства УкраїниМисливська галузь України на роздоріжжі. Існує кілька шляхів її розвитку в нашій державі. Від того, який з них ми оберемо, залежатиме майбутнє мисливського господарства.

Мисливська галузь давно потребує значних реформ. Нарешті цього року зроблено крок назустріч мисливцям та користувачам мисливських угідь і прийнято нові, прогресивні зміни та доповнення до Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Які проблеми існують у мисливському господарстві та що чекає галузь у світлі останніх подій, ми поцікавилися в начальника управління мисливського господарства Держкомлісгоспу України Миколи Шадури.

 
Полювання на припутня
( 6 Votes )
Написав Андрій Гурський Переглядів - 3590   
Середа, 22 вересня 2010 19:50

Полювання на припутняПрипутень це лісовий птах. Місця ми його поселення можуть бути як змішані ліси так і лісосмуги та парки, садки. Останніми роками чисельність птаха в західній Україні значно зросла. Можливо це повязано із зміною шляхів міграції, а можливо через достатню кормову базу. Якщо раніше сільське господарство занепадало, то зарарас маємо ріст, в плані засіву польових угідь такими культурами як кукурудза, горох, просо, овес та інші зернові. Ця безперечно гарна та обережна птиця не має такої популярності для мисливця через свій кочовий спосіб життя. Його переліти на годівлю та водопій і на відпочинок змінюються в залежності від дозрівання та збору зернових на полях. Тому просто вийти і полювати на нашого героя не є можливим. Хіба натрапите на переліт випадково.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 8 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com