Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Плотва взимку
( 12 Votes )
Написав С. А. Сидоров Переглядів - 5313   
Вівторок, 15 грудня 2009 09:54

Плотва, пліткаЗ першим льодом плітку можна виявити в самих різних місцях водойми: у зарослях очерету, на обмілинах, гірках, звалах в глибину. З початком розкладу підводної
флори вона прагне по можливості (залежить від характеру водойми) покинути зону літоралі і її частіше можна виявити на більш глибоких місцях. Але якщо зима не холодна і заморозки змінюються тривалими відлигами, то при лові поблизу очерету можна несподівано для себе впіймати досить велику рибу. При ловлі на водоймах з стоячою водою це особливо часто трапляється на ділянках впадання струмків. У теплі дні при ловлі на річках плотва зазвичай починає непогано брати в затоках, але й там вона намагається розташуватися недалеко від основної течії. У принципі така «весняна» локалізація характетерна не тільки для плотви, але і для більшості мешканців наших водойм. Слід тільки пам'ятати про те, що крига на ділянках з течією у відлигу дуже ненадійна, і краще в такі дні виїжджати на риболовлю з пешнею.

 

 
На ляща взимку!
( 11 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4446   
Вівторок, 08 грудня 2009 13:03
На ляща взимку!Зазвичай ляща ловлять на глибоких ділянках, причому взимку тактика лову цього виду риб більш різноманітна, ніж влітку. Ймовірно, це пояснюється тим, що вкрита кригою водойма, забезпечує можливість активного пошуку риби з найменшими фізичними витратами, тому що переміщатися по такій водоймі набагато простіше, ніж влітку на  човні з веслами.
 
Готуємось до першого льоду
( 10 Votes )
Написав Володимир Струєв Переглядів - 3662   
Понеділок, 30 листопада 2009 12:57
Зимова рибалкаВудка
Вудка для лову на мормишку повинна добре вкладатися в долоню і бути досить легкою, з нетеплопровідного матеріалу, оскільки рибалити часто доводиться, тримаючи її голою рукою. Можна, звичайно, ловити в рукавицях, але приблизно з таким же успіхом, як грати на роялі в рукавичках. Гарна зимова вудка стає як би продовженням руки рибалки, тонким інструментом. Після багатьох років практичного лову на водоймах, виготовивши і перепробувавши кілька десятків моделей, я прийшов, як і багато моїх друзів по аматорській та спортивній риболовлі, до одного типу вудки, просто званої "балалайкою". Це не мій винахід, а плід геніальної фантазії одного з відомих московських рибалок. "Балалайка", на мою думку, найбільш універсальна і годиться для лову як на мілководді, так і на глибині.
 
Світло, лід і поведінка риби
( 14 Votes )
Написав Rybalov Переглядів - 5939   
Четвер, 12 листопада 2009 16:21

Зимова рибалкаЗначення світла в житті тварин важко переоцінити. Світло "панує" над усіма іншими екологічними факторами. Ні один фактор середовища не зазнає таких змін, як освітленість: протягом доби  інтенсивність світла змінюється в десятки мільйонів разів (від сотень люксів до десятих  частин люкса).


По своїй інтенсивності та тривалості освітленість грає для водних живих організмів роль сигналу початку якихось змін у навколишньому середовищі (наступ ранку, ночі, початок прогріву води і т. д.), що призводить до зміни поведінки риби.

 
Осінні турботи любителя зимової рибалки
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4142   
П'ятниця, 23 жовтня 2009 09:59

Зимова рибалкаПід кінець осені рибалці, мабуть, саме час подумати про те, щоб запастися наживкою для майбутньої ловлі риби з льоду. У тих районах, де трапляються ще теплі деньки, можна заготовити про запас і хробака, і опариша, і мотиля, та іншу популярну літню насадку.

 
Ловимо на балансир - горизонтальну приманку...
( 19 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 9054   
Середа, 21 січня 2009 15:47

Зимова риболовля

Балансир - це об'ємна приманка схожа на справжню маленьку рибку, має незвичайні горизонтальні об'єми і є приманкою для зимового блесніння, з впаяними з переду та заду одинарними крючками, з висячим трійником під черевом, і петлею на шиї для кріплення волосіні. На відміну від звичайної  блешні, яка працює тільки на підйом і падіння, балансир здійснює горизонтальні рухи. Для хижої риби  горизонтальні рухи, як і для усього підводного світу, більш звичні, ніж стрибки вгору і вниз, це менше насторожує рибу і спричиняє у хижака бажання атаки.

Взагалі таку приманку називають по різному: коромислом, зимовим воблером, поперечною блешнею, балансиром і блешнею-балансиром. Остання назва найбільш точно відображає суть конструкції.

 
Зимова рибалка
( 42 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 12148   
Середа, 17 грудня 2008 15:59

Зимова рибалка Зима, сніг і морози не стають перешкодою для рибалок. Деякі з них спаковують свої снасті до теплішої пори, але чимало з нетерпінням чекають морозів та міцної криги. Як і для нас, для риби зима пов’язана зі зниженням температури звичного для неї середовища – води. Деякі з видів теплолюбні і на зиму впадають у сплячку, інші – не відчувають дискомфорту і взимку. Наприклад, форель нереститься в листопаді, а минь (він єдиний з тріскових водиться в річках і озерах) взагалі добре почувається лише в холодній воді, нереститься в січні-лютому, а на літо впадає в сплячку. Однак взимку вся риба стає млявою, менш активно рухається, і тому ловити її важче.

 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 Наступна > Кінець >>

сторінка 44 з 45

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com