Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Парки та заповідники
Зусилля для збереження Шацького національного природного парку
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3033   
Вівторок, 27 жовтня 2009 12:15
збереження Шацького національного природного паркуДо народного депутата України Віктора Олійника звернулися депутати Волинської обласної, Шацької районної рад з проханням негайно втрутитися в ситуацію, пов'язану із загрозою зникнення озер Шацького національного природного парку внаслідок розробки Хотиславського кар'єру. Ця проблема міждержавна, тому вимагає особливо зважених підходів. Адже потрібно провести незалежну міжнародну експертизу, відповідні моніторингові дослідження.
 
Проблеми створення національних природних парків
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 8335   
Четвер, 13 серпня 2009 22:23
НППНаціональні природні парки (НПП) є природоохоронними, рекреаційними, культурно-освітніми, науково-дослідними установами загальнодержавного значення, що створюються з метою збереження, відтворення і ефективного використання природних комплексів та об'єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність та забезпечення умов для організованого відпочинку. НПП належать до природно-заповідного фонду України, мають свої адміністрації і є юридичними особами, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету. Вилучення земель, що надаються НПП у постійне користування, може здійснюватися тільки у разі крайньої необхідності і лише за рішеннями Уряду або Верховної Ради України.
 
Нацпарк для львівських Лозинських?
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 2957   
Вівторок, 28 липня 2009 12:08
Історія зі створенням “Пам’ятки Пеняцької” щораз більше нагадує істерію.
Здається, лише божевільний може не хотіти жити в екологічно чистому навколишньому середовищі, споживати  їжу без шкідливих домішок, і мати здорових дітей. Та, як свідчить дійсність, львів’яни мають на ці речі свій, особливий погляд. В області набуває широкого розголосу  конфлікт довкола створення ще одного національного природного парку -- «Пам’ятки Пеняцької». Цей проект втілює заступник голови Львівської облдержадміністрації  Олександр Ганущин, а його ідея припала до душі і Президенту Віктору Ющенку, який ухвалив цей проект і видав Указ від 01.12.2008 року № 1129/2008  “Про розширення мережі територій національних природних парків та інших природно-заповідних об’єктів” на території Львівської області та  створення національного природного парку “Пам’ятка Пеняцька” (робоча назва -- “Північне Поділля”).
 
Український харч німакам смакує
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3455   
Вівторок, 21 липня 2009 12:12
зубрЗавезені з німеччини до нацпарку «Сколівські бескиди» шестеро зубрів гладшають на українских харчах просто на очах і це не може не тішити лісничого Майданського лісництва Михайла Фединця, під опікою якого й перебувають ровесники мамонтів.
 
Підтримайте «Асканію-Нову» у всесвітньому конкурсі «7 нових чудес природи»! 2009
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3359   
Середа, 08 липня 2009 12:27
Біосферний заповідник "Асканія-Нова" представляє Україну у другому турі Всесвітнього конкурсу "7 нових чудес природи".

Від 7 січня 2009 року триває другий етап Інтернет-голосування. "Асканія-Нова" бере участь у групі Е ("Національні парки, ліси, заповідники") та має 55 конкурентів на шляху до півфіналу. Голосування завершується о 24.00 7 липня за часом лінії зміни дат (тобто, о 14.00 8 липня за київським часом)

Асканія-Нова біосферний заповідник Херсонщина

Ваш голос потрібен для перемоги.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 8

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com