Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Парки та заповідники
"Сколівські бескиди" Національний природний парк
( 9 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12411   
Четвер, 12 лютого 2009 17:41

Сколівські бескидиЄ в Карпатах особливе місце, край мальовничих середньогірських ландшафтів, дрімучих лісів, крутих схилів і диких звірів - Сколівські Бескиди. Тут у лютому 1999 року на площі 35 684 га був створений Національний природний парк “Сколівські бескиди”. Межі парку в основному збігаються з межами природних територіальних комплексів і проходять по вододільними хребтами та руслами річок. До парку повністю або частково увійшли кілька раніше створених заповідних територій: лісовий заказник загальнодержавного значення "Сколівський", ландшафтні заказники загальнодержавного значення "Зелемінь" (частково) та місцевого значення "Майдан", заповідні урочища "Дубинське", "Сопіт", "Журавлине".Клімат тут м'який, помірно теплий і вологий. Зима з частими відлигами, температура коливається у межах від 0 до + 5 °С. Середня температура січня - 4,5-6 °С, липня +15,6-18,0 °СУ ґрунтовому покриві переважають бурі гірсько-лісові, дуже щебенисті ґрунти, сприятливі для росту досить численних видів, з яких лише судинних рослин налічується близько 600 видів (понад третина флористичного багатства Карпат).

 
Підтримайте «Асканію-Нову» у всесвітньому конкурсі «7 нових чудес природи»!
( 8 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5215   
Середа, 04 лютого 2009 12:19

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» має всі шанси потрапити до 77 напівфіналістів всесвітнього конкурсу «7 нових чудес природи», які потім змагатимуться за звання семи природних чудес світу...

askania-nova.jpg

Як відомо, «Асканія-Нова» представляє Україну у другому турі Всесвітнього конкурсу «7 нових чудес природи». Відповідне голосування триватиме до 7 липня 2009 року. Із 77 учасників, які наберуть найбільше голосів у Інтернеті, експертне журі обере 21 фіналіста конкурсу.

 

Всього у другому турі всесвітнього конкурсу беруть участь 261 номінант з усіх континентів. Для зручності виявлення переможців організатори розподілили учасників другого етапу конкурсу на сім груп. «Асканія-Нова» та ще 57 учасників конкурсу опинилася у другій за чисельністю групі Е – «Національні парки, природні заповідники, ліси». 11 номінантів з кожної групи, які здобудуть найбільше голосів користувачів мережі Інтернет, виходять до наступного етапу.

 
Особливості створення національних природних парків та природних заповідників в сучасних умовах
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 7068   
Субота, 13 грудня 2008 01:09

Спеціалісти Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області взяли участь у семінарі «Особливості створення національних природних парків та природних заповідників в сучасних умовах». Розв‘язання проблем, вироблення комплексного підходу та обмін досвідом науковців, спеціалістів заповідної справи, спеціалістів у сфері земельних відносин, юристів стало багатим досвідом для тих, хто займається цією благородною справою.

 

 
Карпатський національний природний парк
( 10 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10324   
Вівторок, 02 грудня 2008 16:48

Карпатський паркКарпатський національний природний парк - перший і один з найбільших в Україні національних природних парків. Він був створений постановою Ради Міністрів УРСР від 3 червні 1980 р. № 376. Ще у 1921 році у межах його нинішньої території на площі 447 га було створено резерват для охорони Чорногірських пралісів. Частина нинішньої території парку з 1968 по 1980 рік була у складі Карпатського державного заповідника, від якого при створенні парку були відокремлені Говерлянське і Високогірне лісництва.

 
Створено новий ландшафтний заказник «Кам’янський прибережно-річковий комплекс»
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4777   
Четвер, 27 листопада 2008 21:32

З метою збереження біо- та ландшафтного різноманіття степового природного комплексу Указом Президента України від 25.11.2008 №1078/2008 створено ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Кам’янський прибережно-річковий комплекс». 
Територія заповідання українського Правобережжя складає 2615 га, яка відноситься до земель запасу та знаходяться на території 4 сільських рад Апостолівського району.
Разом з цим, на черговій сесії обласної ради (27 листопада 2008 року) погоджено створення ландшафтного заказника місцевого значення «Балка Городище» площею 1056 га на території Павлоградського району.
Створення заповідних об’єктів сприятиме збереженню та відновленню цінних природних комплексів та біорізноманіття на території Дніпропетровської області і збільшить відсоток заповідності на 0,1.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 8

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com