Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості ловлі карася в червні
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 896   
Вівторок, 18 липня 2017 08:49

Ловля карася в червні

На початку літа рівень води ще досить високий, при цьому карась, особливо якщо мова йде про великі екземпляри, вважає за краще триматися на ділянках глибиною 1,5-2 і більше метрів. Тому не завжди його буває легко дістати. Однак при правильному виборі снастей зробити це завжди можливо. У разі, якщо грамотно підібрати і приманки для його ловлі, шанси домогтися успіху на рибалці будуть дуже і дуже хорошими.На які снасті ловити карася в червніСнасті для ловлі карася в червні потрібно підбирати, виходячи з умов, в яких належить рибалити. Наприклад, ловля карася з човна буде відрізнятися від ловлі на каналі чи на ставку, і тим більше відрізнятиметься вона від платної ловлі Савєльєво. Так:

 • Для риболовлі з човна зручні короткі удильники, укомплектовані інерційними котушками.
 • Для ловлі на ставках в прибережній зоні дрібної рибки добре підійде легка махова вудка або штекерна снасть відповідної довжини.
 • Якщо необхідний більш дальній кидок, можна використовувати довгі махові вудлища - 10 і більше метрів і ті ж штекерні снасті.
 • Матчева вудка підійде в тому випадку, якщо не вистачає довгого махового або штекерного вудилища.
 • Дуже ефективні снасті для ловлі карася - це фідер і пікер. Вони менш популярні, ніж поплавочні вудки, проте з їх допомогою можна ловити рибу дуже успішно, причому середній розмір трофеїв буде вищим. Важкі фідери дозволяють робити закиди на 100 і більше метрів.

 

Приманки та насадки для ловлі карася у червні

Хороший результат можуть принести приманки як рослинного, так і тваринного походження. Карась в червні ще не такий вибагливий, як в середині літа, при цьому по холодній воді, як правило, краще працюють тваринні насадки, а в міру прогрівання водойм все більш актуальними стають приманки рослинного походження.

Однак ситуація значно змінюється в залежності від погоди і ситуації на тому чи іншому конкретному ставку, озері, водосховищі або річці, а також переваг риби, які помітно змінюються від водойми до водойми. Тому, вирушаючи на риболовлю, краще взяти з собою якомога більше різних насадок. Обов'язково в арсеналі мають бути:

 

 • мотиль;
 • опариш;
 • черв'як,
 • парені злаки;
 • тісто;
 • мастирка горохова і кукурудзяна.

 

via email

 
Чим підгодовувати і на що ловити сазана та коропа навесні?
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2453   
П'ятниця, 21 квітня 2017 09:11

Особливості ловлі сазана навесніСазан - це теплолюбна риба, яка восени впадає в сплячку, а по завершенні зими виходить з неї і починає годуватися, щоб відновити сили. Незважаючи на те, що в холодній весняній воді цей представник сімейства коропових набагато менш активний, ніж влітку, його можна успішно ловити в цей час року. Щоб домогтися гарних результатів на такій риболовлі, насамперед необхідно правильно вибрати підгодовування, наживки та насадки. Наведені нижче рекомендації також можна використовувати при ловлі коропа на платних водоймах.

 
Підгодівля з довготривалою дією
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1003   
Четвер, 29 вересня 2016 19:18

ПрикормкаІснують десятки, а то і сотні варіантів підгодовування. Майже кожен поважаючий себе любитель риболовлі має свої власні рецепти, інші користуються напрацюваннями більш досвідчених колег. Однак не всі з існуючих рецептів однаково ефективні. Автори рідко говорять про основне завдання підгодовувань: як можна довше утримувати рибу в місці ловks. Що для цього потрібно і як це зробити?

 
Особоливості ловлі риби на макарони
( 1 Vote )
Написав Євген К. Переглядів - 1218   
Понеділок, 12 вересня 2016 07:55

Особливості ловлі риби на макарониЛовля на макарони та інші макаронні вироби здавна користується популярністю у рибалок-любителів. Такі насадки прості в приготуванні, добре зберігаються в процесі риболовлі, але головне - на них клює більшість нехижих риб. Ловити на макаронні вироби можна як на звичайну поплавкову вудку, так і на донку. На донну снасть, до речі, трапляється дуже пристойна риба. Зокрема, велика плотва, лящ, густера і ялець. Клюють на макаронні вироби і карась з коропом.

 
Кілька правил ефективної підгодівлі
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1080   
Четвер, 04 серпня 2016 16:24

ПрикормкаПідгодовування - далеко не така проста справа, як здається з першого погляду. Прикормка повинна "працювати". Для цього треба правильно приготувати її і не підкидати в водойму наосліп і навмання.

 
Особливості ловлі риби на пшеницю
( 1 Vote )
Написав via email Переглядів - 1965   
Середа, 20 липня 2016 17:37

Особливості ловлі риби на пшеницюПарена пшениця - одна з найпродуктивніших насадок для ловлі мирних риб. Її перевага в тому, що, по-перше, на цю насадку клює абсолютна більшість коропових, що мешкають в наших водоймах. По-друге, і це величезний плюс, готувати її дуже легко. До того ж пшениця добре тримається на гачку, тим самим, на відміну від тіста, каш та інших «м'яких» насадок, помітно знижуючи кількість порожніх клювань, особливо на течії. До того ж, періодично підкидаючи парену пшеницю в ділянку ловлі, вдається заманити і утримувати рибу тривалий час, що важливо для гарного улову. І ще одна, не мало важлива перевага, дрібнота, зазвичай, на пшеницю не клює - на неї клюють тільки солідні екземпляри.

 
Особливості приготування підгодівлі для ловлі ляща
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 1540   
Вівторок, 28 червня 2016 08:09
ЛящЛящ - одна з найпопулярніших мирних риб на яку ведуть цілеспрямоване полювання багато любителів ловлі на донки, поплавочні вудки, фідер. У ляща гарні розвинені смакові рецептори, та й з нюхом все в порядку. Так що, підгодовування для ляща грає першорядну роль в загальному успіху "лящиної" риболовлі. Сьогодні будемо говорити про особливості підгодовування ляща і власне, про рецепти саморобної прикормки для його успішної ловлі.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 44

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com