Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
В потрібний час, на потрібному місці
( 7 Votes )
Написав Ярий Переглядів - 15125   
Четвер, 15 липня 2010 00:36

Повертаюся знову до гону косуль і полюванню з манкомПовертаюся знову до гону косуль і полюванню з манком. Очікуваний час підходить і до нього потрібно готуватися заздалегідь.
Хто спостерігає за косулею, а без цього не може бути успішного полювання, потрібно просто злитися з популяцією косулі, з її повадками, способом життя, той помітить, що перед гоном різко змінюється їх стан. За пів місяця до нього важко побачити самців косулі, вони наче зникли з угідь. Тільки окремі самки,які годують молодняк,на короткий час виходять на відкриту місцевість пастися. Це говорить про те, що незабаром почнеться гін.

 
Полювання на козулю з підходу
( 16 Votes )
Написав Urban Переглядів - 4524   
Субота, 19 червня 2010 10:58
Полювання з підходуПісля кількох тижнів безперервних дощів в метеопрогнозі намалювали кілька погожих днів. У перший бездощовий день вирішив вибратися на віддавна плановане полювання на самця козулі. На місце полювання прибув ще звечора, однак майже цілу ніч падав дощ, що не додавало оптимізму. Встав о 3.30, дощу вже не було, швидко зібрався і коло 4.15 був уже на краю угідь. Місцевість була порита меліоративними каналами вздовж яких ростуть кущі та молоді дерева, котрі лише там можуть врятуватися від щорічних випалювань. Канали заповнені водою по самі краї, місцями вода вийшла на заплаву і там доводилося брести по кістки у воді.
 
До питання врегулювання відшкодувань завданих мисливськими тваринами
( 0 Votes )
Написав Проців Олег Романович Переглядів - 4493   
Четвер, 17 червня 2010 08:55

ВИВЧЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ ІНОЗЕМНОГО ДОСВІДУ УДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції
за міжнародною участю

24 листопада 2009 року

Зі зміною реалій сьогодення виникає нагальна потреба врегулювати правовим чином взаємовідносини між державою та виробниками сільськогосподарської продукції. Мисливські тварини –  кабан, козуля та олень у процесі своєї життєдіяльності завдають збитки сільськогосподарським та лісовим угіддям. В основному дикі кабани риють картопляні поля, а олені та козулі об’їдають посаджені молоді дерева. Національним законодавством не визначається процедура відшкодування завданих мисливськими тваринами збитків сільсько- та лігосподарським виробникам. Із зміною економічного устрою на території Галичини, який відбувся з приходом комуністичної влади, на користь держави націоналізувались сільськогосподарські угіддя та дичина. Таким чином відпала нагальна потреба в правовому врегулюванні даного питання.

 
Обґрунтування доцільності розведення диких тварин підприємством
( 2 Votes )
Написав М.Л. Вдовцов Переглядів - 3922   
Середа, 16 червня 2010 18:19

Відомо, що розведення й утримання диких тварин тісно пов'язане з їх прирученням та одомашненням. Зародилося воно, ймовірно, 15-20 тисяч років тому, тобто за 5-10 тисяч років до початку доместикації диких тварин.

 
Зберігання пернатої дичини на полюванні
( 8 Votes )
Написав ost Переглядів - 7491   
Понеділок, 14 червня 2010 12:08
Зберігання добутої дичини на полюванніВідтінки смаку, аромату і інші властивості м'яса дичини міняються до невпізнання в різних видів птиць і навіть в однієї і тієї ж залежно від місця її проживання, способу життя і сезонної зміни кормів. Після літнього розмаїття кормів, м'ясо птиці стає жирним, ніжним, з приємним смаком, але не стійким до зберігання.

Великий вплив на якість м'яса мають прийоми первинної обробки дичини і умови її зберігання під час полювання. Обробку дичини треба проводити відразу ж після її добування і в певній послідовності: потрошіння, обробка консервуючими речовинами і охолодження.

 
Полювання на фазана
( 6 Votes )
Написав Володимир КОНОВАЛЬЧУК Переглядів - 4849   
Вівторок, 11 травня 2010 10:18

Полювання на фазанаНавряд чи знайдеться більш цікаве й захоплююче полювання, ніж полювання на фазанів.

 

Справжне полювання на фазанів починається у жовтні, коли виводки зматерніють, у самців з'явиться золотисте пір'я, птахи виберуться із заростей і почнуть вибігати на поле. У вересні фазани харчуються вже насінням злакових рослин, а тому тримаються вдень (з 8.00 до 16.00) і ночують (у кущах або на деревах, особливо там, де багато птахів, рідко на землі) неподалік від ріллі, в заростях, звідки зранку та надвечір виходять у хліби (рідше бур'ян) усім виводком, який налічує 15 і навіть більше молодих птахів (самця біля виводку ніколи не буває). Підняті тут, вони зазвичай летять в очерет, терник, що знаходяться неподалік.

 

 
Фазан - правильне господарювання
( 4 Votes )
Написав Фірма Фазан Переглядів - 3654   
Вівторок, 04 травня 2010 13:14
Фазан - правильне господарюванняНезважаючи на подекуди недостатню чисельність фазана в деяких угіддях, він все одно залишається важливим видом дичини для мисливства, на рівні із куріпкою, зайцем та дикою качкою. Також значне заселення угідь фазаном звичайним свідчить про неабияке зацікавлення цим птахом із боку мисливців. У зв»язку із цим варто актуалізувати правила мисливського господарювання в цьому плані, щоб наша діяльність була якомога ефективнішою.

Щоб успішно господарювати популяціями фазанів надзвичайно важливою є активна і багатостороння годівничо-захисна діяльність, звідси і розпочнемо наш огляд. Метою його з одного боку буде звернення уваги на той факт, що зимова догодівля та випускання в угіддя із годівничих вольєр - не єдині і зовсім не найважливіші заходи.
З іншого боку буде представлено умови, які є вирішальними для кінцевої діяльності.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 10 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com