Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Гумор - Охотник убил огромного кабана
( 2 Votes )
Написав WEST Переглядів - 10268   
П'ятниця, 13 лютого 2009 01:53

На звук выстрела пришел егерь и потребовал предъявить лицензию на отстрел.
Охотник ответил, что лицензии у него нет, поэтому лесник решил доставить его вместе с убитым кабаном в город в милицейский участок для разборок.

 
Як варити і їсти суп із дикої качки
( 42 Votes )
Написав Остап Вишня Переглядів - 26024   
П'ятниця, 13 лютого 2009 01:48

М. Г. Рильському
Був такий славнозвісний орнітолог Мензбір, який на підставі багатолітніх спостережень і наукових досліджень остаточно визначив, що дикі качки, крім базару, водяться ще по лугових озерцях та по очеретах і тихих-тихих плесах, по річках-колисках смарагдової Батьківщини нашої Радянської...
Словом, ви поїхали на лугові озера, на очерети й на тихі-тихі плеса...
Само собою розуміється, що ви берете з собою рушницю (це така штука, що стріляє), набої і всілякий інший мисливський реманент, без якого не можна правильно націлятись, щоб бити без промаху, а саме: рюкзак, буханку, консерви, огірки, помідори, десяток укруту яєць і стопку... Стопка береться для того, щоб було чим вихлюпувати воду з човна, коли човен тече...

 
Гумор. Двоє мисливців пішли на кабана
( 5 Votes )
Написав Ostt Переглядів - 13315   
П'ятниця, 13 лютого 2009 01:41

Двоє мисливців пішли на кабана. Наступного дня один з них повертається, ледве пересуваючись з тушею кабана на горбу . Побачивши, що його приятеля поруч немає, жителі села його запитують:
- Миколо, а де Петрович?

 
Гризоти райських манівців . (Мисливські глузи)
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 14721   
Вівторок, 03 лютого 2009 16:51

Якось незручно починати оповідь з лайки. Незручно, кепсько і брутально. А з другого боку, не можна бути таким чемним чистоплюєм. Он у парламенті часом вже до п’ятої хвилини ранкового засідання не те що обзивають один одного козлами, а й морду б’ють.

 
Кризи в нашому мезозої. (Мисливські глузи)
( 3 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 11211   
Вівторок, 20 січня 2009 13:38

Почну здалеку. Інакше не можна. Все спочатку далеко, а потім – не позичиш, не втечеш, не сховаєшся, бо все спереду, ззаду і з обох боків. Взяти хоча б таку паскудну потвору, як криза. Колись вона з колежанками гуляла десь за межами краю. Ніби не мала закордонного паспорта, щоб і до нас завернути на часинку, аби ми глянули, що то за почвара. Цікавість, бачте, брала.

 
Під Новий рік на сікача
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 13119   
Вівторок, 15 липня 2008 15:21

palcun-2.jpgЄ категорія громадян, котрим завжди не щастить. Особливо – в ніч із тридцять першого грудня на перше січня. Один зустрічає Новий рік у зіпсованому ліфті. Інший – у темному підвалі, бо спустився туди набрати картоплі для святкової  вечері, а двірник у цей час зачинив на замок двері. Трапляється й так, що невдаха, відкоркувавши пляшку раніше, ніж потрібно, засинає ще у старому році де-небудь у громадському транспорті – в автобусі, трамваї або тролейбусі – і прокидається далеко після півночі на якійсь незнайомій зупинці.

Але як би там не було, всі ці варіанти, на думку Мирона Івановича Димаря, значно приємніші, ніж перебування в новорічну ніч у лікарні. Розваги? Майже ніяких. Прості, мов заячий хвіст, анекдоти, один-другий багатокубиковий укол із тихим вереском і – все. Лежиш, ніби висушений жук у колекції.

 
Злощасна шротина, або Язик мій - ворог мій!
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 18070   
П'ятниця, 04 липня 2008 14:10

Завідуючий відділом, який ще хвилину тому напружено посміхався, удаючи, ніби розуміє кумедність ситуації, раптом спохмурнів.

- Слухайте, Сердюк, сміх сміхом, але анекдотичного тут мало. Твердите, ніби ви дуже досвідчений мисливець і на зброї розумієтеся, як нічний сторож на зорях. Але іще древні казали, що раз, здається, на рік чи на вік рушниця сама стріляє.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com