Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Кілька способів фарбування жилки
( 0 Votes )
Написав Sulik Переглядів - 341   
Четвер, 31 жовтня 2013 20:13

Фарбування жилкиУ практиці сучасної риболовлі  бувають випадки коли  доводиться вдаватися до допомоги кольорової жилки. Але, на жаль, навіть сьогодні знайти кольорову жилку в продажі проблематично. Тому існує кілька способів її фарбування.

 

Якщо ви опинитеся в якомусь господарському магазині, то обов'язково зверніть увагу на наявність синтетичного барвника «Елегант». Цим барвник дуже добре  фарбувати жилку.

 
Удосконалення джигової приманки:плавучий силікон
( 1 Vote )
Написав Sulik Переглядів - 414   
Четвер, 31 жовтня 2013 19:55

Плаваючий силіконПрактично всі силіконові приманки швидко тонуть. В залежності від умов ловлі це може бути як плюсом, так і величезним недоліком. Наприклад швидкотонучий силікон практично неможливо використовувати в зарослих травою водоймах, або в місцях де глибина не велика, а дно дуже засмічене гілками, листям і т.п. Тому ми пропонуємо вам ознайомитися з методикою удосконалення джигової приманки, яка додасть силікону плавучість. Це може значно розширити можливості рибалки.


Отже, для початку потрібно обзавестися плавучим матеріалом, який би утримував приманку на плаву. Це може бути звичайний пінопласт, але в нашому випадку ним користуватися незручно. Найкраще використовувати екструдований пінополістерол, або, як його ще називають - екструдер. Його структура щільна і однорідна, але при цьому він такий же легкий і плавучий.

 
Порівняльний аналіз ефективності поплавочних методів ловлі риби
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 375   
Середа, 30 жовтня 2013 15:31

Порівняння ефективності поплавкових методів ловліІ в спорті і на любительській риболовлі ловля відбувається в самих різних умовах. Залежно від вітру, глибини водойми, наявності течії, виду та розміру риби - ефективність того чи іншого способу поплавкової ловлі змінюється. І іноді змінюється настільки значно, що може взагалі виникнути питання про доцільність застосування даного способу ловлі риби.


Порівняння 1: контроль над насадкою, або управління снастю


Ефективність контролю в першу чергу пов'язана з довжиноюжилки, вимірюваної від кінчика вудилища до поплавця. Поза всякою конкуренцією тут "штекер". Контроль над насадкою тут практично повний, можна утримувати її на одному місці навіть на сильній течії, можна здійснювати проводку в будь-якому напрямку, під будь-яким кутом.

 
Фідерні годівнички (частина 2)
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 424   
Вівторок, 29 жовтня 2013 18:09

Відкриті фідерні годівниціВ продовження нашої розмови про фідерні годівниці, розглянемо деякі найбільш поширені види годівниць.

 

Open-end feeder - відкрита фідерна годівниця

 

Найбільш універсальний і поширений тип годівниці, її обов'язково варто мати у своєму арсеналі і досвідченому і починаючому рибалці. Можна навіть сказати, стандарт де - факто для фідера. Розрахована, зазвичай, на закид середньої дальності. Як правило, всі годівниці підвантажені.

 

 
Фідерні годівнички (частина 1)
( 0 Votes )
Написав Mark Переглядів - 317   
Вівторок, 29 жовтня 2013 17:28

Фідерні годівничкиГоловні вимоги дофідерної годівниці - якісна сітка, надійне кріплення вантажу, наявність вбудованого вертлюжка для кріплення до жилки. На жаль, годівниць знадобиться досить багато, якщо ви не прихильник ловлі в одному-єдиному місці. Та й у цьому випадку в різний час розкид може досягати 20 і більше грам. Пам'ятайте, годівниці - витратний матеріал. Для початку діапазону між сусідніми вагами в 10 грам цілком вистачить.

 
Де ловити окуня восени
( 2 Votes )
Написав via e-mail Переглядів - 383   
Понеділок, 28 жовтня 2013 18:20

Де ловити окуня осіннюХочу загострити увагу на тому, що мова йде не про якийсь універсальний рецепт суперуспішної ловлі окуня восени, насамперед тому, що такого рецепту не існує в природі. Будь-яка місцевість - це як книга, уважно прочитана чи ні. Словом, я розповім про деякі свої спостереження щодо поведінки окуня восени, та техніку і тактику його ловлі. Сподіваюся, це допоможе швидше розібратися на новій місцевості.

 

 
Шлях коропа
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 386   
Понеділок, 21 жовтня 2013 19:50

Шлях коропаЩо таке рибальський пресинг?

Це жахливо важке питання, так як варіантів тлумачення цього терміна може бути величезна безліч, як прямих так і непрямих. Дозвольте мені пояснити свою думку. Короп, який ніколи не був спійманий, також схильний до впливу пресингу, так як може відчувати небезпеку у вигляді шуму на березі, незрозумілих предметів у воді і навіть у вигляді сигналів небезпеки переданих іншими особинами. Короп у своєму середовищі відчуває себе "як риба у воді" і знає всі самі затишні і віддалені куточки в своєму будинку. Деякі місця водойми він може відвідувати нерегулярно, але ви можете поставити ваш останній долар на те, що він моментально відчує недобре, якщо щось не зовсім так, як має бути.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 27

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Банер
 

Powered by HuntingUkraine.com