Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Парки та заповідники
Західне Полісся -Україна підписала угоду про створення спільного заповідника із Білоруссю та Польщею
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5505   
Субота, 29 жовтня 2011 08:56

Міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський підписав Угоду між Урядами України, Білорусії та Польщі про створення транскордонного біосферного резервату «Західне Полісся». Урочисте підписання документу трьома сторонами відбулось 28 жовтня у Клубі Кабінету Міністрів України. Делегацію від Білорусії очолював Володимир Цалко, Міністр природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь, а делегацію від Польщі –Януш Залескі, заступник Міністра навколишнього середовища Республіки Польща. «Дуже важливо те, що три країни об’єднуються на основі спільних цінностей – турботі про природу і навколишнє середовище», – сказав Міністр Микола Злочевський у своєму виступі.

 
«Про реорганізацію Природного заповідника «Розточчя»
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4775   
Неділя, 26 грудня 2010 12:27

Яворівський національний природний паркЗаконністю наказу міністра освіти та науки України Дмитра Табачника за №1032 «Про реорганізацію Природного заповідника «Розточчя» при Національному лісотехнічному університеті України», яким зобов’язано припинити юридичну особу «Природний заповідник «Розточчя» (Львівська обл., Яворівський р-н, с. м. т. Івано-Франкове) шляхом його реорганізації у структурний підрозділ зазначеного університету, зацікавилися прокурора.

 
У Шацькому національному природному парку – новий директор
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5193   
Середа, 09 червня 2010 12:36

Шацький національний природний паркШацький національний природний парк очолив новий директор - Петро Юрчук.

 

Народився Петро Юрчук 24 травня 1961 року у Ківерцях Волинської області у сім'ї службовців. У 1963 році родина Юрчуків переїхала до Шацька, оскільки батьки були направлені на роботу у Шацький учбово-досвідний лісгоспзаг. Після закінчення Шацької середньої школи влаштувався робітником на Венську лісодільницю. У 1979 році вступив до Львівського лісотехнічного інституту, де здобув спеціальність інженера лісового господарства.
 

-----

Якщо Ви цікавитесь активними видами відпочинку, то - активні тури: велотури, каякінг, походи, яхтинг і багато іншого про що Ви тільки можете побажати доступне за допомогою агенства yeti.com.ua.

-----

 
Як захистити Шацькі озера
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5670   
Середа, 19 травня 2010 22:42

У рамках оголошеного Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародного року біорізноманіття на Волині пройшов "круглий стіл" редакції газети "Урядовий кур'єр", Державної служби заповідної справи Мінекології України, Волинської державної телерадіокомпанії, Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Волинській області, проекту ПРООН/ГЕФ "Зміцнення управління та глобальної фінансової стійкості національної системи природоохоронних територій в Україні" на тему "Актуальні проблеми природно-заповідної справи".

 
Про будівництво дороги в рекреаційній зоні національного парку “Святі Гори”
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3235   
Вівторок, 18 травня 2010 23:25

14 травня цього року нами було виявлено, що в 150 кварталі Святогірського природоохоронного відділення національного природного парку "Святі Гори", в зоні регульованої рекреації, відбувається прокладка асфальтованої дороги.

На даний час від пансіонату "Сосновий Бір" вглиб лісу грейдером пройдена ділянка близько 700 м довжиною та шириною близько 8 м. При цьому було пошкоджено або взагалі знищено значну кількість дерев.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 8

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com