Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Банер
Ловля судака з човна в схил
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 791   
Четвер, 22 серпня 2013 11:47

Ловля судака з човна схилЧи існує спосіб, за допомогою якого судаків вдається ловити одного за іншим? Звичайно, це ловля з човна в схил. Така техніка ловлі судака оформилася в Голландії, і з часом по всій Західній Європі стали ловити судака в схил. Поряд з уловистістью існує ще одна причина надзвичайної популярності, ловлі судака в схил. Простота - варто лише прив'язати до жилки приманку, наприклад віброхвіст на джиг-голівці, і можна ловити.Проте ловля судака в схил проста лише на перший погляд і тут, як і у будь-якому іншому методі риболовлі існують свої ньюанси та секрети, знання яких допомагає ловити судака більш успішно. Тому, хто бажає ловити в схил, необхідно засвоїти одне правило: слід тримати приманку поблизу дна, де зачаїлися судаки. Якщо ловити навмання і тримати приманку впівводи, не отримаєш ні єдиної покльовки. Виявивши багатообіцяюче місце, наприклад брівку, я ставлю човен так, щоб мати можливість повільно йти на електромоторі проти вітру, або течії і ретельно обловлювати цю точку. 

 
Ловля білого амура на листя капусти
( 10 Votes )
Написав fishingtips Переглядів - 6162   
П'ятниця, 17 серпня 2012 14:45

Ловля Білого АмураВідомий своєю обережністю Амур відноситься до числа «травоїдних» мешканців водойм. Причому риба ця досить вибаглива як до снасті, так і до наживки.

Часом спроби використати в якості наживки звичну для нього рослинну їжу не приносять успіху, в зв'язку з чим, рибалки зважилися на експерименти з капустою. І, судячи з усього, не дарма.

 
Декілька слів про обтяжування самоловних снастей
( 6 Votes )
Написав Роман Дранник Переглядів - 2724   
Понеділок, 21 червня 2010 14:16
Щука на кружокНаскільки часто при лові, так-званими, самоловними снастями приходиться зіштовхуватись з "пустими" клюваннями? Відповідно до рибацької статистики, досить приблизної, біля 40% покльовок хижака на кружки, жерлиці, окуневі підставушки являються нерезультативними. Приватний досвід показує, що при добре відлагоджених снастях кількість таких покльовок ледве перевищує 5%. Причина такої суттєвої різниці - зневажливе відношення більшості рибалок-любителів до гармонійності і збалансованості в механізмі "самоловок".
 
Основи ловлі зі “Сбіруліно”
( 8 Votes )
Написав zbyr@i Переглядів - 9064   
Вівторок, 23 лютого 2010 12:02

Ловля на сбіруліноТрошки історії...

Сбіруліно - один з наймолодших рибальських стилів, з'явився він у ХХ столітті в Італії. Перші шанувальники сбіруліно ловили цієї снастю виключно форель, але потім, усвідомивши можливості цього чудового винаходу, розширили коло своїх інтересів. Тобто говорячи іншими словами, оснастка Сбіруліно дозволяє доставляти невагомі приманки на велику відстань, тому з часом її пристосували для лову не тільки форелі, а й для лову інших хижих риб — як прісноводних, так і морських.

 
Особливості осінньої ловлі карася
( 0 Votes )
Написав Mark Переглядів - 329   
Неділя, 31 серпня 2014 15:20

Особливості ловлі осіннього карасяОсіння ловля карася має свої особливості, це пов'язано в основному з тим, що з початком похолодань карась, як і багато інших риб, міняє свою поведінку. Є водойми, де карась ловиться й узимку, але зазвичай ця риба заривається в мул і впадає в сплячку. Щоб мати змогу пережити довгі зимові місяці, восени карасю необхідно добре годуватися. Осіння ловля карася приваблива ще і тим, що там, де ще недавно клювала лише дрібнота, тепер ловляться справжні великі карасі.

 
Як я став браконьєром
( 9 Votes )
Написав Івано-Франківський тижневик "Репортер" Переглядів - 1080   
Середа, 04 грудня 2013 10:59

Як я став браконьєромПовівся я в цій історії як останній лох. А лохів наша держава не любить. Ні, не так. Таки любить. Регулярно й на повну котушку…

 

Отже, стояв сонячний день 7 травня, третій день Великодня, коли їсти вже не хочеться, а зайнятись нічим.

 

Пан Табачник оголосили цей день навчальним, тож двоє моїх дітей вирушили до школи. Дружина щось робила на кухні, а я нудився. Тут дружина й запропонувала сходити на озеро з вудкою. Подумав: а чом би й ні? І це була моя перша помилка. Ні, я знав, що нерест, чув по радіо про Дністер, але й чув, що на один гачок ловити можна. Інформація ж про міське озеро пройшла повз мене.

 

 
Шлях коропа
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 556   
Понеділок, 21 жовтня 2013 19:50

Шлях коропаЩо таке рибальський пресинг?

Це жахливо важке питання, так як варіантів тлумачення цього терміна може бути величезна безліч, як прямих так і непрямих. Дозвольте мені пояснити свою думку. Короп, який ніколи не був спійманий, також схильний до впливу пресингу, так як може відчувати небезпеку у вигляді шуму на березі, незрозумілих предметів у воді і навіть у вигляді сигналів небезпеки переданих іншими особинами. Короп у своєму середовищі відчуває себе "як риба у воді" і знає всі самі затишні і віддалені куточки в своєму будинку. Деякі місця водойми він може відвідувати нерегулярно, але ви можете поставити ваш останній долар на те, що він моментально відчує недобре, якщо щось не зовсім так, як має бути.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 28

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися

Powered by HuntingUkraine.com