Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Фотополювання на ведмедя
( 2 Votes )
Написав via email Переглядів - 5635   
Неділя, 31 серпня 2014 16:59

Фотополювання на ведмедяНе жіноча це справа, мисливські байки травити, але, сподіваюся, чоловіки пробачать мені мою сміливість. Я просто впевнена, що чоловік так і не збереться розповісти про цей кумедний і повчальний епізод зі своєї біографії.

 
Як здобути глухаря за допомогою пательні?
( 3 Votes )
Написав via email Переглядів - 5975   
Субота, 16 серпня 2014 09:07

Напевно, великою мірою популярність полювання чи риболовлі в сучасному світі завдячують різноманітним ловецьким історіям, що мають місце в житті ловця. Чого тільки не трапляється з нашим братом і яких лише байок не наслухаєшся біля багаття в душевній компанії. Однією з таких історій, яку ми в своїй компанії згадуємо мало не кожного полювання, я хотів би поділитись з шановним колективом порталу "Ловецтво України".  

 
За двома гусьми
( 5 Votes )
Написав Іван Касаткін Переглядів - 6362   
Середа, 17 липня 2013 13:13

Всі добре знають, що полювати відразу за двома зайцями - нічого не здобути. Знають, чим закінчилася історія веселих гусей, що жили у бабусі. Можливо, навіть читали, як полював на диких гусей з бочки Остап Вишня з приятелем.

 

Про справжніх мисливців і говорити нічого: їм то, вже точно відомо, що обережніше і міцніше на рану, ніж гусак, птиці немає.


Знав про все це і я, так, що ж з того, коли наука не чіплялась. Адже говорив же колись дядько, не поминай на полюванні чорта ... Він під любим корчем виявитися може, вуха розвісить і чекає, коли його покличуть...

 
За пазухою у Діани
( 8 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 8733   
Середа, 16 лютого 2011 15:56

Кажуть, що свідоме людство ділиться на мисливців і їхній резерв. Решта – публіка, яка не відає, навіщо прийшла на світ. Так от перші нещодавно отримали вагомий подарунок: завдяки видавництву “Сполом” вперше у Львові побачила світ збірка мисливських оповідок відомого гумориста Володимира Пальцуна . У книзі зібрано історії, в яких часом важко вирізнити “чисту” правду від побрехеньок чи суцільних вигадок.

 
Львівську Діану убезпечили від грипу
( 5 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11990   
Понеділок, 16 листопада 2009 11:31

Львівську Діану убезпечили від грипуЛьвівську Діану убезпечили від грипу.

 

У всіх міфах та легендах завжди відзначалась дивовижна природна врода Діани. У наш час з питаннями краси легше, можна підкорегувати недоліки, скажімо тут -> контурная пластика Киев, а у прадавні часи про це вирішувала лише матінка природа.

 
На тетеруків
( 8 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 12203   
Понеділок, 05 жовтня 2009 10:47
На тетеруківСпочатку про сам предмет – про птаха. Тетерук – за псевдонімами – тетерюк, тетеря, косач, тетервак, – як твердить мисливська література, належить до борової дичини. Любить він, значить, хащі, а тому й боровий.
 
Солодке пізнання світу
( 7 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 10652   
Понеділок, 05 жовтня 2009 10:39
Мій давній знайомий Федір Іванович, або просто вуйко Федір, – завзятий мисливець. Він з тих натур, що напередодні полювання не можуть спокійно ходити, під час розмови відкручують вам на піджаку ґудзики, а вночі, сіючи жах і смуток у сім’ї, в котрий раз випробовуючи спусковий механізм. Людина в такі дні, як сказав сусід-науковець, кримінально-вулканічна.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com