Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Гриби - господарі природи ?
( 4 Votes )
Написав Світ біології Переглядів - 3806   
Вівторок, 22 липня 2014 11:20

Гриби - господарі природи?Для біологів життя цих організмів як і раніше таїть масу загадок.


Що таке гриби? Вони поєднують в собі якості рослин і тварин, перетворюють комах в «зомбі» і впливають на мозок людини. Без грибів не може існувати більшість світових екосистем. Деякі вчені вважають, що ці мікроорганізми володіють розумом. Але чи так це насправді?

 
Боротьба з комарами без шкоди здоров'ю
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 3642   
П'ятниця, 20 червня 2014 11:05

Захист від комарівВ теплу пору року і дорослі, і діти при першій же можливості мріють виїхати з міста на природу. Будь-то табір відпочинку, дача або просто сільський будинок в улюбленої бабусі. Річка, ліс, рибалка, гриби, походи. На жаль, всю цю радість дуже часто затьмарюють "крилаті вампіри" - комарі, та інша літаюча нечисть.Тим більше, що збитки від їх укусів виражаються не тільки у втраті декількох мілілітрів крові. Найменше - це свербляча шкіра, пухирі. У розчесану ранку може потрапити бруд з-під нігтів - от і готове запалення. Але навіть і без запалення у схильних до алергії людей можуть спровокуватися відповідні захворювання - бронхіальна астма, наприклад.

 
Термобілизна і її важливість для здоров'я і комфорту
( 6 Votes )
Написав Мирослава Бурмей Переглядів - 4406   
Середа, 30 жовтня 2013 12:46

ТермобілизнаТой, хто професійно займається спортом, хто ходить на полювання, на риболовлю, розуміє, як важливо бути не просто тепло одягненим, а бути одягненим правильно. Адже навіть в повсякденному житті іноді дуже важливо не те, що на тобі одягнено зверху, а те, що ти маєш на собі ближче до тіла.


Поговоримо про білизну, а, точніше, про її близьку родичку - термобілизну.

 


Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com