Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Чиновник з рушницею
( 0 Votes )
Написав Ісаєв Влад Переглядів - 2398   
Четвер, 16 вересня 2010 21:11

Полювання — улюблене заняття чиновників. Про це всі знають. Вважають, що саме на полюванні, а не в чиновницьких кабінетах, вирішуються серйозні справи. Мода на полювання настільки міцно вкорінилась у свідомості людей, що кожен новопризначений чиновник вважає своїм святим обов’язком в першу чергу придбати мисливську зброю та поїхати на полювання. Не виняток і наші керівники.

 
Зірка. Тазині історії
( 3 Votes )
Написав Копилець Сергій Переглядів - 2381   
Вівторок, 14 вересня 2010 11:00

ЗіркаПісля трьох тижнів безперервних дощів, туманів, безпросвітного сірого неба, коли здавалося, що земля пересичена вологою от-от попливе по гірських схилах, нарешті настав ясний сонячний, з легким морозцем, ранок. Маукен, на прізвисько "Мауглі", прокинувся від життєрадісного ржання, мукання та мекання, що лунало з двору. З насолодою потягнувся, глянув у вікно, де проглядало ясною лазур'ю безхмарне небо, і досить жваво для своєї огрядної статури піднявся й вийшов з хати. Край сонця з'явився з-за обрію і позолотив навколишній світ - вкриту памороззю землю, брунатні скелі, потічок у долині, спини худоби біля якої вже поралися мати з сестрою. Переможно загорлав півень, що увесь аж палав червоним пір'ям під сонячними променями.
Світ прокидався після затяжної осінньої негоди.

 
Ак-Сункар. Тазині Історії
( 3 Votes )
Написав Копилець Сергій Переглядів - 2737   
Середа, 08 вересня 2010 12:16

Уперше я побачив тази років у шість. Принаймні, точно пам'ятаю, що до школи ще не ходив. Жив я тоді в дідуся й бабусі в селищі Бурундай, що лежало в двадцяти кілометрах від Алма-Ати у підніжжя величних Тянь-Шаньських гір. Дід працював головбухом на цукровому заводі, що на той час посідав перше місце за потужністю в Казахстані, бабуся поралась по господарству, а батьки доручили моє виховання їм через свій невлаштований побут та маленького братика і мешкали десь дуже далеко.

 
Фестини Діани aбо "Як полювати правильно"
( 5 Votes )
Написав Анна НОВИК, ПОСТУП Переглядів - 6574   
Вівторок, 17 серпня 2010 15:26

«Полювання… не якась там легковажна дурничка, не дрібничка, а дуже й дуже поважна справа»
(Остап Вишня)

Діана — римська богиня рослинності. В римській міфології Діана також була богинею природи та полювання. Цю богиню вважали одухотворенням місяця. Мисливці збираючись на полювання закликали богиню всіляко сприяти їм, приносили до храмів Діани щедрі жертви. Після вдалого полювання древні римляни влаштовували на її честь пишні бенкети, піснями та танцями прославляючи прихильність покровительки мисливців. На цих вихідних Діана завітала й до Львова. Точніше буде сказати, що в рамках міжнародного фестивалю мисливців та любителів природи «Фестини Діани» до Львова завітав цілий колектив польських діан. В Шевченківському гаї так само пишними бенкетами та гучними піснями приносили подяку римській богині полювання, мисливці з різних країн.

 
Феєрія ловецтва
( 10 Votes )
Написав Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ’ЯК Переглядів - 6998   
П'ятниця, 13 серпня 2010 10:53

FestynyDiany ФЕСТИНИ ДІАНИДавньогрецька богиня Діана в усіх індоєвропейських народів вважається покровителькою мисливства. Власне богині мисливства і були присвячені Фестини, які 7 серпня відбулися у Шевченківському гаю Львова. На фестини запросили гостей з України, Росії, Угорщини, Польщі, Білорусі, Литви, Канади, США, Німеччини, Іспанії… Організатори подбали про те, щоб висвітлити проблеми сучасного мисливства та повернути сучасника обличчям до славетної прадавньої історії. Варто лише згадати відомих українських митців-прихильників Діани в Україні: Остапа Вишню, Максима Рильського, Олександра Довженка, Юрія Яновського.

 
Первісні мисливці змінили клімат...
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3600   
Субота, 24 липня 2010 18:49

Первісні мисливці змінили кліматЯк повідомляється в науковій статті в журналі Geophysical Research Letters, потепління на планеті стало одним із наслідків зникнення мамонтів, і якщо їх дійсно винищили первісні мисливці, то це означає, що людство ще на зорі свого існування могло провокувати глобальні кліматичні зміни.

У ті часи, коли значна популяція мамонтів мешкала на півночі, ці найбільші сухопутні тварини працювали як "газонокосарки", постійно знищуючи паростки берези у тундрі і зберігаючи степовий характер ландшафту. Після зникнення мамонтів береза почала поширюватися на півночі, і хоча це була карликова береза висотою не більше двох метрів, вона закривала траву.

 
В потрібний час, на потрібному місці
( 7 Votes )
Написав Ярий Переглядів - 14996   
Четвер, 15 липня 2010 00:36

Повертаюся знову до гону косуль і полюванню з манкомПовертаюся знову до гону косуль і полюванню з манком. Очікуваний час підходить і до нього потрібно готуватися заздалегідь.
Хто спостерігає за косулею, а без цього не може бути успішного полювання, потрібно просто злитися з популяцією косулі, з її повадками, способом життя, той помітить, що перед гоном різко змінюється їх стан. За пів місяця до нього важко побачити самців косулі, вони наче зникли з угідь. Тільки окремі самки,які годують молодняк,на короткий час виходять на відкриту місцевість пастися. Це говорить про те, що незабаром почнеться гін.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 9 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com