Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
50-річчя Мисливсько-Рибальському господарству "Майдан"
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12732   
Середа, 17 вересня 2008 15:22

majda_hunting_ukraine.jpg 14-го вересня відбулося святкування 50-річчя створення Мисливсько-Рибальського господарства "Майдан", Товариства військових мисливців та рибалок Західного регіону України.

 

Представники нашого порталу брали участь у святкуванні.

 

Запрошуємо переглянути фоторепортаж у нашій фотогалереї розділ ''Урочистості"

 

 

 
Кобеляцькі угіддя – місцевим мисливцям
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 16687   
Середа, 17 вересня 2008 14:55

ostriv_bishniaki.jpgЛандшафтний заповідник місцевого значення «Острів Вишняки», що на Дніпродзержинському водосховищі, здавна славився чудовими краєвидами, багатою флорою і фауною. Розташований він у доброму десятку кілометрів від села Кишеньки Кобеляцького району, тому живе тут лише одна єгерська родина, іноді катером прибувають працівники лісництва та човнами - заїжджі рибалки. Понад 1400 га лісових угідь дбайливо доглядаються працівниками Кишеньківського лісництва Кременчуцького лісгоспу.

Проте, якщо ліс має свого господаря, то мисливські угіддя на острові залишаються по суті нічийними. Свого часу тут «погосподарювала» так звана асоціація «Славутич», завдали збитків тваринному світу й любителі легкої наживи – браконьєри. Тож і не дивно, що на острові зосталося зовсім мало звіра. Є косулі, водиться кабан, лисиця і… один лось.

 

 
"Я, 61-летняя женщина, спасаясь от кабана, за несколько секунд взлетела на дерево"
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 16113   
Вівторок, 16 вересня 2008 15:46

kaban_1.gifПо мнению первого заместителя председателя Комитета лесного хозяйства Юрия Марчука, решение "свинской" проблемы - это удержание количества животных на оптимальном уровне. Охотничье хозяйство в районе должно специализироваться на разведении не диких свиней, а косуль и полевой дичи - зайцев-русаков, фазанов, серых куропаток...


В Виноградовском районе Закарпатья дикие свиньи, которым не хватает корма, не только доводят своими набегами до банкротства фермерские хозяйства, но уже нападают и на людей

О парадоксальной ситуации в Виноградовском районе Закарпатья в связи с набегами кабанов "ФАКТЫ" рассказывали в апреле этого года. Дикие животные, пребывая под охраной закона, планомерно уничтожают сельскохозяйственные насаждения, доводя землевладельцев до банкротства, и никакой управы на них нет. Дошло до того, что фермеры, отчаявшись хоть как-нибудь решить наболевшую проблему, в массовом порядке начали отказываться обрабатывать землю.

 

 
Наклеп на вовків
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 15176   
Четвер, 11 вересня 2008 12:24

reflect.jpgУ новинах Львівщини про життя кaрпатських вовків дивна закономірність: чомусь саме в серпні-вересні, з року в рік, у засобах масової інформації з’являються повідомлення про те, що сіроманці нібито нахабніють. Цікаво, що ця інформація походить з одного місця - села Тухолька Сколівського району, і тільки від однієї людини - місцевого війта. От і 2 вересня в одній із львівських газет знову надрукували статтю про вовка-терориста, який  цього разу ледь не на смерть залякав місцевого юнака-студента.

 
За два дні на Кінбурнській косі вбили 300 пернатих, серед яких є занесені у Червону книгу
( 5 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 16059   
Середа, 10 вересня 2008 12:12

kinburska_1.gifМиколаївські лісівники в облозі захисників природи. Люди пікетують обласне управління, бо не хочуть, аби Кінбурнська коса залишилася без птахів. За два дні там вбили триста пернатих, зокрема й занесених у Червону книгу. 30 мисливців поливали небо свинцем у плавнях, де це взагалі заборонено. Полювання організувало управління лісового господарства.

 

 
Адаптація та впровадження методології ідентифікації особливо цінних для збереження лісів (HCVF)
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 16159   
Вівторок, 09 вересня 2008 19:45

wwflogo.jpgІнформаційний лист проекту

Назва міжнародного проекту: “Адаптація та впровадження методології ідентифікації особливо цінних для збереження лісів (HCVF) в Україні”

Час реалізації: 2006-2008

Фінансова підтримка: компанія IKEA

Менеджмент:

Дунайсько-Карпатська програма Світового Фонду охорони дикої природи (WWF-DCP, м. Відень), що діє у співпраці із Державним комітетом лісового господарства України.

Стратегія проекту:

забезпечити методикою, здатною допомогти ідентифікувати особливо цінні для збереження ліси в Україні у зв’язку із питаннями їх сертифікації та сталого використання, а також надання рекомендацій щодо підтримання, управління та моніторингу лісами.

 

 
Браконьєр покусав єгеря!
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 16076   
Четвер, 04 вересня 2008 13:19

homo_homini_lupus.jpegКоли пес кусає людину, сприймаєш це як буденність. Ситуація навпаки -- щось новеньке. А от коли людина люто гризе іншу людину -- ексклюзив. Саме це й трапилося у вихідні поблизу озер Поріччя, що в Городоцькому районі Львівщини.

 
<< Початок < Попередня 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Наступна > Кінець >>

сторінка 125 з 134

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com