Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Спосіб на СКАЗ
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10802   
Понеділок, 01 листопада 2010 14:20

Вакцинація від сказу у брикетахСказ - (водобоязнь, гідрофобія) гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин - ураження центральної нервової системи. Збудником сказу є фільтрівний вірус. Зараження відбувається через слину хворої на сказ тварини при укусі або ослиненні ушкодженої шкіри.

Зараження людини сказомЗараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок. Інфікування людини сказом відбувається здебільшого від диких хижих (вовки, лисиці — 41,4 %) чи домашніх тварин (коти — 21,8 %, собаки — 15,3 %), а також сільськогосподарських тварин (20,2 %).

 
Перспективи Мисливства України
( 6 Votes )
Написав Лісовий і мисливський журнал Переглядів - 6266   
Вівторок, 05 жовтня 2010 15:43

Перспективи Мисливства УкраїниМисливська галузь України на роздоріжжі. Існує кілька шляхів її розвитку в нашій державі. Від того, який з них ми оберемо, залежатиме майбутнє мисливського господарства.

Мисливська галузь давно потребує значних реформ. Нарешті цього року зроблено крок назустріч мисливцям та користувачам мисливських угідь і прийнято нові, прогресивні зміни та доповнення до Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Які проблеми існують у мисливському господарстві та що чекає галузь у світлі останніх подій, ми поцікавилися в начальника управління мисливського господарства Держкомлісгоспу України Миколи Шадури.

 
Полювання на припутня
( 6 Votes )
Написав Андрій Гурський Переглядів - 5682   
Середа, 22 вересня 2010 19:50

Полювання на припутняПрипутень це лісовий птах. Місця ми його поселення можуть бути як змішані ліси так і лісосмуги та парки, садки. Останніми роками чисельність птаха в західній Україні значно зросла. Можливо це повязано із зміною шляхів міграції, а можливо через достатню кормову базу. Якщо раніше сільське господарство занепадало, то зарарас маємо ріст, в плані засіву польових угідь такими культурами як кукурудза, горох, просо, овес та інші зернові. Ця безперечно гарна та обережна птиця не має такої популярності для мисливця через свій кочовий спосіб життя. Його переліти на годівлю та водопій і на відпочинок змінюються в залежності від дозрівання та збору зернових на полях. Тому просто вийти і полювати на нашого героя не є можливим. Хіба натрапите на переліт випадково.

 
Чиновник з рушницею
( 0 Votes )
Написав Ісаєв Влад Переглядів - 3024   
Четвер, 16 вересня 2010 21:11

Полювання — улюблене заняття чиновників. Про це всі знають. Вважають, що саме на полюванні, а не в чиновницьких кабінетах, вирішуються серйозні справи. Мода на полювання настільки міцно вкорінилась у свідомості людей, що кожен новопризначений чиновник вважає своїм святим обов’язком в першу чергу придбати мисливську зброю та поїхати на полювання. Не виняток і наші керівники.

 
Зірка. Тазині історії
( 3 Votes )
Написав Копилець Сергій Переглядів - 2749   
Вівторок, 14 вересня 2010 11:00

ЗіркаПісля трьох тижнів безперервних дощів, туманів, безпросвітного сірого неба, коли здавалося, що земля пересичена вологою от-от попливе по гірських схилах, нарешті настав ясний сонячний, з легким морозцем, ранок. Маукен, на прізвисько "Мауглі", прокинувся від життєрадісного ржання, мукання та мекання, що лунало з двору. З насолодою потягнувся, глянув у вікно, де проглядало ясною лазур'ю безхмарне небо, і досить жваво для своєї огрядної статури піднявся й вийшов з хати. Край сонця з'явився з-за обрію і позолотив навколишній світ - вкриту памороззю землю, брунатні скелі, потічок у долині, спини худоби біля якої вже поралися мати з сестрою. Переможно загорлав півень, що увесь аж палав червоним пір'ям під сонячними променями.
Світ прокидався після затяжної осінньої негоди.

 
Ак-Сункар. Тазині Історії
( 3 Votes )
Написав Копилець Сергій Переглядів - 3258   
Середа, 08 вересня 2010 12:16

Уперше я побачив тази років у шість. Принаймні, точно пам'ятаю, що до школи ще не ходив. Жив я тоді в дідуся й бабусі в селищі Бурундай, що лежало в двадцяти кілометрах від Алма-Ати у підніжжя величних Тянь-Шаньських гір. Дід працював головбухом на цукровому заводі, що на той час посідав перше місце за потужністю в Казахстані, бабуся поралась по господарству, а батьки доручили моє виховання їм через свій невлаштований побут та маленького братика і мешкали десь дуже далеко.

 
Фестини Діани aбо "Як полювати правильно"
( 5 Votes )
Написав Анна НОВИК, ПОСТУП Переглядів - 7122   
Вівторок, 17 серпня 2010 15:26

«Полювання… не якась там легковажна дурничка, не дрібничка, а дуже й дуже поважна справа»
(Остап Вишня)

Діана — римська богиня рослинності. В римській міфології Діана також була богинею природи та полювання. Цю богиню вважали одухотворенням місяця. Мисливці збираючись на полювання закликали богиню всіляко сприяти їм, приносили до храмів Діани щедрі жертви. Після вдалого полювання древні римляни влаштовували на її честь пишні бенкети, піснями та танцями прославляючи прихильність покровительки мисливців. На цих вихідних Діана завітала й до Львова. Точніше буде сказати, що в рамках міжнародного фестивалю мисливців та любителів природи «Фестини Діани» до Львова завітав цілий колектив польських діан. В Шевченківському гаї так само пишними бенкетами та гучними піснями приносили подяку римській богині полювання, мисливці з різних країн.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 9 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com