Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Не проганяйте діда Мазая
( 5 Votes )
Написав Олег ЛИСТОПАД Переглядів - 18004   
Вівторок, 07 жовтня 2008 03:44

brakonerstvo_ryba1.jpgОстаннім часом органи державного контролю в Україні затримують щорічно близько 11 тис. «мисливських» браконьєрів, 30 тис. «лівих» лісорубів та понад 100 тис. «рибних» браконьєрів.

Вступити до «брек-клубу»? Без проблем

Директор Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ) Володимир Борейко вважає, що сучасне браконьєрство через його масовість, високу технічну озброєність, безкарність та лавиноподібний ріст становить серйозну загрозу національній безпеці України.

Можливо, відомий еколог перебільшує? Придивімось до проблеми пильніше. У 1966 р. в Україні було затримано 15 тис. «рибних» браконьєрів, у 1975-му — 30 тис., а в 2007 р. — 96,6 тис. Зростання масштабів незаконного рибного промислу — очевидне.

wnyk3.jpgА ось підтвердження майже повної безкарності браконьєрів: з 9500 затриманих у 2006 р. «мисливських» браконьєрів тільки трьох (!) було притягнуто до кримінальної відповідальності, а сума штрафів у перерахунку на одного «мисливського» браконьєра становила в середньому аж… 28 гривень. Сума штрафів і позовів у перерахунку на одного «лісового» браконьєра в 2007 р. зросла в середньому до 73 гривень, а на одного «рибного» — 72 гривень. Як бачимо, «членські внески» в українському «брек-клубі» — просто копійчані. А ще ж є безліч «пільг». Так, попри величезну шкоду, завдану браконьєрами природі, та економічні збитки, яких зазнає від хижацького промислу держава, винуватці їх практично не відшкодовують. У середньому з «мисливських» браконьєрів стягується лише близько одного (!) відсотка суми завданих ними збитків.

 
...ЗА СЕКУНДУ ВЗОБРАЛСЯ НА ВЕРХУШКУ ВЫСОКОГО ГРАБА. И ЭТО В 77 ЛЕТ!"
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 17167   
П'ятниця, 03 жовтня 2008 02:36

"МОЙ ИВАН НА ДЕРЕВЬЯ НЕ ЛАЗИЛ ЛЕТ УЖЕ ПЯТЬДЕСЯТ, А ТУТ СО СТРАХУ ВСПОМНИЛ МОЛОДОСТЬ И ЗА СЕКУНДУ ВЗОБРАЛСЯ НА ВЕРХУШКУ ВЫСОКОГО ГРАБА. И ЭТО В 77 ЛЕТ!"

 

Из-за большого количества волков жители Межгорского района Закарпатья боятся ходить в лес за грибами и подниматься на полонину за ягодами

Лишь недавно "ФАКТЫ" рассказывали о диких кабанах, которые уничтожают сельскохозяйственные посевы в Виноградовском районе Закарпатья, чем доводят фермеров до банкротства, и тут новое нашествие диких зверей. В Межгорском районе селянам не дают покоя волки. Когда собкору газеты позвонили с просьбой приехать, невольно возникла мысль: вот бы как-нибудь переселить "лишних" волков из Межгорского в Виноградовский район к диким свиньям - сразу две проблемы разрешились бы сами собой. Но шутки шутками, а когда пожилые люди спасают свою жизнь, забираясь на деревья, и встретить волка на окраине села средь бела дня стало привычным делом, тут уже не до смеха.
"Это не санитары леса, а вредители, настоящие враги человека..."

 

 
Зрешечений дробом... Натрапив на узліссі на Змієїда
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 15556   
Середа, 01 жовтня 2008 02:48

circaetus_ferox.gif Напередодні релігійного свята Воздвиження, коли за народними прикметами сповзаються плазуни, готуючись до зимівлі, житель села Зірного, що в Березнівському районі, Борис Луцик натрапив на узліссі на рідкісного птаха — змієїда (Circaetus ferox). Він був зрешечений дробом, але подавав ознаки життя. Очевидно, мисливці сприйняли його за яструба чи шуліку, не підозрюючи, що рідкісний птах занесений до Червоної книги України.

 

 
За вбиту косулю браконьєри заплатять 8 тисяч гривень
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 14073   
Понеділок, 29 вересня 2008 22:17

lesniczy_ogloszenia.gif Під час проведення рейду-перевірки із запобігання випадкам браконьєрства фахівцями Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області затримано трьох порушників правил полювання, які незаконно відстрелили козулю.

 

 
Змагалися в проходженні єгерської естафети та майстерності приготування мисливських страв
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 13201   
Понеділок, 29 вересня 2008 14:25

  На озері Тросне і в лісовому масиві поблизу нього відбулися сьомі змагання з єгерського багатоборства, організовані Волинським облуправлінням лісового та мисливського господарства.

Традиційно вони були присвячені пам'яті працівників державного мисливського господарства "Старовижівське" Василя Вегерича та Григорія Хомича, які загинули від рук браконьєрів.

 

 
Від свинства треба страхуватися.
( 3 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 14899   
Понеділок, 29 вересня 2008 13:36

kaban_kukuroza.jpeg«Мінагрополітики» підвищило цьогорічний прогноз врожаю зернових до 43 млн тонн. Та поки хлібороби «йдуть» на рекорд, невеличкі селянські господарства посіви втрачають. На фермерські поля та людські городи  тепер регулярно навідуються лісові тварини. Найбільшими шкідниками стали дикі свині.

 
У Шацькому національному парку розпочався сезон полювання
( 9 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 15014   
Четвер, 25 вересня 2008 12:58

alces_alces.jpgДнями 4 уродженців села Плоске Шацького району вполювали великого лося. Проте чоловіки забули що на території національного парку, а саме в урочищі «Муравське» де вони запримітили звіра, відстріл категорично заборонено, а тому й потрапили до рук представників служби охорони Шацького НПП, - інформує інтернет-видання «Волинська правда».

 
<< Початок < Попередня 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Наступна > Кінець >>

сторінка 122 з 132

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com