Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Форель (Salmo Pall)
( 13 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 14377   
П'ятниця, 08 серпня 2008 16:46

forel1.jpgФорель (Salmo Pall.), прісноводний рід риб родини лососевих. На Україні поширені 2 види: форель струмкова (S. trutta morpha faris Pall.) у гірських водоймах Карпат, Криму; довжина до 37,5 см, вага до 0,8 кг (іноді до 2 кг); живиться безхребетними та дрібною рибою; форель райдужна (S. irideus Pall.), довжина до 90 см, вага до 1,6 кг. Здавна акліматизована в Україні. Обидва види форелі — об'єкти розведення в холодноводних ставкових господарствах і спортивного рибальства.

 
ЩУКА (Esox lucius L)
( 14 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4333   
П'ятниця, 08 серпня 2008 16:13

shuchuka.jpgПо своей хищности, повсеместному распространению и величине, которой уступает только далеко не столь многочисленному сому, щука, несомненно, составляет одну из наиболее замечательных и на­иболее известных пресноводных пород рыб. Хищность, прожорли­вость и проворство ее вошли в пословицу; она не водится только в небольших стоячих водах и то с многочисленными исключениями.
Почти цилиндрическое туловище оканчивается огромной длинной и плоской головой, имеющей вид челнока, с выдающейся нижней челюстью; широкая пасть ее усеяна сверху и снизу сплош­ными острыми скрестившимися зубами.

 
Весняна ловля на боковий кивок
( 0 Votes )
Написав Євген Кузнєцов Переглядів - 997   
Вівторок, 12 травня 2015 09:44

Весняна ловля на боковий кивокЛовля на мормишку прекрасно себе зарекомендувала в будь-який час року. Але весняна ловля на мормишку з боковим кивком має ряд переваг. Наприклад, на ставках та водосховищах ще може бути лід, на який виходити просто страшно. І, тим не менш, семи-восьми метрове, легке карбонове вудилище дозволяє обловити прибережні незамерзаючі лунки, промоїни, причому досить успішно. Тала вода, що стікає в лунки, і прибережні струмочки багаті киснем і тому притягують до себе рибу краще будь-якої прикормки. У цих же місцях вже починають підводну суєту різні рачки і личинки. Рибалкам з традиційними зимовними снастями тут робити вже нічого, будь-яка риболовля може виявитися останньою, а на вудку з боковим кивком - будь ласка.

 
Ловля на живця в проводку
( 0 Votes )
Написав Хмельницький риболовний клуб Переглядів - 869   
П'ятниця, 06 березня 2015 09:38

Ловля окуня на живця в проводкуЛовля окуня на живця в проводку на сьогоднішній момент мабуть екстра ефективний спосіб! Правда далеко не найблагородніший (не спортивний). Адже для ловлі одного виду риби необхідно принести в жертву іншу. Проте, існують водойми де малька занадто багато і його мусово проріджувати, а з іншої сторони не всі ж рибалки спортмени...

 
Ловля окуня на живця
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1557   
Четвер, 22 травня 2014 10:18

Ловля окуняОкунь - хижа риба. Але чи завжди при полюванні за ним ми приймаємо в розрахунок ту обставину, що харчується він переважно дрібною рибкою? У будь-якій водоймі вона є для нього звичним, найбільш доступним і ласим кормом. Саме з урахуванням цієї особливості смугастого хижака у нас здавна, як по відкритій воді, так і в зимовий період, широко практикується ловля поплавковою вудкою на дрібного живця («малька»).

У наші дні при достатку штучних приманок, що імітують риб'ячу дрібноту (міні-блешні, твістери, пластикові рибки, воблери і т.п.), таку ловлю на перший погляд можна кваліфікувати як свого роду анахронізм. Проте, у неї є чимало шанувальників і серед сучасних рибалок.

 
Ловля судака з човна в схил
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 2013   
Четвер, 22 серпня 2013 11:47

Ловля судака з човна схилЧи існує спосіб, за допомогою якого судаків вдається ловити одного за іншим? Звичайно, це ловля з човна в схил. Така техніка ловлі судака оформилася в Голландії, і з часом по всій Західній Європі стали ловити судака в схил. Поряд з уловистістью існує ще одна причина надзвичайної популярності, ловлі судака в схил. Простота - варто лише прив'язати до жилки приманку, наприклад віброхвіст на джиг-голівці, і можна ловити.Проте ловля судака в схил проста лише на перший погляд і тут, як і у будь-якому іншому методі риболовлі існують свої ньюанси та секрети, знання яких допомагає ловити судака більш успішно. Тому, хто бажає ловити в схил, необхідно засвоїти одне правило: слід тримати приманку поблизу дна, де зачаїлися судаки. Якщо ловити навмання і тримати приманку впівводи, не отримаєш ні єдиної покльовки. Виявивши багатообіцяюче місце, наприклад брівку, я ставлю човен так, щоб мати можливість повільно йти на електромоторі проти вітру, або течії і ретельно обловлювати цю точку. 

 
Ловля білого амура на листя капусти
( 10 Votes )
Написав fishingtips Переглядів - 7164   
П'ятниця, 17 серпня 2012 14:45

Ловля Білого АмураВідомий своєю обережністю Амур відноситься до числа «травоїдних» мешканців водойм. Причому риба ця досить вибаглива як до снасті, так і до наживки.

Часом спроби використати в якості наживки звичну для нього рослинну їжу не приносять успіху, в зв'язку з чим, рибалки зважилися на експерименти з капустою. І, судячи з усього, не дарма.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 33

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com