Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Судак (Lucioperca)
( 8 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 6633   
Понеділок, 11 серпня 2008 12:42

sudak_2.jpgВ промышленном отношении судак, бесспорно играет первую роль между всеми колючеперыми рыбами. Наружность его извест­на каждому. Он легко узнается по своему удлиненному телу и длин­ному, заостренному рылу, придающему ему некоторое сходство со щукой, к которой он приближается и своей хищностью. Челюсти судака  вооружены  сильными  клыковидными  зубами,  между  которыми находятся мелкие. Спина зеленовато-серая, брюхо белое, на боках туловища находятся большие, буровато-серые пятна, ко­торые часто образуют 8—10 правильных поперечных полосок; спин­ные плавники и хвостовой покрыты рядами темных пятнышек.

 
Вугор (Anguilla anguilla S)
( 11 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 9158   
П'ятниця, 08 серпня 2008 17:02

ugor.jpg

Эта замечательная рыба с первого взгляда имеет сходство со змеей. Длинное тело угря почти совер­шенно цилиндрическое, только хвост слегка сжат с боков, особен­но ближе к концу. Голова у него небольшая, спереди немного при­плющенная, с более или менее длинным и широким носом. Обе че­люсти, из которых нижняя немного длиннее верхней, усажены мелкими, острыми зубами.

 
Форель (Salmo Pall)
( 13 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 14707   
П'ятниця, 08 серпня 2008 16:46

forel1.jpgФорель (Salmo Pall.), прісноводний рід риб родини лососевих. На Україні поширені 2 види: форель струмкова (S. trutta morpha faris Pall.) у гірських водоймах Карпат, Криму; довжина до 37,5 см, вага до 0,8 кг (іноді до 2 кг); живиться безхребетними та дрібною рибою; форель райдужна (S. irideus Pall.), довжина до 90 см, вага до 1,6 кг. Здавна акліматизована в Україні. Обидва види форелі — об'єкти розведення в холодноводних ставкових господарствах і спортивного рибальства.

 
ЩУКА (Esox lucius L)
( 14 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4365   
П'ятниця, 08 серпня 2008 16:13

shuchuka.jpgПо своей хищности, повсеместному распространению и величине, которой уступает только далеко не столь многочисленному сому, щука, несомненно, составляет одну из наиболее замечательных и на­иболее известных пресноводных пород рыб. Хищность, прожорли­вость и проворство ее вошли в пословицу; она не водится только в небольших стоячих водах и то с многочисленными исключениями.
Почти цилиндрическое туловище оканчивается огромной длинной и плоской головой, имеющей вид челнока, с выдающейся нижней челюстью; широкая пасть ее усеяна сверху и снизу сплош­ными острыми скрестившимися зубами.

 
Весняна ловля на боковий кивок
( 0 Votes )
Написав Євген Кузнєцов Переглядів - 1125   
Вівторок, 12 травня 2015 09:44

Весняна ловля на боковий кивокЛовля на мормишку прекрасно себе зарекомендувала в будь-який час року. Але весняна ловля на мормишку з боковим кивком має ряд переваг. Наприклад, на ставках та водосховищах ще може бути лід, на який виходити просто страшно. І, тим не менш, семи-восьми метрове, легке карбонове вудилище дозволяє обловити прибережні незамерзаючі лунки, промоїни, причому досить успішно. Тала вода, що стікає в лунки, і прибережні струмочки багаті киснем і тому притягують до себе рибу краще будь-якої прикормки. У цих же місцях вже починають підводну суєту різні рачки і личинки. Рибалкам з традиційними зимовними снастями тут робити вже нічого, будь-яка риболовля може виявитися останньою, а на вудку з боковим кивком - будь ласка.

 
Ловля на живця в проводку
( 0 Votes )
Написав Хмельницький риболовний клуб Переглядів - 940   
П'ятниця, 06 березня 2015 09:38

Ловля окуня на живця в проводкуЛовля окуня на живця в проводку на сьогоднішній момент мабуть екстра ефективний спосіб! Правда далеко не найблагородніший (не спортивний). Адже для ловлі одного виду риби необхідно принести в жертву іншу. Проте, існують водойми де малька занадто багато і його мусово проріджувати, а з іншої сторони не всі ж рибалки спортмени...

 
Ловля окуня на живця
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1648   
Четвер, 22 травня 2014 10:18

Ловля окуняОкунь - хижа риба. Але чи завжди при полюванні за ним ми приймаємо в розрахунок ту обставину, що харчується він переважно дрібною рибкою? У будь-якій водоймі вона є для нього звичним, найбільш доступним і ласим кормом. Саме з урахуванням цієї особливості смугастого хижака у нас здавна, як по відкритій воді, так і в зимовий період, широко практикується ловля поплавковою вудкою на дрібного живця («малька»).

У наші дні при достатку штучних приманок, що імітують риб'ячу дрібноту (міні-блешні, твістери, пластикові рибки, воблери і т.п.), таку ловлю на перший погляд можна кваліфікувати як свого роду анахронізм. Проте, у неї є чимало шанувальників і серед сучасних рибалок.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 34

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com