Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Майстер-клас з екологічної журналістики - 7-10 жовтня 2008 в м. Донецьк
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 15588   
П'ятниця, 29 серпня 2008 12:12

Програма ООН з навколишнього середовища й Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Донецькій області запрошують журналістів України, Молдови й Білорусі, які спеціалізуються на висвітленні питань охорони навколишнього середовища й суміжних проблем, взяти участь у прес-турі й майстер-класі з екологічної журналістики, що заплановані на 7-10 жовтня 2008 року в м. Донецьк (Україна).

 
Збільшено національний природний парк «Гуцульщина»
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12918   
П'ятниця, 29 серпня 2008 12:02

До земель, які включені до складу національного природного парку «Гуцульщина» (Івано-Франківська область) увійшли ділянки ДП «Кутське лісове господарство» загальною площею 14 772 га.

Передача земель ДП «Кутське лісове господарство», з одночасною його ліквідацією, у постійне користування НПП «Гуцульщина» зніме питання подвійного підпорядкування цих земель та збільшить площу національного природного парку «Гуцульщина» у три рази (з 7 606 га до 22 300 га).

 

 
Безкарність спонукає багатіїв Волині до браконьєрства
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 15619   
Четвер, 28 серпня 2008 23:33

klusownik.jpgПравоохоронні органи чомусь уперто не помічають їхніх незаконних дій.
Кажуть, саме опівночі всяка нечиста сила виходить на полювання. Що це справді так, нещодавно переконалися співробітники єгерської служби державного підприємства «Мисливське господарство «Звірівське» і працівники обласного управління лісового та мисливського господарства.

ієї серпневої ночі вони несли чергування з охорони мисливських угідь. Ледь розпочав годинник відлік початку нової доби, як поблизу села Пальче пролунали два рушничні постріли.

 

 
Львівська "Темза" оживе?
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 22457   
Вівторок, 26 серпня 2008 13:29

Давно спливли ті славні часи, коли Полтвою, притокою Західного Бугу, що лежить на головному Європейському вододілі,  ходили вітрильники з Любека та Гданська, а в її блакитних водах львів’яни руками виловлювали змієподібних атлантичних вугрів.

poltva.jpg

Ще в XIX cтолітті водну артерію закували в кам’яний мішок і зробили з неї частину каналізаційної системи міста, мабуть, назавжди поховавши таким чином можливість перетворити Львів на Галицьку Венецію. Натомість Полтва, схоже, не вітала таких перспектив, і кажуть, ніби й  тепер із оркестрової ями Львівської опери  можна почути, як булькотить обурена річка. Та як би отруйні скиди не знищували все живе в цій водній артерії, вона все ще жива. Щоправда, це здебільшого стосується її відкритої частини – витоків на поверхню.

 
Мисливство врятує конкуренція?
( 5 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 13509   
Понеділок, 18 серпня 2008 14:38

Лісові угіддя Рівенщини площею близько 100 тисяч гектарів найближчими роками планується перерозподілити між новими користувачами — громадськими та приватними організаціями з метою покращення конкурентного ведення мисливського господарства. Про це повідомив заступник начальника Рівенського обласного управління лісового та мисливського господарства Микола Яцик.

 

 
Зачем тебе наши угодья? Для бизнеса?
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 15133   
П'ятниця, 15 серпня 2008 15:35

salygin300x225.jpg7 августа в Харькове на площади Свободы перед зданием облгосадминистрации было столпотворение пикетчиков. Одевшись в камуфляж и заручившись братской поддержкой, около двух тысяч охотников пришли выразить свой протест против введения трехлетнего моратория на охоту, который депутаты решили обсудить на очередной сессии облсовета. Их лозунги и плакаты с надписями «Салыгин, зачем тебе наши угодья? Для бизнеса?», «Введение моратория на охоту противоречит законодательству Украины» говорят сами за себя.

Представители Партии Зеленых, поддерживающие идею запрета охоты в лесах области, тоже пришли отстаивать свое мнение. Активно призывая общество к гуманности, защитники природы развернули на площади целое театральное представление натуралистического характера об убийстве животных. В силу своей партийной направленности ПЗУ выполняла свой долг. Однако если бы все действительно сводилось только к птичкам и зверюшкам...

 

 
На Чернігівщині проведено рейди з контролю під час відкриття полювання на пернату дичину
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 16918   
П'ятниця, 15 серпня 2008 01:44

8 – 10 серпня поточного року держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області спільно з Держекоінспекцією України та працівниками органів УМВС проведено рейди з контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства під час відкриття полювання на пернату дичину в мисливський сезон 2008 року.

 

 
<< Початок < Попередня 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Наступна > Кінець >>

сторінка 127 з 134

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com