Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Парки та заповідники
Новий заказник
( 1 Vote )
Написав Олена Кос Переглядів - 4159   
П'ятниця, 05 червня 2009 14:40
У Запорізькій області з‘явиться новий ландшафтний заказник місцевого значення «Балка Різана»
 
Туристичні шляхи як засіб сприяння розвитку екологічного туризму та покращення стану середовища
( 6 Votes )
Написав Польова Ганна Переглядів - 10144   
П'ятниця, 05 червня 2009 14:15

Однією з суттєвих проблем сучасного природокористування є надмірне туристичне навантаження на природні комплекси. Вихід з цього становища можна знайти за рахунок розвитку екологічного туризму, що передбачає концентрацію уваги на активних видах відпочинку.

 
НПП Сколівські Бескиди – 10 років
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3852   
Середа, 06 травня 2009 17:38

Сколівські Бескиди 10 роківСвоїм розпорядженням голова Львівської обласної державної адміністрації Микола Кміть створив організаційний комітет з підготовки та проведення еколого-просвітницьких заходів з нагоди 10-річчя створення Національно-природного парку «Сколівські Бескиди». Оргкомітет очолив перший заступник голова ЛОДА Валерій П’ятак.

 

До 10-річчя «Сколівських Бескид» пройде низка науково-практичних конференцій та інших еколого-просвітницьких заходів, серед яких – презентація Національного природного парку «Сколівські Бескиди».

 

 
Херсонщина туристична
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10365   
Середа, 01 квітня 2009 18:37
Азово-Сиваський національний природний парк

Біосферний заповідник "Асканія-Нова"
Чорноморський біосферний заповідник

 

Природа щедро обдарувала степову Херсонщину своїми багатствами. Вона єдина з усіх областей України має вихід до двох морів - Чорного й Азовського. Її морське узбережжя з чудовими піщаними пляжами простяглося більш як на 200 км. І, зважаючи на те, що клімат у регіоні помірно - континентальний, а сонячних днів тут не менше, ніж у Криму, що море тепле, а повітря насичене не тільки іонами йоду і брому, а й духмяним ароматом степових трав, - у курортній зоні на лазурному морському узбережжі знаходяться понад 300 різних оздоровчих закладів - санаторіїв, пансіонатів, туристичних баз, баз відпочинку та дитячих оздоровчих таборів. Стільки закладів відпочинку на морі не мають Одеська й Миколаївська області разом узяті.

 

 

 
У Сколівських Бескидах буде місце і для туристів
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 2757   
Неділя, 22 березня 2009 16:00

Навесні до десятиріччя Національного природного парку "Сколівські Бескиди", що на Львівщині, лісівники облаштують зразкову туристичну стоянку. Про це сьогодні, 20 березня, під час прес-конференції повідомив начальник Львівського обласного управління лісового господарства Анатолій Дейнека. На цьому місці туристи зможуть розкласти намети, організувати вогнище, матимуть можливість організовано залишити сміття. Цю стоянку для туристів буде облаштовано за кращими зразками, які ми бачили в інших країнах", - зазначив А. Дейнека.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

сторінка 4 з 8

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com