Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Ловля щуки на початку сезону зимової рибалки
( 1 Vote )
Написав Андрій Яншевський Переглядів - 508   
Четвер, 26 грудня 2013 13:46

Щука на початку зимиПочинати сезон зимової рибалки з ловлі хижака цілком логічно, оскільки саме зараз є дуже велика вірогідність хорошого клювання. Традиційно за щукою полюють з жерлицями. Немає сенсу в подробицях описувати снасть і тактику, але на декількох аспектах я б акцентував увагу.


На невеликих водоймах, де лід стає раніше, ніж на всіх інших, глибина зазвичай не перевищує трьох метрів. Щука в таких водоймах зосереджена на більш дрібних ділянках, починаючи від урізу очерету і до глибини метр. На великій акваторії деяка частка хижака, причому великого, може стояти на поливах, але близько зламів дна.

 
Прикормка для крижаної води
( 0 Votes )
Написав Анатолій Маілков Переглядів - 347   
Вівторок, 17 грудня 2013 10:54

Прикормка для крижаної водиЗа активністю риби і погодних умов період безпосередньо перед зимою часто характеризується як найбільш складний період для риболовлі. Але якщо ловля різних хижаків на спінінг, або на живця має достатню визначеність - ця риба концентрується на локальних глибинних ділянках водойм, то у рибалок з вудкою виникають серйозні проблеми. Вони пов'язані з тим, що біла риба відійшла далеко від берегів, а головне - її стало важко активізувати, без чого не буває хорошого кльову.


Практично в будь-який час року, щоб поліпшити результати риболовлі з вудкою або сучасною донною снастю, необхідно зібрати якомога більше риби в місці ловлі - це посилює харчову конкуренцію на обмеженій ділянці водойми, що в результаті робить клювання частішими і вірними навіть не на найкращу насадку. Для створення такого ефекту в арсеналі рибалки є тільки один вірний засіб, який називається прикормкою. Проте, залежно від сезону, стан водного середовища, поведінки певної риби, прикормкою треба користуватися вміло і акуратно, щоб не отримати результат, зворотний бажаному.

 
Стояти чи шукати?
( 2 Votes )
Написав Борис Кузнєцов Переглядів - 463   
Вівторок, 17 грудня 2013 10:40

Зимова ловля судака, стояти чи шукати?Відповісти на це питання найпростіше, якщо в полі зору знаходиться велика кількість рибалок, розосереджених по акваторії. У цьому випадку досить поспостерігати за іншими, з'ясовуючи, хто з них ловить більше: ті що затримуються на одному місці, чи активні рибалки, які часто бурять нові лунки.


Набагато складніше з'ясувати, як краще ловити, якщо на водоймі опиняєшся зовсім один. У цьому випадку відповідати на поставлене запитання доводиться методом проб і помилок, спираючись на знання водойми. Наведу кілька прикладів зі своєї практики, що ілюструють різні стратегії пошуку судака на мілинах.

 
Робота над помилками
( 0 Votes )
Написав Андрій Думчев Переглядів - 369   
Понеділок, 09 грудня 2013 18:53

Андрій ДумчевНезабаром перший лід. У повітрі вже кружляють перші білі мухи, а калюжі до ранку покриваються тонкою крижаною скоринкою. Душа вже проситься на снігові крижані простори, і просто немає сил чекати, коли ж прийде ця пора. Але є одна важлива справа, а саме: перед льодоставом з'їздити на комерційну водойму недалеко від будинку і половити карасів на фідер.Чим хороша риболовля в цей час, так це тим, що не треба вставати ні світ ні зоря. Можна цілком спокійно приїхати до 9 години і абсолютно точно не спізнитися на ранкове клювання. У моїх діях немає ніякої суєти, я не поспішаючи заварюю в термосі гарячу каву, по дорозі заїжджаю в магазин за насадкою, а прибувши на водойму, деякий час ще розмовляю з керуючим про перспективи сьогоднішнього клювання. З його слів, вчора був хороший кльов карася і, як не дивно, коропа. Майнула думка: клює вчора і завтра ... невже поїду ні з чим? Сплативши путівку, заїжджаю на стоянку.

 
Як я став браконьєром
( 9 Votes )
Написав Івано-Франківський тижневик "Репортер" Переглядів - 999   
Середа, 04 грудня 2013 10:59

Як я став браконьєромПовівся я в цій історії як останній лох. А лохів наша держава не любить. Ні, не так. Таки любить. Регулярно й на повну котушку…

 

Отже, стояв сонячний день 7 травня, третій день Великодня, коли їсти вже не хочеться, а зайнятись нічим.

 

Пан Табачник оголосили цей день навчальним, тож двоє моїх дітей вирушили до школи. Дружина щось робила на кухні, а я нудився. Тут дружина й запропонувала сходити на озеро з вудкою. Подумав: а чом би й ні? І це була моя перша помилка. Ні, я знав, що нерест, чув по радіо про Дністер, але й чув, що на один гачок ловити можна. Інформація ж про міське озеро пройшла повз мене.

 

 
Кілька способів фарбування жилки
( 0 Votes )
Написав Sulik Переглядів - 422   
Четвер, 31 жовтня 2013 20:13

Фарбування жилкиУ практиці сучасної риболовлі  бувають випадки коли  доводиться вдаватися до допомоги кольорової жилки. Але, на жаль, навіть сьогодні знайти кольорову жилку в продажі проблематично. Тому існує кілька способів її фарбування.

 

Якщо ви опинитеся в якомусь господарському магазині, то обов'язково зверніть увагу на наявність синтетичного барвника «Елегант». Цим барвник дуже добре  фарбувати жилку.

 
Удосконалення джигової приманки:плавучий силікон
( 1 Vote )
Написав Sulik Переглядів - 505   
Четвер, 31 жовтня 2013 19:55

Плаваючий силіконПрактично всі силіконові приманки швидко тонуть. В залежності від умов ловлі це може бути як плюсом, так і величезним недоліком. Наприклад швидкотонучий силікон практично неможливо використовувати в зарослих травою водоймах, або в місцях де глибина не велика, а дно дуже засмічене гілками, листям і т.п. Тому ми пропонуємо вам ознайомитися з методикою удосконалення джигової приманки, яка додасть силікону плавучість. Це може значно розширити можливості рибалки.


Отже, для початку потрібно обзавестися плавучим матеріалом, який би утримував приманку на плаву. Це може бути звичайний пінопласт, але в нашому випадку ним користуватися незручно. Найкраще використовувати екструдований пінополістерол, або, як його ще називають - екструдер. Його структура щільна і однорідна, але при цьому він такий же легкий і плавучий.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Банер

Powered by HuntingUkraine.com